Konzolista.cz

Druhý trailer na Resident Evil HD Remaster

novinkačtvrtek 30. října 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Druhý trailer na Resident Evil HD Remaster
Na vydání hry Resident Evil HD Remaster se určitě těší všichni fanoušci série. Capcom slíbil nejen vylepšenou grafiku v tomto remasteru, ale také vylepšené ovládání a několik dalších novinek. Většinu z nich ukazuje právě vydaný druhý trailer o délce několika minut, na který se můžete podívat níže v novince. Resident Evil HD Remaster zatím nemá stanovené datum vydání, ale v Evropě vyjde začátkem příštího roku pro konzole PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (9)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
stewkooo
stewkooo #blá bláá

Tak toto vypada naozaj luxusne:-)

Speedyredy
Speedyredy #SpeedyRedy
👍3

Je to fakt nářezové, koukal jsem na tento gameplay link a je zde skutečně vidět HD efekt. Obrázky jsou čisťonké a detailní, postavy vylepšeny, spousta hratelných bonusů, prostě top hra z dob zlaté éry her, tj. in-game bonusy a mody jsou součástí nahrávání, nikoliv kupování přihlouplých a hru ochuzujících DLC :-)

Resident Evil HD [s7][s7][s7]

InvalidDante
InvalidDante #PPPPPPP
👍3

weskerumbrella: Vše co jsi napsal je pravda, ale dovedeš si představit jak by ta hra vypadala kdyby se rozhodli vytvořit remake druhého dílu postaveném na stejném herním principu ale s dnešními technickými možnostmi? Totální fotorealismus. Až mi ukápla slina. [s6]

marolem

Pokut si to stopneš tak na ps 3 a xbox 360 by mělo vyjít 27.11.2014 a na ps4 xo a pc začatek roku 2015.

blondjoker

Co to tam píše že 27,11,2014 ? A to mame čekat az do nevím kdy

A hlavně všichni vime ze pokus o nějaký DLC si můžou strcit za klobouk

BoromirCZE
BoromirCZE #Xbox ONE
👍2

Tohle je dokonalost. Ono to nebude úpln ěstejné, spousta věcí leží a je jinde, takže hledání bude zase sranda. Zombíci a další havěť je jinde, jen příběh zůstal stejný. A zmiňovaný druhý díl by byl opravdu Peckový - klidně i třetí :D

bosshunter78
bosshunter78 #Sony.Ms.N.
👍6

Pro mě NEJvětší událost na PS4 [s7]

weskerumbrella
👍3

senator : to by museli udělat komplet novou hru.. toto je přece jen port i když v HD ale přece jen ta hra je už hotová 13 let takže práce minimálně.. srovnal bych to asi s tím když oprášíš starej porcelán a nebo musíš vyrobit novej.

senator
👍10

Perfektní, naprosto perfektní!!![s7][s7]

Prosím ještě o remake RE2 v tomto stylu, to by byl nářez![s6]

Související články

Nejčtenější články