Driveclub dostane v únoru Hardcore režim
novinka•sobota 23. ledna 2016•Martin Šmíd•

Zdroj: Sony Computer Entertainment
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Remake hry Gothic dostane oficiální češtinu na PC i konzolích
novinka
Byl oznámen čas spuštění Assassin's Creed Black Flag Resynced
novinka
Podle analytiků vyjde konzole PlayStation 6 nejdříve koncem roku 2028
novinka
Sony zabila hry na Blu-ray Discích pro konzole PlayStation, od ledna 2028 budou hry vycházet pouze digitálně
novinka
Studio Obsidian Entertainment má vyjednávat s Microsoftem, aby se vyhnulo zavření - UPDATE
novinka
Simulátor života inZOI byl odložen pro PS5 na příští rok
novinka
Oznámeny remastery her Remothered: Tormented Fathers a Remothered: Broken Porcelain
fórum
Playstation 5
novinka
V listopadu se budete moci stát K-popovou hvězdou ve hře K-POP Rising: Dream to Shine
fórum
Think before you sleep
Komentáře (36)
Bosshu78nter jel jsi DC z cokpitu ? U některejch auťáků bliká kontrolka dost často
OK , no upřímně u hry která je "prošpikovaná " asistencemi nebo výraznou pomocí to chápu ale kolikrát i v DC mi nepříjde že by to bylo nějak EASY , každopádně to bude ai mazec
boss_No vypnout/zapnout krome braking assist nemuzes nic,ale urcite je tam z nejake casti TCS ESP atd,z jake to se dozvime v tom HC rezimu
....nějak mi uniklo ale v DC jsou (nebo jdou ) zapnout nějaké asistence ????
Podla mna Hard core režim bude len ako alternatíva pre multiplayer , inak doteraz uložené časy by mohli byť nedosiahnutelné , /na vode bez asistov neverím tomu že niekto zajazdí lepší čas ako s asistmy/, alebo vačší server a rozdeliť časy na standard a hard core.
Tak zrovna hardcore režim u mě půjde asi obloukem, podobným závodním módům se vyvaruju, ale chápu že některým jedincům teď štěstím zaří bulvy jak baterky...inu proč ne(ikdyž si nemyslí, že zrovna DC se někdy tvářilo jak HC simulace)....já bych ale spíš než tohle uvítal nějaký rallye-update. Evolutioni tohle umí líp, než všichni okolo, tak proč prostě nedat 3-4 rally tratě + pár aut. Bože to by byl pro mě svátek tohle. Když si vzpomenu na WRC serii z PS2, tak mi úplně buší pumpička. Hra se už teď blíží dokonalosti a tohle by byla výborná třešnička na dortu..............Jedno se ale DC musí nechat, hrál jsem spoustu závodních her a tohle je jedna z mála, co mě prostě i po delší době nepřestala nudit a stále jí aktivně hraju. Naposled se mi to stalo s prvním Motorstormem a Forzou4.......DC je výborná věc a kdo tvrdí opak jen díky nějaký konzolový zapruzelosti, tak je čistej vůl a připravuje se o skvělej motorsportovej zážitek
Já bych tam bral nějaké starší M3, hra je pěkná, ale jsem spíš na starší auta
Už se těším . Se zase hezky u toho navztekám :D.
No rovnat řízení pravého auta se to nemůže, s tím souhlasím, ale radost to těm, co už hru zvládají s prstem v pr.eli to určitě udělá. A o to jde, ne?
Tzv hardcore režim je u simulátorů stejný nesmysl, jako kdybych chtěl od porna, aby mi vykouřilo. A netýká se to jenom aut, ale i letadel. Pokud auto, či letadlo necítím v zadku, nemůžu ho řídit bez vypnutých asistentů. Tzv hardcore režimy proto slouží jen hrstce rádobyborců, co se rádi onanujou nad někým druhým, v tomto případě někým, kdo má zapnuté asistenty. Sám mám špičkového logitecha, který už je řízení přece jen blíže, než joypad, ale ani tak se to nemůže rovnat s řízením skutečného závodního auta
O lednovém updatu (2016) jsem nikdy nic neslyšel....
Ještě před pár dny jsme si Četli že v Lednu.A houby.
