Druhý trailer na Resident Evil HD Remaster

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
Komentáře (9)
Tak toto vypada naozaj luxusne:-)
Je to fakt nářezové, koukal jsem na tento gameplay link a je zde skutečně vidět HD efekt. Obrázky jsou čisťonké a detailní, postavy vylepšeny, spousta hratelných bonusů, prostě top hra z dob zlaté éry her, tj. in-game bonusy a mody jsou součástí nahrávání, nikoliv kupování přihlouplých a hru ochuzujících DLC :-)
Resident Evil HD [s7][s7][s7]
weskerumbrella: Vše co jsi napsal je pravda, ale dovedeš si představit jak by ta hra vypadala kdyby se rozhodli vytvořit remake druhého dílu postaveném na stejném herním principu ale s dnešními technickými možnostmi? Totální fotorealismus. Až mi ukápla slina. [s6]
Pokut si to stopneš tak na ps 3 a xbox 360 by mělo vyjít 27.11.2014 a na ps4 xo a pc začatek roku 2015.
Co to tam píše že 27,11,2014 ? A to mame čekat az do nevím kdy
A hlavně všichni vime ze pokus o nějaký DLC si můžou strcit za klobouk
Tohle je dokonalost. Ono to nebude úpln ěstejné, spousta věcí leží a je jinde, takže hledání bude zase sranda. Zombíci a další havěť je jinde, jen příběh zůstal stejný. A zmiňovaný druhý díl by byl opravdu Peckový - klidně i třetí :D
Pro mě NEJvětší událost na PS4 [s7]
senator : to by museli udělat komplet novou hru.. toto je přece jen port i když v HD ale přece jen ta hra je už hotová 13 let takže práce minimálně.. srovnal bych to asi s tím když oprášíš starej porcelán a nebo musíš vyrobit novej.
Perfektní, naprosto perfektní!!![s7][s7]
Prosím ještě o remake RE2 v tomto stylu, to by byl nářez![s6]