Konzolista.cz

Druhý deníček na remake Resident Evil

novinkačtvrtek 20. listopadu 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Druhý deníček na remake Resident Evil
První Resident Evil patří k velkým videoherním klasikám, která navíc položila základy pro hororový survival žánr, a určitě by si ho měl zahrát každý hráč. Brzy k tomu budou mít příležitost i ti, co se ještě s touto hrou nesetkali, protože vyjde remaster remaku z konzole GameCube, a to na konzole PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3 a Xbox 360. Remake už na GameCube upravil hratelnost, aby vyhovovala novým hráčům, jen nová verze nabídne ještě daleko pohlednější grafiku a několik dalších změn, jak ostatně říká i producent v novém deníčku, v němž nechybí ani několik dalších gameplay záběrů.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (10)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
weskerumbrella

xx345 : objednej..nic ti v tom nebrání.s poštou (13€) tě to vyjde na cca 1200-.pane "ňáký předražený".

Danito4158
👍1
👎1

weskerumbrella: ňáký předražený ne, když si to objednám tady: link

tak mě to vyjde podstatně levnějc (cca 800,-) + poštovný a to snad taková palba taky nebude

Beny
Beny #Blood 1
👍1

Eee no a neměl by kmitat i stín té postavy :D

Werdugo
Werdugo #Márny
👍1

Doufám,že to Nedojebou...

lamka74
lamka74 #Resident
👍1

[s6][s6][s6][s6][s6][s6][s6][s6][s6][s6]

weskerumbrella

objednávka placky link

marolem
👍3

Těším se náramně u toho se zabavím dost dlouho[s16]

senator
👍6

Tak přátelé, tohle je Resident jak má bejt, neuvěřitelně se těším!! V tomto stylu je mám nejraději, ještě RE Zero a ten slibovanej RE2 Remake a budu pařit jak divej.[s7]

blondjoker
👍3

To trváááá

TÓM74cz
👍3

ja se těším moooc[s16][s16][s16]

Související články

Nejčtenější články