Konzolista.cz

Driveclub dostane speciální edici

novinkapondělí 11. srpna 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Driveclub dostane speciální edici
Ačkoliv GamesCom začne až zítra, už dnes Sony oznámila Speciální edici závodní hry Driveclub, která vyjde začátkem října pro konzoli PlayStation 4. Ta bude obsahovat hru v limitované krabičce, ale také bude obsahem okamžitý přístup k pěti vozidlům McLaren P1, Mercedes-Benz C63 AMG Coupe Black Series, Ferrari 458 Italia, Aston Martin v12 Vantage S a Alfa Romeo 4C. Dále speciální edice za cenu 69 euro nabídne dva speciální balíčky k úpravě vozidla či klubu a dvě speciální samolepky, kterými si budete moci polepit konzoli nebo notebook. Níže se můžete podívat na box art.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (17)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
CRU5T

Bohy97: Srovnávat Project Cars a Drive Club je jako srovnávat vejce a banán. Pokud máš rád banány tak si jez banány, ale nevím proč do toho taháš vejce. Já třeba rád vejce i banány a proto to všem tady cpu... [s12] Drive Club [s7] Project Cars [s7] Muck ;*

Slim Jim

Lordkarl: s bráchou si zajedem na jedný konzoli na co doma živit dvě.. ty budeš asi jedináček

Harnet
Harnet #SONY

FreeGoro to triko bych bral [s6]

Lordkarl
Lordkarl #Lineage2
👍1

tvl joke :-) ale proste kamosi nehrajou zadnej split screen a jedou mp

Lordkarl
Lordkarl #Lineage2
👍2

nemam kamose co nemaji ps4 a nikomu nepucuju muj ds4 takze asi tak:-))))))

stillalive

Tahle hra se na PS4 udrží hrozně dlouho a hlavní díky online možnostem. Já se rád přidám, ale koupím asi spíš obič verzi. Jde mi jen o hru :)

the_edge
the_edge #dave3345
👍1
👎1

lordkarl-treba proto aby sis mohl zahrat s kamosem co plejko nema a taky proste s nekym hrat v jedne mistnosti je daleko lepsi jak po internetu.

maro16
maro16 #ϟƘƦƖןןΣx

specialka jak kone jebat :D

Lordkarl
Lordkarl #Lineage2
👍4

omg k cemu local co op /split screen dneska jedine mp kazdej sedi pekne doma a kecame v party jeste tak budu kamosovy davat pulku tv .tvl tady sou zase paka ...... btw doby PS2 a zavodeni na jedne telce fakt ne dekuji ......wake up pise se rok 2014 [s1][s1][s1][s1][s1][s1]

enemy84
enemy84 #Ps1.2.3.4

[s14]Preju si hlavne super hru[s6]jinak 458 je nadherna

the_edge
the_edge #dave3345
👍6

vim ze to ma byt zamereno na multiplayer a ja multiplayer v zavodech nehraju takze doufam v normalni singleplayer,pokud to nebude nejak ochuzene a bude plnohodnotny tak si to nenecham ujit,uz jen k vuli te grafice[s6]

tullvan-za par samolepek? ta hra je minimalne graficky o 100 procent lepsi nez byla pred odkladem.

Predicktor soky
Predicktor soky #Old shatterhand
👍2

To bude nádhera :) link

FreeGoro
FreeGoro #M1TV ytube
👍1

Samolepky nejsou spatny [s7] a k tomu nejaky cool triko [s7]

Krox
Krox #noping out
👎9

driveclub? to je ta hra ktera se ridi sloganem drive together win together ale chybi v ni lokal coop? ne děkuji ...

Bohy97
👍3

Tak doufám že bude dostupná i v ČR na Driveclub se těším ! Seru na nějaký Project CARS [s16]

milhaus
milhaus #PSN: mhsCZ
👎8
👍2

...a zitra oznami odklad na jaro [s16]

BlacksheepTNT
BlacksheepTNT #PS4 Only
👍4

Samolepky by mohli dávat častěji

Související články

Nejčtenější články