Ještě ty městské tratě a jsem happy
Zrova vcera jsem myslim na Twitru videl ze o tech driftech vedi a mrknou na to... tak ufidime
Jo,vsechno super,ale o to vic me hlava nebere proc uz nejsou postelovane drifty a porad to toleruje pretoceni,narazy.Cely leaderboard driftu by sice byl k hovnu(no on uz diky tem ''vychytavkam top drifteru''je),ale co uz,resetovat a znovaA to kolco s 3s asi uz taky vypnout nepujde:)Ty 2veci mi trochu vadi,jinak spokojenost a totalni by byla s par nej ofic okruhy.
squereenix: "Místo PC a DC by se dalo dosadit i něco jiného,zajímavé,že se takhle nevyjadřuješ i v jiných 'diskuzích'"
No to by se dosadit teda nedalo, protože se tu teď bavím o těchto KONKRÉTNÍCH hrách (které mám opravdu hodně rád, tak tam přece nemůžu dosazovat to, co rád nemám), samozřejmě to takhle třeba nemusím mít i u jiných her! Nevím, proč si mě zase bereš do huby. O jakých diskuzích je teda podle tebe řeč?
Raziel: Rushy complete edici prozatím vyloučil, protože hodlají s updatama asi dlouho pokračovat....
Jinak : "ale nechci mít ,,1/2" HDD zabraného jen update-ama,ale chci to mít všechno na BD."
No pokud to budeš mít vše na BD, stejně se ti to vše nainstaluje, takže budeš mít 1/2 HDD zabraného stejně. :D
forzakiller
Me neprestava udivovat ten vizual a to mnozstvi drobnych detailu, rok a pul stara hra a vizualem ji stale neni rovno.
Tak to zase po dlouhé době zapnu tenhle Majstrštyk :D Na vyzkoušéní novinek.
Bohuzel DC me nebavi , ale kdyz vidim jak se furt hra rozrusta , tak si rikam tak nejak bych to chtel u Gran Turismo Sport ... Skvela prace vyvojaru a Sony ... Edit : Mitsu souhlasit s takovym blabolem ? mas na vic :)))
Omalovánky prej
link
link
link
link
bude to mazec
koukám pan Cr_u_ze je dobrý šašek...jestli chceš něco reálného tak si můžeš pronajmout-koupit závodní auto-udělat si závodní licenci a můžeš začít závodit...hra nikdy reálná nebude!!...jinak Evolution studios zaslouží obrovské díky za nevídanou podporu...luxusní záležitost
Cr_u_ze aha, tak proto, že se Project Cars chová jako simulátor a Driveclub je více arkádový, hned to jsou omalovánky? Když hraju Driveclub, nejsem opravdový hráč závodních her? Co to tady plácáš? Mám moc rád PCars i Driveclub, každá hra je jiná, ale zazdívat jednu hru? Proč? Rád si zahraju obě. Nechápu tyhle rádoby velký kluky, co si myslí, že vše musí být všude reálné. Vždyť jsou to hry! Ty dělím na dobré a špatné, nikoliv na reálné a arkádové. A jde přece o zábavu.
Hardcore režim do arkady... ja se fakt bavim,jeste ze je tu Project Cars a v Dubnu vychazi Assetto corsa... tyhle omalovanky mely nechat jak jsou.Opravdovy hraci zavodnich her to stejne ani nezapnou a navic pro deti je stejne vhodnejsi starej styl ala Mario kart.
Evolution studio neprestava prekvapovat, tohle je naprosta parada a nutnost poridit volant do HC rezimu, to se vyblaznim jak parchant
Už teď tuším, že na tohle mít nervy nebudu.
a co ui? ty si asi povali stale ve svem co?
jinak opravdu nejlepsi zavodni hra, co jsem kdy hral
hemi, leaderboards zatím rozdělené nebudou. Psal to Rushy na Twitteru. A psal taky, že v HC modu se budou zajíždět o poznání pomalejší časy, což je logické....
Porsche by bylo fajn ale ja chci hlavne japan cars!!! A taky pohled z helmy jako je v Shiftech a Project cars. Dale by to chtelo nove songy. DnB se do zavodni hry skvele hodi ale songu je malo.