Konzolista.cz

Driveclub – dvě nová gameplay videa

novinkastředa 11. června 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Driveclub – dvě nová gameplay videa
Závodní hra Driveclub od vývojářů z Evolution Studios vypadá s každým novým záběrem lépe, takže se zřejmě odklad na ní podepsal jenom kladně. Téměř finální verzi hry vzali vývojáři na E3, kde je možné si ji zahrát. Nyní se objevila hned dvě gameplay videa, jedno ukazuje jízdu s vozidlem Aston Martin, druhé poté ukazuje v akci Ferrari F12 Berlinetta. Podívat se na ně můžete níže v novince. Hra Driveclub vyjde začátkem října pro konzoli PlayStation 4.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (35)

Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Plejstik3
Plejstik3 #NEŘEŠ :-)

I z tehle YouTube videí je poznat, že vizuální stránka videohry DRIVECLUB bude výborná a nemužu se dockat chvíle, až disk s hrou zapluje do mojí PS4 a já u sebe uvidím tu parádu na vlastní oci [s14]

Navíc koukám, že pri použití volantu (nepletu-li se, tak na nekterých videích jsem zahlídnul ty nový THRUSTMASTER T300RS) se tahle automobilová hra jako nejak velká "arkádovka" zase nechová, ba naopak, jízda pusobí docela prirozene, místy až uveritelne. Ovšem ty vecný internetový dohady o arkádách a "simulátorech" to zrejme moc neovlivní. No, na závodení ve videohre jakou je pohledný DRIVECLUB se velice teším, stejne jako se teším na PROJECT CARS [s16]

PS: Uprímne, pokud nekdo chce, tak i ze "super simulátoru" svojí prasecí jízdou udelá totální arkádu. Z toho vyplývá, že všechny virtuální automobilový hry jsou ve svý podstate arkády, který se poté delí jen na nereálný-neuveritelný závodní hry a na reálnejší-uveritelný závodní hry, takže to "honení si trika", který na internetu predvádí milovníci "božských simulátoru", není tak úplne na míste. Všechno jsou to ARKÁDOVKY, smirte se s tím [s6]

Banan
👍1
👎1

Driveclub se mi líbí čím dál více, ale nechápu řeči o nejhezčí hře a všechny výstřiky z grafiky. Já tam vidím plno věcí na zlepšování a v prvé řadě antialising, ale i takhle se těším až si tu hru ošahám a nějakej blbej Fanda mi v tom bránit nebude.

Starky
Starky #NaughtyGod
👍1

Ja ti nevim Fando, vlevo stromy, vpravo stromy a plamenaci v nedohlednu. :-D A na to, ze maji silu mocneho cloudu, jim to DC celkem ukazuje.

Heymi9615
Heymi9615 ##nolife
👍2

Náhodou,třeba takovej sjezd z kopce k jezeru,na kterém trollí obří hejno plameňáků může být slušný zážitek...[s6]

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP
👍4

bf333: znáš to, na co veverky na stromech, plameňáci a jiná havěť, když můžeš mít papundeklový diváky[s6]

bf333
bf333 #Ravens
👍1

xRay_tvl,jsem se leknul,ze se jedna o DC[s6]

xRay
xRay #Really?
👍2

link = "kvalitni next gen zavodni hra"

kvalitni? mozna... next gen? v zadnem pripade :D

bf333
bf333 #Ravens
👍2

Tak hlavne ze uz nekteri fanousci meli moznost ty "stereotypni"trate videt a projet se na nich[s6]

argokib
argokib #PS space
👍4

fanda: stereotypni trate jo ?[s14] ze ty zrovna ted cekas na konecny a ceka te uz podvacaty ten samej obecni oruh[s6]

DC bude zabavnej a trate a okoli vypada nadherne

z1Kcrew
👍1

ak som to spravne pochopil tak za naburanie do supera sa odpocitavaju body ? haaaaaleeeeeluuuujaaaaa :D konecne vidina normalneho online zavodenia a nie domolicne derby :D asi to kupim :D

Starky
Starky #NaughtyGod
👍5

Mitsu: Dobre vedet, jeste to napis do Sony, aby s tebou jako nepocitali. :-D

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP
👍6

Á fanouškův, každodenní výstřik vůči Sony je zde[s6]

Starky
Starky #NaughtyGod
👍9

Fando: To se pletes, vlevo budou plamenaci, na videu jeste neprileteli.

