Driveclub video ukazující dynamickou změnu denní doby i mraků
novinka•pátek 10. října 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Sony Computer Entertainment
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Nový trailer na akční hru Onimusha: Way of the Sword
novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
Komentáře (27)
Vcera som si to po praci zahral, dva zavody kariera, dva mimo, paci sa mi to, arkadovka ktora mi chybala :D Len sa musim naucit to ze to nieje full arkadovka a treba brzdit trosku viacej do zataciek :D Ale inak ma to bavilo, grafika je velmi pekna. Hratelnost mi dost sadla, AIcka su svine a ja som dnes v praci namiesto toho aby som to hral :D Paci sa mi to a verim ze to bude este lepsie ked spustia multiplayer :)
Tunings to rozhodne, ale chce to v klidu počkat, až kousek padne cena dolu, zatim season pass nema smysl kupovat :)
Krásně zpracovaný!
DRIVECLUB™ Season Pass (Game Pack) 689,00 Kc Tahle nádherná hra mi a za ten Season Pass stojí[s12]
Pěkný, ale ještě jim to furt ňák zlobí
link
Trojbotka čeka na DC v plusku. No a že to ještě nějakej ten pátek nebude, tak si krátí čas.
Má tři varle.
Je to FLAME TROLLer, co by si cakal :D Mr. Trojbodka je zahadny :D
CZtwins: Jo je nějakej pomatenej[s6] Ztracenej případ....neřešit.
Ja fakt nechapu myslenkove pochody pana trojbodky :)
- ve svem prvnim prispevku napise "toto je proste uzasne"
- pozdeji se divi, proc s nim tolik lidi nesouhlasi (pssst, my PS fans vime, ale nechame si to pro sebe)
- potom ja napisu, ze je to nadhera...
- pan trojbodka mi da nesouhlas :D
- a na zaver cele te komedie sem hodi odkaz na Team Amerika...
Tak sakra, tohle je i na me moc :D
Poradi mi nekdo?
P.S. Nez budes delat chytreho, samozrejme vim, co tvuj prvni prispevek mel znamenat ;)
to mam hrat ps+DC na youtube?
...Hlavně že flopza 5 byla dokončená že?[s1]
O to jim jde predevsim,vi ze spousta hracu neodola a hned stahne tu placenou, a na to jim z vysoka vite co [s3]
426kahemi: No jo, já si to blbě přečetl a šel hned blbě komentovat. Taková normální praxe tady.
Edit: Jsem psal, že jsem to vůbec nečetl.
STROP !
NPNK: Vždyť to už je v základu!! Někteří prostě musí za každou cenu trollit, ale nejdříve by měli být více v obraze, aby nebyli za moc velké debily, že?...
EDIT: Navíc tady se nikdo nechlubí, pokud by sis taky přečetl text... Umíš číst??
To mělo bejt v základu. Už funguje PS+ verze, že se chluběj ??
Dominno3 vies ze klub moze mat len 6 clenov? :D
Ihned po online stavu serveru zakladam klub KONZOLISTACZ at se o nas vi, takze kdyby neco PSN je DOMINNO3
nádhera [s7]
Ta obloha vypadá jako ze Simpsnovejch [s6] link
jednim slovem: NÁDHERA!
Za jizdy to clovek nevnima tolik, v Time Trial se budu muset taky zastavit a pokochat (ne ze bych to uz neudelal) [s7]
Nedalo sa vydrzat :D Add me on PSN RagingInsane a mozeme niekedy zahrat :)
jaccomo: akoze seriously? :D to nebo je ako pohybujuca sa roleta :D ako ak toto povazujes za dobre tak potom nemam co dodat :D dufam ze su robis srandu :D ak nie tak treba navstivit ocneho :D nehovorim ze Driveclub to ma vymyslene genialne, ale hento co si ty poslal je to ako si to ty napisal: "hnus" :D
Ja som nevydrzal a kupil som si PSN 1000kc kartu a hned som si kupil tu zlacnenu PS Plus ediciu upgrade :) Vecer zadrtim aspon chvilku (budem prinuteny hrat Diablo 3 lebo nam vysiel patch tak to zas hram :D) :)
...: To je deb*l
Z netrpělivého čekání na PS+ verzi jsem neodolal a zaplatil cca 1000,- za verzi plnou. Konečně první závodní hra, kde okolní krajina působí realisticky a ne uměle (což mě nejvíce štvalo právě u Forzy, která je barevná až hrůza). Jízdní model velice zábavný, rozhodně to není trapná arkáda typu NFS. Až dají do kupy servery a přidají kulervoucí weather patch - nemůžu jinak než doporučit všem majitelům PS4. Nenechte se odradit od místních pesimistů, bručounů a "vím všechno nejlíp" týpků. Add me on PSN: Airsperris (Destiny(hlavně raidy!!!), Driveclub, Resogun a jiné chujoviny :D) - za které nás manželky a přítelkyně nenávidí.
me tohle fakt nezajima,zajima me kdy uvolni tu PS+ verzi[s3]
Doporučuju si k videu pustit tohle link [s6] To nema chybu ta zmena denni doby, jednim slovem MasterPiece [s7]