Konzolista.cz

Dying Light dostane v UK limitovanou edici za 250 tisíc liber

novinkaúterý 24. února 2015Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Dying Light dostane v UK limitovanou edici za 250 tisíc liber
Koncem měsíce vyjde povedená zombie hra Dying Light i v klasické krabicové distribuci, a pro tuto příležitost si připravil vydavatel Warner Bros opravdu speciální limitovanou edici pro hráče v UK, za rovných 250 tisíc liber. Za tyto peníze získáte čtyři kopie hry ve steelbooku, abyste mohli hrát s kamarády, a další bonusy (váš obličej se objeví ve hře nebo se podíváte za vývojáři do Varšavy), na které se můžete podívat níže. Hlavní ale je, že Warner Bros vám postaví vlastní speciální dům s úkrytem, ve kterém budete mít místo na zbraně, ale také velkou TV s konzolí Xbox One, abyste mohli nerušeně hrát. Uvidíme, jestli si tuto limitku, která bude jen jedna pro celé UK, někdo vůbec koupí.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (15)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Paprik
Paprik #PS5&XSX

Tak, sběratelé limitek, teď se ukažte, jak jste oddaní :-)

IamDafli90
IamDafli90 #iamdafli90
👍1

nelíběj se mi ty sluchátka jinak bych bral... škoda [s13]

PS3Fanboy
PS3Fanboy #Ni no kuni
👍1

Do Varšavy za vyvojářema si zajedu sám a ušetřím 250 tisíc liber.

Pavlicek09
Pavlicek09 #B.O.R.E.C.
👍1

za 9 mega vám zombi dům postavím taky[s14]

lukasberoun
lukasberoun #ábíčko

wow to teda cumim

Vinnie
Vinnie #Hraju hry
👍3

Sem zvědavej kdo si první začne stěžovat jak je ta limitka trapná a že v americe maj lepší :D

Spilif

No mít ty prachy tak to beru hned " sem hráč " proto tu jsem :-D

Kanive
Kanive #IDontKnowU
👍1

razi tak koukej link

razi
razi #Ps4
👍3

dobrý za 9 mega. to jsem ještě neviděl za svých 25 let něco takovýho

Predator
👍2

No nekupte to!:D

426kahemi
👍1

xDante? Co ty na to? :D

inmax

no pěkny.. koukám ty plínky tak jsou asi bo k tomu je XBOXone.. plejky to zvládnou bez nich ;) :D

doca8
doca8 #Top Player
👍3

Za ty prachy dostanete i Zombáka v životní velikosti! Tomu říkám figurka :)

Spratekk_CZ
👍3

Super. Chtěl jsem si za vrácení peníze z daní koupit telefon a zbytek dát bokem, ale aspoň už mám důvod rozhazovat. Můj život dostal konečně smysl[s7]

TimeSplitter
TimeSplitter #PC Mamrd Race
👍10

To je aspon limitka! :D

Související články

Nejčtenější články