Konzolista.cz

Dying Light letos bohužel nevyjde, dočkáme se v únoru 2015

novinkačtvrtek 8. května 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Dying Light letos bohužel nevyjde, dočkáme se v únoru 2015
O zombie hře Dying Light studia Techland jsme delší dobu neslyšeli, takže jsme se trochu obávali, aby nebyla odložena, jak se začalo spekulovat. Nakonec se tak ale stalo. Vývojáři dnes oznámili, že se hry dočkáme až v příštím roce během února, přesné datum vydání bude teprve stanoveno. V oznámení píší, že si na začátku dali za cíl vytvořit inovativní zombie hru v otevřeném herním světě, a taková hra si vyžaduje daleko delší čas vývoje. Proto se rozhodli o odkladu, aby mohli plně realizovat svoji původní vizi. „Děkujeme našemu partnerovi Warner Bros, který plně podporuje naše rozhodnutí. Je radost pracovat v prostředí, kde je kvalita považována za nejvyšší prioritu. Máme pro vás také další oznámení, které prozradíme začátkem příštího měsíce na E3,“ dodávají vývojáři.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (8)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Super Tofik
Super Tofik #Dark Souls
👍1

Tak to už dokáže nasrat to už se naučim parkour sám a místo zombíka mám sousedku.

GaMbLeRcz

vyborně jen si s tím pohrajte her je pořád dost

peter SK

[s7][s7][s7]

alex33cz
👍1

sice už mám hru asi 3 měsíce předobjednanou ale odklad mi nevadí... hrát mám co a hlavně nemám ted tolik času na hraní.

Reveng47
👍1

ty vole, nejdriv TES Online a ted i tohle... [s13]

Heymi9615
Heymi9615 ##nolife
👍3

Odkládá se kde,co. Tak starej,abych se toho nedožil snad nejsem,takže nevadí...[s6]

Metal Lord
Metal Lord #P3D 2025
👍3

Pokud to odložení jen prospěje a bude to na tom výsledném produktu znát, tak proč ne...

patrcz
patrcz #🎮📱🏃🏻⛰
👍3

V únoru ? to se mi kříži se Zaklínačem :(

Související články

Nejčtenější články