Driveclub je oficiálně GOLD

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
novinka
Podívejte se na video z hraní nadějné akční RPG hry Beast of Reincarnation
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Marathon dostane příští měsíc další důležitý update, v září odstartuje třetí sezóna
novinka
Nový trailer na akční hru Onimusha: Way of the Sword
Komentáře (16)
Geny: Kde se to dá sehnat za pěkný kačky?
Yes a sem stím!!!
Bezatom - bude verze pro PS+ hrače zdarma
Přidejte se na FB stránku DriveClubu pro CZ a SK hráče - sdílení zkušeností ze hry, zveřejňování založených týmů atd... link
A nevite jestli bude nejaky to demo?dikas
Driveclub bude moje nova zavislost.[s7]
Geny.kde jsi to poridil?
S tím odkladem udělali jedině dobře, správné rozhodnutí, pak by ta hra vypadala kdoví jak[s1]
Já jsem si teda místo čekání na Plusovou verzi, kde teda toho moc nebude jsem si raději předobjednal Drive Club Special Edition, kde nebudou nejen chybět plno aut a tratí, ale kde navíc dostanu k předobjednávce Mercedes SLS AMG Coupe series pack, exkluzivně McLaren 12C pack a dřívější přístup k 5 dodatečným autům, 2 ‘DC’ Emblem Vinyl stickers a balíčky Ndard Amaray W/Cardboard O-Ring a Callout of Contents + teda ještě ten Mercedes AMG GT, takže osobně si myslím, že čekat na plusovou verzi nemá smysl, to spíše měli už tet vydat DEMO.
Harnet : Díky tobě mám taky předobjednáno v JRC, ta cena je fakt suprová, ještě jednou dík [s16]
Specialni edici maji pouze v JRC za 1399kč, ale steel book jsem taky nenašel, nevadi, cena je to vice mene prijemna a + 500kč za season pass, to sme na 1899kč a to jde [s6]
Drive Club predobjednanej ve specialce, kupon za 1000kč prichystanej na season pass + Gold headset [s7]
spoock to asi bude no.. mám pocit že jsem četl 10 tratí a pár aut nebo něco takového.. na druhou stranu na vyzkoušení stačí, pro příležitostné hráče to možná stačí úpně na občasné hráče.. a kdo bude chtít, může dokoupit plnout, která si myslm pro ps+ bude za lepší cenu než bez ;)
jsem zvědav na tu PS+ verzi, bohužel mám obavy, že to bude jen větší demo
Hmm ten odklad tomu dost pomohl a jsem za něj rád. Je to lepší než kdyby vydali sice v termínu, ale rozpracovanej projekt, nehratelnej kvůli bugům a následně ho ještě půl roku "vylepšovali" updatama... jak to bývá zvykem.. XOXO
Nice !!
jak je to s tim fesnym steelbookem? ten bude mit exkluzivne jen nejaky eshop? nemuzu ho nigde najit.
No na to, že už to malo byť pred rokom hotové ako Launchovací titul môžem povedať - no konečne, meškali ste len rok [s6]
Tak chlapci a teď ještě nový [s7]MotorStorm[s7]moc prosím.