Konzolista.cz

Dying Light má GamesCom trailer

novinkačtvrtek 7. srpna 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Dying Light má GamesCom trailer
Je tomu už více jak rok, co byla oznámena nadějně vypadající zombie hra Dying Light od studia Techland (Dead Island), která má do celého žánru přinést spoustu zajímavých inovací. O hře bylo v posledních týdnech ticho, naštěstí vývojáři nyní dali vědět, že se budou účastnit příští týden GamesComu, a k této příležitosti vydali i trailer se spoustou nových gameplay záběrů, které vypadají parádně, podívat se na něj můžete níže v novince. Hra Dying Light vyjde v únoru příštího roku pro konzole PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (14)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
GAME MANIAC
GAME MANIAC #Skully_CZ

Vypadá to pěkně :)

Readdy_B
Readdy_B #GAME OVER
👎1

Vypadá to slušně, rozhodně lepší než Dead Island 2, který se posunul do kategorie trapných Dead Rising s bezúčelným "jako-vtipným" masakrem zombií, ale po těch 18 letech od RE už jsem ze zombií unavenej...

MontanaCZ81
MontanaCZ81 #Buldok

Vypada to dost zajime a v coopu by to mohla byt sranda....

cermi85cz
👎1

Ze to nebude rpg styl ze ne!

Jestli ne tak to kurva chci ...to natrhne nakymu nudnymu Dead islandu prdelku

FulcrumCZE
FulcrumCZE #WTisSH*T
👍1

jedna z her co je pro top v hledáčku [s14]

lukasberoun
lukasberoun #ábíčko

juuuuuuuuu u se tesim,zombie ja rad

MrsDenn
MrsDenn #Jodie H.

Nice ;)

patrcz
patrcz #🎮📱🏃🏻⛰
👍1

Jo ale popis té hry už jenom je mi bližši prostš odlehčená Zombie hra pokud to bude ve ftipném stylu L4D2 tak DI2 bude pařba

DoomedVítek

patrcz: Ten má ale jen CGI trailer ne?

CRU5T

jsem zvědavej co to nakonec bude, tuším, že je to třetí oficiální video (alespoň co jsem viděl) a já mám pocit, že pokaždé koukám na jinou hru. :)

patrcz
patrcz #🎮📱🏃🏻⛰
👎2

Zajímavější mi připadá Dead Island 2

Banan
👍1

v co-opu budiž, ale sám bych mezi těmi zrůdami běhat nechtěl

alex33cz
👍2

mi povídej los peckos

SpawN
SpawN #Sony
👍3

Jen jedno slovo luxus [s7]

Související články

Nejčtenější články