Konzolista.cz

Driveclub dostane Photo režim

novinkapondělí 4. srpna 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Driveclub dostane Photo režim
Hry inFAMOUS: Second Son a The Last of Us Remastered nabídly hráčům Photo režim, díky němuž může vznikat spousta nádherných obrázků, s nimiž se lze chlubit na sociálních sítích. Photo režim dostane i závodní hra Driveclub, jak nyní potvrdil její producent, Paul Rustchynsky. Na Photo režimu vývojáři v současnosti usilovně pracují, ale není jisté, že ho stihnou dokončit ještě do vydání, každopádně následně by mohl být doplněn pomocí updatu. Novinky o hře Driveclub se máme dozvědět už příští týden, ostatně bude hratelná přímo na GamesComu, takže se dočkáme určitě i spousty nových záběrů.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (7)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
GAME MANIAC
GAME MANIAC #Skully_CZ

To rád slyším :)

Krox
Krox #noping out
👍1
👎1

to MAJSTA: zas tak užasně to nevypada :D

Predicktor soky
Predicktor soky #Old shatterhand
👍3

Hlavně nafotit plameňáky a veverky :)

Starky
Starky #NaughtyGod
👍1

Tak tady rozhodne bude co fotit, graficky trochu jina liga, nez u jisteho traktor simulatoru. :-D

Krox
Krox #noping out
👍3
👎1

nevim no, ja hraju hry kvuli tomu aby mně zabavily a tohle "blbnutí" neni pro mně takže nezajem a myslim si, že většina hraču řekne pěkný a stejně to ani nepoužije, maximalně udělaji 2-3 obrazky se kterymi se pochlubi kamaradum a pak se nato stejne vyserou ...

risix
👍2

Závodní hra na kterou se opravdu těším , GT má zbytečně moc aut , to radši "pár" , ale pořádně :)..

bezatom99
👍7

Paráda to budou tapety na ploše jak z GT6[s6]

Související články

Nejčtenější články