Konzolista.cz

Dying Light – launch trailer

novinkapondělí 26. ledna 2015Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Dying Light – launch trailer
Už tento týden vychází pro konzole PlayStation 4 a Xbox One skrze digitální distribuci očekávaná zombie akce Dying Light, za níž stojí vývojáři ze studia Techland, kteří nám přinesli úspěšný Dead Island. Aby se na vydání upozornilo, byl dnes vydán povedený launch trailer, který je naplněný akcí a samozřejmě oživlými potvorami. Podívejte se na něj níže v novince. Dying Light vyjde i klasicky diskovou formou, ale až 27. února.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (25)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Laky

Primal : Kde jsi ji sehnal za takovou krásnou cenu pls ? :-)

CeskyLev1886

stepobela1: Bacha ať ti nepraskne cévka. [s15]

Primal
Primal #Pornal
👍1

Já budu mít placku za 1090kč včetně pošty takže já jsi radši počkám než kupovat digital.

DenglerCZ

Disková verze by měla dostat jako odškodnění obě DLC a ještě něco.. Bylo to na JRC.cz

.Raew.
.Raew. #tv/RAEW_CZ

Už to sajééééé

Redshadow
Redshadow #Soňák

no pro mě ne, já si půjdu v klidu spát :D

.Raew.
.Raew. #tv/RAEW_CZ
👍1

oki, budou bomby vstávat v 5 do práce :D

Redshadow
Redshadow #Soňák
👍1

No jasný, tak pokud neusnu , tak bych to možná s tebou večer zkusil :) nějakej ten coop

.Raew.
.Raew. #tv/RAEW_CZ

Red: ne, addony mám ale CE 37700-7 zase boduje... o půlnoci by to mělo jít!

DL nejde pre-loadnout, prej se to stalo is GTA V, Pes 2015... jako sere mě to že, ale lepší než čekat měsíc.

Redshadow
Redshadow #Soňák

Tak v tom případě se jde do digitálu :) a už stahuješ jo?

.Raew.
.Raew. #tv/RAEW_CZ
👍1

RedShadow: Ano, krabicovka má navíc zpoždění a skoro dvojnásobnou cenu.

Redshadow
Redshadow #Soňák

Nevíte náhodou jestli krabicovka bude mít něco navíc oproti digitálu?

.Raew.
.Raew. #tv/RAEW_CZ

ÚÚÚÚÚÚÚž je to tu! stahuju! počkat! nestahuju CE 37700-7 Dying Light to sere už od startu :D

lockwood

Voooooouuuuuu joooooo aaaaaaaaaaa.......prd[s4]

alex33cz

Cekam az vyjde placka. Ale los demos by nebylo k zahozeni...

Turok111

Tak už to mám stažené a jde se pařit:)

CeskyLev1886
👍1

JardaBoss: Přesně tak. Jen grafika vyjde na 10k. K tomu jsi zapomněl na zdroj, bednu, základní desku.. :)

JardaBoss
👍2

Nero_CZ: Můžeš mi vysvětlit, jak se vejdu s 15k do doporučených požadavků?

OS: Windows 7 64-bit / Windows 8 64-bit / Windows 8.1 64-bit

CPU: Intel Core i5-4670K @ 3.4 GHz / AMD FX-8350 @ 4.0 GHz

RAM: 16 GB RAM DDR3

HDD: 40 GB

GPU: NVIDIA GeForce GTX 780 / AMD Radeon R9 290

⛩ Nellerix_YT ⛩

1 Den a bude se hrát až do rána .[s6] Trailer luxusní, tohle je ta pravá hra na

odreagování . Next gen

Dead edge [s6]

.Raew.
.Raew. #tv/RAEW_CZ
👍5

Nero: A rozjedeš si Uncharted 4 a Order jo? ne? jak je to možný??? [s16]

Nero_CZ
Nero_CZ #tvoje máma
👎5

I pc za ± 15 000 je lepší než ps4. Člověk si ho musí složit, aby ušetřil, ale jde to, samozřejmě bez monitoru, klávesnice atd...

headshooter
👍1

Tohle to bude bud picovina alebo kalba cislo jedna je to hop alebo trop. Jou

Spilif

No tak trailer pro mě velmi povedenej ale jsem na to vážně zvědavej zombíky můžu ikdyž jednu dobu bylo přezombíkováno tohle asi zkusím zahrát ;) no uvidíme :)

.Raew.
.Raew. #tv/RAEW_CZ

Stala se mi nepříjemnost... neměl jsem cash ve wallet ale jen na kartě a neodečetli mi peníze... sice psali že to ještě zkusí, ale i tak jsem z toho neklidnej :( btw: prachy jsem si už dal do wallet

GAME MANIAC
GAME MANIAC #Skully_CZ
👍4

Doufám že se povede :)

Související články

Nejčtenější články