Konzolista.cz

Driveclub video o návštěvě studia Evolution a jízdě v Aston Martinu

novinkapátek 3. října 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Driveclub video o návštěvě studia Evolution a jízdě v Aston Martinu
V Anglii probíhala nedávno soutěž DRIVECLUB Initiation & the 2014 Greatness Exchange, kterou vyhrál Aron Horvath a Melinda Roy. Dnes Sony vydala speciální video, které je o jejich cestě do Evolution Studios, kde vznikala závodní hra Driveclub, a následně možnosti zajezdit si ve vozech Aston Martin Vanquish a Vantage S. Během videa se ukážou i někteří vývojáři a nechybí ani záběry přímo z hraní Driveclubu, na video se můžete podívat níže v novince.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (13)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Spilif

Stinky jo máš recht takhle sem o tom nepřemýšlel :-D

pitrsone
pitrsone #Trololo

Prej se jim jeden aston ztratil... A druhej byl na špalcích...

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP

Spilif kdyby to dal na hard, tak by ho to mohlo začít bavit a pak by to nemohl poplivat[s6]

Spilif

DC myslím pobaví to co jsem si zkusil bylo super.[s12]

MarcusChef nastav větší obtížnost a nehraj vše na easy a hry ti vydržej na dýl[s6]

NEMÁM PENÍZE NA KONZOLI

To je hnusná ženská.

FreeGoro
FreeGoro #M1TV ytube

Triko chci,v tom bych i chodil :D Me je ale jasny,ze to zrejme nebude v limited edition

the_edge
the_edge #dave3345
👍2

pripomina me to stare dobre zavodni arkady z ps1 v prirode kde nebylo zadne mesto v dohledu,potom uz se zavodilo v samych otevrenych velkomestech.

bjelda
👍4

masakr[s6] link

Tunings
Tunings #PS5+Switch+SD
👍2
👎1

To tričko se znakem DC by se mi líbilo[s16]

senator
👍1

risix: Horvath z Mostu a Kirk z Enterprise, dobrá skvadra.[s6][s6]

MarcusChef
MarcusChef #Team PS/XB
👍2

Závodní hry nehraju, ale tomuhle šanci dám, když už nic, alespoň se na tu arkádu bude dobře dívat. Snad tam nebude nějaká tupá AI, že to dam za večer.

Harnet
Harnet #SONY
👍3

4day [s7]

risix
👍7

Aron Horvath , možná Ital z Mostu :)

Související články

Nejčtenější články