Driveclub – dvě nová gameplay videa

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
Několik nových informací o hororové hře OD
novinka
Ve čtvrtek proběhne prezentace CAPCOM Spotlight, zaměří se na hry jako Dragon's Dogma II: Dark Arisen a Onimusha
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Vývojářka Warframe: Neslavíme ukončení podpory Destiny 2
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
novinka
CD Projekt RED: Ještě jsme se nevykoupili, snad si získáme fanoušky zpět se Zaklínačem 4
novinka
Začátkem srpna proběhne prezentace THQ Nordic Digital Showcase
novinka
Francouzské studio Douze Dixièmes končí, vytvořilo výbornou hru MIO: Memories In Orbit
Komentáře (35)
I z tehle YouTube videí je poznat, že vizuální stránka videohry DRIVECLUB bude výborná a nemužu se dockat chvíle, až disk s hrou zapluje do mojí PS4 a já u sebe uvidím tu parádu na vlastní oci [s14]
Navíc koukám, že pri použití volantu (nepletu-li se, tak na nekterých videích jsem zahlídnul ty nový THRUSTMASTER T300RS) se tahle automobilová hra jako nejak velká "arkádovka" zase nechová, ba naopak, jízda pusobí docela prirozene, místy až uveritelne. Ovšem ty vecný internetový dohady o arkádách a "simulátorech" to zrejme moc neovlivní. No, na závodení ve videohre jakou je pohledný DRIVECLUB se velice teším, stejne jako se teším na PROJECT CARS [s16]
PS: Uprímne, pokud nekdo chce, tak i ze "super simulátoru" svojí prasecí jízdou udelá totální arkádu. Z toho vyplývá, že všechny virtuální automobilový hry jsou ve svý podstate arkády, který se poté delí jen na nereálný-neuveritelný závodní hry a na reálnejší-uveritelný závodní hry, takže to "honení si trika", který na internetu predvádí milovníci "božských simulátoru", není tak úplne na míste. Všechno jsou to ARKÁDOVKY, smirte se s tím [s6]
Driveclub se mi líbí čím dál více, ale nechápu řeči o nejhezčí hře a všechny výstřiky z grafiky. Já tam vidím plno věcí na zlepšování a v prvé řadě antialising, ale i takhle se těším až si tu hru ošahám a nějakej blbej Fanda mi v tom bránit nebude.
Ja ti nevim Fando, vlevo stromy, vpravo stromy a plamenaci v nedohlednu. :-D A na to, ze maji silu mocneho cloudu, jim to DC celkem ukazuje.
Náhodou,třeba takovej sjezd z kopce k jezeru,na kterém trollí obří hejno plameňáků může být slušný zážitek...[s6]
bf333: znáš to, na co veverky na stromech, plameňáci a jiná havěť, když můžeš mít papundeklový diváky[s6]
xRay_tvl,jsem se leknul,ze se jedna o DC[s6]
link = "kvalitni next gen zavodni hra"
kvalitni? mozna... next gen? v zadnem pripade :D
Tak hlavne ze uz nekteri fanousci meli moznost ty "stereotypni"trate videt a projet se na nich[s6]
fanda: stereotypni trate jo ?[s14] ze ty zrovna ted cekas na konecny a ceka te uz podvacaty ten samej obecni oruh[s6]
DC bude zabavnej a trate a okoli vypada nadherne
ak som to spravne pochopil tak za naburanie do supera sa odpocitavaju body ? haaaaaleeeeeluuuujaaaaa :D konecne vidina normalneho online zavodenia a nie domolicne derby :D asi to kupim :D
Mitsu: Dobre vedet, jeste to napis do Sony, aby s tebou jako nepocitali. :-D
Á fanouškův, každodenní výstřik vůči Sony je zde[s6]
Fando: To se pletes, vlevo budou plamenaci, na videu jeste neprileteli.
Forzu 5 ted ohrozuje letani po polich. :-D
hele Franta tady chyběl .... jeho vášnivá jízda dolu a nahoru, pod stromem a za stromem .... ach jo ... no není to autobus ....
ale s tím králem máš pravdu, protože zatím nemá konkurenci ..
lopataQ7: teď nevím co si napsal a neusnu[s6]
jsem se unáhlil [s16], tak jsem si to raději odstranil sám .... [s6][s6]
Stinky:Kvalitnejsi nez od pzu u sunset[s6]
lopataQ7: to je kvalitní názor[s6]
Na tohle jsem se opravdu těšil, ale vypadá to z posledních gameplayů hrozně, alespoň v mých očích. Což o to, grafika je pěkná, i když nic světoborného, ale co se už podle videa nepovedlo je jízdní model, nemá to žádnou hloubku, auta jedou jako po kolejích, kde je znát nějaké působení fyzikálních sil? Tohle bude strašně povrchní zážitek...Kamera je hrozně nešikovně umístěná a nechápu proč se celou dobu třese, zvuky jsou syntetické, tam je konkurence o třídu výše, výběr hudby ani komentovat nebudu...pořád mě hrozně mrzí, že Evolution neudělali raději nový Motorstorm, který by byl určitě úchvatný, tohle je bohužel jen další tuctovka, která mi evokuje jedno z nejhorších NFS co kdy vyšlo - Pro Street.
manhunter-CZ:Proč je podle tebe Order sračka?
Tobě taky dobrou jízdu[s14]
Jaký to bude to uvidíme až to vyjde :) ale nebudu tu řikat jak je to super a nadávat na nějakou forzu? vždycky jsem hrál na PS4 a proč pomlouvat hry na Xboxu když ani na PS4 to neni žádná sláva :)já se těšim hlavně na NHL, když bude super jak vypadá, tak už ani nic vydávat nemusí to mi stačí :) Order a podobný s...ky ať si nechaj :)
Nebudu se hádat, ale nesouhlasím s tím, že je totální arkáda. At si tomu kdo říká jak chce je jeho věc, ale na mě Driveclub působí sympaticky a těším se na tuto hru.
Tohle je zavodní hra a ne jako ten horizon 2 omalovánky. U Driveclub koukám na auta, když jsem koukal na video z horizon 2 tak mi to přišlo že koukám na plastová autíčka na hraní pro děti a barvičky jak z omalovánek.
manhunter-CZ : Dík za mínus, taky ti ho rád vracím[s6] Já teda za totální arkádu považuji hry jako je Burnout, Need for speed, ale Driveclub určitě ne, to jsi zase dost mimo ty. Ano arkáda to aspon trochu bude, ale totální?[s6]
Co novinka tak se tu fanatici pořád hádaj, fakt sranda. A ty srdíčka to už je taky moc! Některejm lidem by konzole neměli prodávat, byl by klid :) Jinak vypadá to slušně, určitě zkusim PS+ verzi a pak se uvidí, možná ještě The Crew, když to dělaj ty co dělali Test drive unlimited, ten mě dost bavil, open world je asi lepší pro arkádu a jestli si myslíš že to nebude taková arkáda tak si dost mimo :) to bude totální arkáda :D Na simulaci tu bude spíš GT :D
Neměl by někdo link na stažení 1080p,nebo alespoň 720p videí,ne ty z YT. Nějaké nekomprimované,PLS???
Pane bezejmenný, dal jsem ti omylem plus, tak si to odečti.
Supr zvuky, slušně vypadající poškození vozidla a velmi pěkná grafika. A pravda je, že zas tak arkádový se mi to taky nezdá...
Driveclub[s7]
Grafika luxus. Narážet není kam...raději.