Konzolista.cz

Driveclub je oficiálně GOLD

novinkačtvrtek 11. září 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Driveclub je oficiálně GOLD
Závodní hra Driveclub měla vyjít původně už před rokem, ale vývojáři ji následně odložili, aby mohli překopat některé hodně důležité prvky. Další odložení už ale nehrozí, jak dnes uvedl na twitteru Paul Rustchynsky, protože Driveclub byl dokončen a označen GOLD, takže už míří do lisoven a následně se vydá k hráčům. Paul Rustchynsky pak ještě dodal, že ve hře se časem objeví i další vozidla automobilek, které nepocházejí z Evropy. „Pracujeme s výrobci z celého světa, abychom zajistili velký výběr vozidel,“ řekl a ještě dodal pár informací o DLC balíčcích, které byly oznámeny včera. „Tour Packy jsou prakticky menší singleplayerové kampaně, obsahující nové eventy, události a nové trofeje. Všechny dodatečné trofeje budou spjaty právě s Tour Packy,“ dodává.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (16)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Unmar

Geny: Kde se to dá sehnat za pěkný kačky?

VenousekVesely
👍1

Yes a sem stím!!!

PS4Gamer

Bezatom - bude verze pro PS+ hrače zdarma

PS4Gamer

Přidejte se na FB stránku DriveClubu pro CZ a SK hráče - sdílení zkušeností ze hry, zveřejňování založených týmů atd... link

bezatom99

A nevite jestli bude nejaky to demo?dikas

Heymi9615
Heymi9615 ##nolife
👍1

Driveclub bude moje nova zavislost.[s7]

bezatom99

Geny.kde jsi to poridil?

Tunings
Tunings #PS5+Switch+SD
👍1

S tím odkladem udělali jedině dobře, správné rozhodnutí, pak by ta hra vypadala kdoví jak[s1]

Já jsem si teda místo čekání na Plusovou verzi, kde teda toho moc nebude jsem si raději předobjednal Drive Club Special Edition, kde nebudou nejen chybět plno aut a tratí, ale kde navíc dostanu k předobjednávce Mercedes SLS AMG Coupe series pack, exkluzivně McLaren 12C pack a dřívější přístup k 5 dodatečným autům, 2 ‘DC’ Emblem Vinyl stickers a balíčky Ndard Amaray W/Cardboard O-Ring a Callout of Contents + teda ještě ten Mercedes AMG GT, takže osobně si myslím, že čekat na plusovou verzi nemá smysl, to spíše měli už tet vydat DEMO.

Harnet : Díky tobě mám taky předobjednáno v JRC, ta cena je fakt suprová, ještě jednou dík [s16]

Harnet
Harnet #SONY
👍1

Specialni edici maji pouze v JRC za 1399kč, ale steel book jsem taky nenašel, nevadi, cena je to vice mene prijemna a + 500kč za season pass, to sme na 1899kč a to jde [s6]

Drive Club predobjednanej ve specialce, kupon za 1000kč prichystanej na season pass + Gold headset [s7]

Michael_LFC_8

spoock to asi bude no.. mám pocit že jsem četl 10 tratí a pár aut nebo něco takového.. na druhou stranu na vyzkoušení stačí, pro příležitostné hráče to možná stačí úpně na občasné hráče.. a kdo bude chtít, může dokoupit plnout, která si myslm pro ps+ bude za lepší cenu než bez ;)

Spoock
Spoock #geek

jsem zvědav na tu PS+ verzi, bohužel mám obavy, že to bude jen větší demo

CRU5T

Hmm ten odklad tomu dost pomohl a jsem za něj rád. Je to lepší než kdyby vydali sice v termínu, ale rozpracovanej projekt, nehratelnej kvůli bugům a následně ho ještě půl roku "vylepšovali" updatama... jak to bývá zvykem.. XOXO

426kahemi
👍3

Nice !!

milhaus
milhaus #PSN: mhsCZ

jak je to s tim fesnym steelbookem? ten bude mit exkluzivne jen nejaky eshop? nemuzu ho nigde najit.

MARTASLJ
👍1
👎1

No na to, že už to malo byť pred rokom hotové ako Launchovací titul môžem povedať - no konečne, meškali ste len rok [s6]

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP
👍6
👎1

Tak chlapci a teď ještě nový [s7]MotorStorm[s7]moc prosím.

Související články

Nejčtenější články