Dying Light – launch trailer
novinka•pondělí 26. ledna 2015•Martin Šmíd•

Zdroj: Warner Bros. Interactive Entertainment
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Rockstar Games v současnosti neplánuje diskovou edici hry Grand Theft Auto VI
novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Studio Airship Syndicate oznámilo sci-fi akční hru DUST: Origins
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
fórum
4K TV k PS4 PRO
fórum
Nintendo Switch 2
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
fórum
Think before you sleep
Komentáře (25)
Primal : Kde jsi ji sehnal za takovou krásnou cenu pls ? :-)
stepobela1: Bacha ať ti nepraskne cévka. [s15]
Já budu mít placku za 1090kč včetně pošty takže já jsi radši počkám než kupovat digital.
Disková verze by měla dostat jako odškodnění obě DLC a ještě něco.. Bylo to na JRC.cz
Už to sajééééé
no pro mě ne, já si půjdu v klidu spát :D
oki, budou bomby vstávat v 5 do práce :D
No jasný, tak pokud neusnu , tak bych to možná s tebou večer zkusil :) nějakej ten coop
Red: ne, addony mám ale CE 37700-7 zase boduje... o půlnoci by to mělo jít!
DL nejde pre-loadnout, prej se to stalo is GTA V, Pes 2015... jako sere mě to že, ale lepší než čekat měsíc.
Tak v tom případě se jde do digitálu :) a už stahuješ jo?
RedShadow: Ano, krabicovka má navíc zpoždění a skoro dvojnásobnou cenu.
Nevíte náhodou jestli krabicovka bude mít něco navíc oproti digitálu?
ÚÚÚÚÚÚÚž je to tu! stahuju! počkat! nestahuju CE 37700-7 Dying Light to sere už od startu :D
Voooooouuuuuu joooooo aaaaaaaaaaa.......prd[s4]
Cekam az vyjde placka. Ale los demos by nebylo k zahozeni...
Tak už to mám stažené a jde se pařit:)
JardaBoss: Přesně tak. Jen grafika vyjde na 10k. K tomu jsi zapomněl na zdroj, bednu, základní desku.. :)
Nero_CZ: Můžeš mi vysvětlit, jak se vejdu s 15k do doporučených požadavků?
OS: Windows 7 64-bit / Windows 8 64-bit / Windows 8.1 64-bit
CPU: Intel Core i5-4670K @ 3.4 GHz / AMD FX-8350 @ 4.0 GHz
RAM: 16 GB RAM DDR3
HDD: 40 GB
GPU: NVIDIA GeForce GTX 780 / AMD Radeon R9 290
1 Den a bude se hrát až do rána .[s6] Trailer luxusní, tohle je ta pravá hra na
odreagování . Next gen
Dead edge [s6]
Nero: A rozjedeš si Uncharted 4 a Order jo? ne? jak je to možný??? [s16]
I pc za ± 15 000 je lepší než ps4. Člověk si ho musí složit, aby ušetřil, ale jde to, samozřejmě bez monitoru, klávesnice atd...
Tohle to bude bud picovina alebo kalba cislo jedna je to hop alebo trop. Jou
No tak trailer pro mě velmi povedenej ale jsem na to vážně zvědavej zombíky můžu ikdyž jednu dobu bylo přezombíkováno tohle asi zkusím zahrát ;) no uvidíme :)
Stala se mi nepříjemnost... neměl jsem cash ve wallet ale jen na kartě a neodečetli mi peníze... sice psali že to ještě zkusí, ale i tak jsem z toho neklidnej :( btw: prachy jsem si už dal do wallet
Doufám že se povede :)