Driveclub dostane speciální edici

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Fyzická edice hry Grand Theft Auto VI bude obsahovat pouze klíč ke stažení z digitálního obchodu, představena Ultimate edice hry
novinka
Nejlepší zážitek má Grand Theft Auto VI nabídnout na konzoli PS5
novinka
Lords of the Fallen II byl odložen na začátek příštího roku
novinka
Akce Doom: The Dark Ages dostane začátkem července podporu nové verze PSSR
novinka
Originální arkádová verze bojovky Tekken vyjde tento týden pro konzole
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
fórum
Think before you sleep
novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
SEGA vydala Sonic Frontiers: Definitive Edition pro Nintendo Switch 2
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
Komentáře (17)
Bohy97: Srovnávat Project Cars a Drive Club je jako srovnávat vejce a banán. Pokud máš rád banány tak si jez banány, ale nevím proč do toho taháš vejce. Já třeba rád vejce i banány a proto to všem tady cpu... [s12] Drive Club [s7] Project Cars [s7] Muck ;*
Lordkarl: s bráchou si zajedem na jedný konzoli na co doma živit dvě.. ty budeš asi jedináček
FreeGoro to triko bych bral [s6]
tvl joke :-) ale proste kamosi nehrajou zadnej split screen a jedou mp
nemam kamose co nemaji ps4 a nikomu nepucuju muj ds4 takze asi tak:-))))))
Tahle hra se na PS4 udrží hrozně dlouho a hlavní díky online možnostem. Já se rád přidám, ale koupím asi spíš obič verzi. Jde mi jen o hru :)
lordkarl-treba proto aby sis mohl zahrat s kamosem co plejko nema a taky proste s nekym hrat v jedne mistnosti je daleko lepsi jak po internetu.
specialka jak kone jebat :D
omg k cemu local co op /split screen dneska jedine mp kazdej sedi pekne doma a kecame v party jeste tak budu kamosovy davat pulku tv .tvl tady sou zase paka ...... btw doby PS2 a zavodeni na jedne telce fakt ne dekuji ......wake up pise se rok 2014 [s1][s1][s1][s1][s1][s1]
[s14]Preju si hlavne super hru[s6]jinak 458 je nadherna
vim ze to ma byt zamereno na multiplayer a ja multiplayer v zavodech nehraju takze doufam v normalni singleplayer,pokud to nebude nejak ochuzene a bude plnohodnotny tak si to nenecham ujit,uz jen k vuli te grafice[s6]
tullvan-za par samolepek? ta hra je minimalne graficky o 100 procent lepsi nez byla pred odkladem.
To bude nádhera :) link
Samolepky nejsou spatny [s7] a k tomu nejaky cool triko [s7]
driveclub? to je ta hra ktera se ridi sloganem drive together win together ale chybi v ni lokal coop? ne děkuji ...
Tak doufám že bude dostupná i v ČR na Driveclub se těším ! Seru na nějaký Project CARS [s16]
...a zitra oznami odklad na jaro [s16]
Samolepky by mohli dávat častěji