Konzolista.cz

Driveclub video ukazující dynamickou změnu denní doby i mraků

novinkapátek 10. října 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Driveclub video ukazující dynamickou změnu denní doby i mraků
Tento týden konečně vyšla závodní hra Driveclub, kterou už mnozí z vás určitě hrají. Server Dualshockers se nyní rozhodl natočit video, v němž ukáže onu dynamickou změnu denní doby, i jaký dopad mají na nasvícení tratí mraky, přes které se musejí dostat sluneční paprsky. Vzniklo docela pěkné video, na které se můžete podívat níže v novince. Reálné nasvícení ostatně bylo jedním z taháků hry Driveclub a v tomto vývojáři určitě nezklamali.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (27)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
RagingInsane
👍1

Vcera som si to po praci zahral, dva zavody kariera, dva mimo, paci sa mi to, arkadovka ktora mi chybala :D Len sa musim naucit to ze to nieje full arkadovka a treba brzdit trosku viacej do zataciek :D Ale inak ma to bavilo, grafika je velmi pekna. Hratelnost mi dost sadla, AIcka su svine a ja som dnes v praci namiesto toho aby som to hral :D Paci sa mi to a verim ze to bude este lepsie ked spustia multiplayer :)

Harnet
Harnet #SONY
👍1

Tunings to rozhodne, ale chce to v klidu počkat, až kousek padne cena dolu, zatim season pass nema smysl kupovat :)

Tunings
Tunings #PS5+Switch+SD
👍5

Krásně zpracovaný!

DRIVECLUB™ Season Pass (Game Pack) 689,00 Kc Tahle nádherná hra mi a za ten Season Pass stojí[s12]

mik5cz
mik5cz #11.1 sound
👍1

Pěkný, ale ještě jim to furt ňák zlobí

link

NEMÁM PENÍZE NA KONZOLI

Trojbotka čeka na DC v plusku. No a že to ještě nějakej ten pátek nebude, tak si krátí čas.

NEMÁM PENÍZE NA KONZOLI
👍4

Má tři varle.

RagingInsane

Je to FLAME TROLLer, co by si cakal :D Mr. Trojbodka je zahadny :D

bjelda
👍3

CZtwins: Jo je nějakej pomatenej[s6] Ztracenej případ....neřešit.

CZtwins
👍4

Ja fakt nechapu myslenkove pochody pana trojbodky :)

- ve svem prvnim prispevku napise "toto je proste uzasne"

- pozdeji se divi, proc s nim tolik lidi nesouhlasi (pssst, my PS fans vime, ale nechame si to pro sebe)

- potom ja napisu, ze je to nadhera...

- pan trojbodka mi da nesouhlas :D

- a na zaver cele te komedie sem hodi odkaz na Team Amerika...

Tak sakra, tohle je i na me moc :D

Poradi mi nekdo?

P.S. Nez budes delat chytreho, samozrejme vim, co tvuj prvni prispevek mel znamenat ;)

imny
👍1

to mam hrat ps+DC na youtube?

bjelda
👍2
👎1

...Hlavně že flopza 5 byla dokončená že?[s1]

Loser
👍2

O to jim jde predevsim,vi ze spousta hracu neodola a hned stahne tu placenou, a na to jim z vysoka vite co [s3]

NEMÁM PENÍZE NA KONZOLI
👎3

426kahemi: No jo, já si to blbě přečetl a šel hned blbě komentovat. Taková normální praxe tady.

Edit: Jsem psal, že jsem to vůbec nečetl.

426kahemi
👍6

STROP !

NPNK: Vždyť to už je v základu!! Někteří prostě musí za každou cenu trollit, ale nejdříve by měli být více v obraze, aby nebyli za moc velké debily, že?...

EDIT: Navíc tady se nikdo nechlubí, pokud by sis taky přečetl text... Umíš číst??

NEMÁM PENÍZE NA KONZOLI
👎2
👍1

To mělo bejt v základu. Už funguje PS+ verze, že se chluběj ??

RagingInsane
👍1

Dominno3 vies ze klub moze mat len 6 clenov? :D

Dominno3

Ihned po online stavu serveru zakladam klub KONZOLISTACZ at se o nas vi, takze kdyby neco PSN je DOMINNO3

zelenac
👍1

nádhera [s7]

Spratekk_CZ
👍1

Ta obloha vypadá jako ze Simpsnovejch [s6] link

CZtwins
👍5

jednim slovem: NÁDHERA!

Za jizdy to clovek nevnima tolik, v Time Trial se budu muset taky zastavit a pokochat (ne ze bych to uz neudelal) [s7]

RagingInsane
👍1

Nedalo sa vydrzat :D Add me on PSN RagingInsane a mozeme niekedy zahrat :)

RagingInsane
👍3

jaccomo: akoze seriously? :D to nebo je ako pohybujuca sa roleta :D ako ak toto povazujes za dobre tak potom nemam co dodat :D dufam ze su robis srandu :D ak nie tak treba navstivit ocneho :D nehovorim ze Driveclub to ma vymyslene genialne, ale hento co si ty poslal je to ako si to ty napisal: "hnus" :D

RagingInsane
👍1

Ja som nevydrzal a kupil som si PSN 1000kc kartu a hned som si kupil tu zlacnenu PS Plus ediciu upgrade :) Vecer zadrtim aspon chvilku (budem prinuteny hrat Diablo 3 lebo nam vysiel patch tak to zas hram :D) :)

PS3Fanboy
PS3Fanboy #Ni no kuni
👍9

...: To je deb*l

Airsperris
Airsperris #TRUE GAMER
👍19
👎1

Z netrpělivého čekání na PS+ verzi jsem neodolal a zaplatil cca 1000,- za verzi plnou. Konečně první závodní hra, kde okolní krajina působí realisticky a ne uměle (což mě nejvíce štvalo právě u Forzy, která je barevná až hrůza). Jízdní model velice zábavný, rozhodně to není trapná arkáda typu NFS. Až dají do kupy servery a přidají kulervoucí weather patch - nemůžu jinak než doporučit všem majitelům PS4. Nenechte se odradit od místních pesimistů, bručounů a "vím všechno nejlíp" týpků. Add me on PSN: Airsperris (Destiny(hlavně raidy!!!), Driveclub, Resogun a jiné chujoviny :D) - za které nás manželky a přítelkyně nenávidí.

Loser
👍5

me tohle fakt nezajima,zajima me kdy uvolni tu PS+ verzi[s3]

Harnet
Harnet #SONY
👍3

Doporučuju si k videu pustit tohle link [s6] To nema chybu ta zmena denni doby, jednim slovem MasterPiece [s7]

Související články

Nejčtenější články