Forzu 5 ted ohrozuje letani po polich. :-D

lopataQ7
lopataQ7 #lopataQ7
👍3

hele Franta tady chyběl .... jeho vášnivá jízda dolu a nahoru, pod stromem a za stromem .... ach jo ... no není to autobus ....

ale s tím králem máš pravdu, protože zatím nemá konkurenci ..

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP

lopataQ7: teď nevím co si napsal a neusnu[s6]

lopataQ7
lopataQ7 #lopataQ7

jsem se unáhlil [s16], tak jsem si to raději odstranil sám .... [s6][s6]

bf333
bf333 #Ravens

Stinky:Kvalitnejsi nez od pzu u sunset[s6]

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP
👍2

lopataQ7: to je kvalitní názor[s6]

Roseux
👎5

Na tohle jsem se opravdu těšil, ale vypadá to z posledních gameplayů hrozně, alespoň v mých očích. Což o to, grafika je pěkná, i když nic světoborného, ale co se už podle videa nepovedlo je jízdní model, nemá to žádnou hloubku, auta jedou jako po kolejích, kde je znát nějaké působení fyzikálních sil? Tohle bude strašně povrchní zážitek...Kamera je hrozně nešikovně umístěná a nechápu proč se celou dobu třese, zvuky jsou syntetické, tam je konkurence o třídu výše, výběr hudby ani komentovat nebudu...pořád mě hrozně mrzí, že Evolution neudělali raději nový Motorstorm, který by byl určitě úchvatný, tohle je bohužel jen další tuctovka, která mi evokuje jedno z nejhorších NFS co kdy vyšlo - Pro Street.

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP
👍1

manhunter-CZ:Proč je podle tebe Order sračka?

Tunings
Tunings #PS5+Switch+SD

Tobě taky dobrou jízdu[s14]

manhunter-CZ
👍1
👎1

Jaký to bude to uvidíme až to vyjde :) ale nebudu tu řikat jak je to super a nadávat na nějakou forzu? vždycky jsem hrál na PS4 a proč pomlouvat hry na Xboxu když ani na PS4 to neni žádná sláva :)já se těšim hlavně na NHL, když bude super jak vypadá, tak už ani nic vydávat nemusí to mi stačí :) Order a podobný s...ky ať si nechaj :)

Tunings
Tunings #PS5+Switch+SD
👍3

Nebudu se hádat, ale nesouhlasím s tím, že je totální arkáda. At si tomu kdo říká jak chce je jeho věc, ale na mě Driveclub působí sympaticky a těším se na tuto hru.

PS3Fanboy
PS3Fanboy #Ni no kuni
👍4
👎2

Tohle je zavodní hra a ne jako ten horizon 2 omalovánky. U Driveclub koukám na auta, když jsem koukal na video z horizon 2 tak mi to přišlo že koukám na plastová autíčka na hraní pro děti a barvičky jak z omalovánek.

Tunings
Tunings #PS5+Switch+SD
👍5

manhunter-CZ : Dík za mínus, taky ti ho rád vracím[s6] Já teda za totální arkádu považuji hry jako je Burnout, Need for speed, ale Driveclub určitě ne, to jsi zase dost mimo ty. Ano arkáda to aspon trochu bude, ale totální?[s6]

manhunter-CZ
👎1

Co novinka tak se tu fanatici pořád hádaj, fakt sranda. A ty srdíčka to už je taky moc! Některejm lidem by konzole neměli prodávat, byl by klid :) Jinak vypadá to slušně, určitě zkusim PS+ verzi a pak se uvidí, možná ještě The Crew, když to dělaj ty co dělali Test drive unlimited, ten mě dost bavil, open world je asi lepší pro arkádu a jestli si myslíš že to nebude taková arkáda tak si dost mimo :) to bude totální arkáda :D Na simulaci tu bude spíš GT :D

Heymi9615
Heymi9615 ##nolife
👍3

Neměl by někdo link na stažení 1080p,nebo alespoň 720p videí,ne ty z YT. Nějaké nekomprimované,PLS???

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP
👍6

Pane bezejmenný, dal jsem ti omylem plus, tak si to odečti.

Tunings
Tunings #PS5+Switch+SD
👍7
👎1

Supr zvuky, slušně vypadající poškození vozidla a velmi pěkná grafika. A pravda je, že zas tak arkádový se mi to taky nezdá...

Driveclub[s7]

miky20
miky20 #One& only
👍2

Grafika luxus. Narážet není kam...raději.

Související články

Nejčtenější články