Driveclub dostane koncem měsíce zdarma pět japonských tratí, představena druhá
novinka•čtvrtek 15. ledna 2015•Martin Šmíd•

Zdroj: Sony Computer Entertainment
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Rockstar Games v současnosti neplánuje diskovou edici hry Grand Theft Auto VI
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
fórum
4K TV k PS4 PRO
novinka
Studio Airship Syndicate oznámilo sci-fi akční hru DUST: Origins
fórum
Nintendo Switch 2
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
Komentáře (12)
Super!
Speedyredy: slunečno je v každé závodní hře, ale déšť nikoliv :)
DC som kúpil hneď ako vyšiel a neľutujem.
To: Speedyredy - Ta grafika je eliminační [s1]
Zase tma, zase déšť, zase všude ty červené, zelené a žluté vlajky jako indikátor obtížnosti zatáčky. Jsou věci, které mi prostě v DC nesedí a vadí (že nejdou alespoň vypnout, či zapnout). Tratě sice potěší ale co je tohle za ukázku? Když bych se chtěl pochlubit, tak vyberu dobu a počasí s brilantními a dechberoucími efekty. Takže azurové nebe, paprsky slunce proletující mezi sakurami, padajcí listí a pořádně plastická skaliska na kterých se nacházejí japonské chrámy.
Nářez!!!
Zdá se ze už ten Season pass nemůžu odkládat [s7][s12]
Jinak je ted DC v akci na storu za necelech 700.- Ja poridil a nelituju:)
Po 458 Speciale je Enzo mým dalším vymodleným a předvídaným tipem, který mi vyšel. Děláte mi radost kluci! [s14] Ještě LaFerrari, Maserati MC12, Lamborghini pack + nějaké ty starší kousky z 80. a 90. let a jsme hotovi [s6]
Heymi je to C-X75 bezpochyby, což je další úžasná mašina, která se bohužel nedostala do sériový výroby. Tak jí aspoň proženem v DC, ten motor poladěnej Williamsem točí až 10 200 [s4]
Se podělám radostí.
Zdá se,že budeme mít i ........ link
.........Jaguar C-X75!!!!
link
Trať skvělá, no a Enzo! Více netřeba dodávat!
No prostě super😉👍