Konzolista.cz

Driveclub dostal slíbený update 1.07, nabízí Photo režim a tři nové tratě

novinkaúterý 18. listopadu 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Driveclub dostal slíbený update 1.07, nabízí Photo režim a tři nové tratě
Vývojáři z Evolution Studios před několika minutami vydali nový update o velikosti 1.06 GB pro svoji závodní hru Driveclub, který nese označení 1.07. V prvé řadě opravdu některé chyby, hlavně co se týče klubů, ale také jsou jeho součástí tři zcela nové tratě - Indie (Yedepalli), Skotsko (Wester Ross) a Chile (Los Pelambres). Zvláště ta ve Skotsku se dle našeho názoru vývojářům hodně povedla. Update dále obsahuje i tolik hráči chtěný Photo režim, který má docela dost možností nastavení, na obrázky z něj se můžete podívat níže v novince.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (28)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Delsemela
👍1

díky moc, vyzkouším....[s14]

Redjous75
Redjous75 #Redjous75
👍2

Foto mod zapneš dotykem na pravé straně na té dotykové plošce na ovladači. Pak jen potvrdíš krížkem foto mód ,funkcema poladíš fotku a tlačítkem share fotíš.

Delsemela

ví někdo prosím jak se zapíná ten photo mode, protože když na něho najedu v té tabulce tak mi prostě negunguje ? nebo se to zapíná nějak při závodě jako že to vyfotím a pak se to dá upravit nějak ve photo modu, já prostě nevím včera mi to nejelo....nevím jak to spustit[s6], přitom tratě nové se mi stáhnuly....

MontanaCZ81
MontanaCZ81 #Buldok
👍2

Opakuji.az bude pocasi,fungujici MP/tzn. ze si budu moct zalozit hru a jezdit pouze s kamarady ktere pozvu/ tak tomu dam sanci.

Redjous75
Redjous75 #Redjous75

Tak za mě trochu zklamání. Foto mod je v pohodě, ale přidané tratě jsou bez nápadu a spíš to vypadá, že tyhle tratě nejsou vůbec nové. Spíš to vypadá že v původním finálním výběru prostě tyhle tratě do hry k vydání vyřadili a teď se hodili, jako záplata za problémy při vydání. Každopádně ať tak nebo tak každá trať navíc je furt lepší než nic. Jinak u mě Challenge zatím nefungují.

Delsemela

photo mode mi nejede, nechápu proč nebo jak se do něho najíždí ???

jinak tratě se mi stáhnuly atd...může mi někdo poradit co s tím photo modem ?[s6]

RobotCZ
👍2
👎1

Joo tak PHOTO MODE ten mi fakt cyběl úplně nejvíc, hlavně že nejde pořád MULTIPLAYER!!!!....hlavně, že můžu dělat fotky, co jsou mi úplně na hovno....nevim jestli se z toho mám smát, anebo brečet....no nic už mě to nebaví a jdu to prodat dokud to má ještě nějakou cenu. Až to dodělají výhledově do roka, tak to pak koupím znova....je to smutný vidět, jak takováhle ambiciozní hra jde do kelu. Závodní hra bez funkčního MP je mrtvá závodní hra

Heymi9615
Heymi9615 ##nolife
👍1

DC je prostě nářez,těším se na další a další obsah [s7][s4]

One
One #☯☯☯
👍1
👎1

Já svá slova zpět nevezmu. Tohle jsou dávno slibované věci, které tam měly být už od začátku.

OneEightTurbooo

Čau, šlape někomu ten ignition, photo-finish nebo ty challenges?

Redjous75
Redjous75 #Redjous75
👍1

Tady jsou pořádný fotečky z DC: link . A Cocouši, dokonce jsou umístěné na Tvém domácím webu [s6][s6][s16]

Gemaniak
👍1

jdu skocit do zdi.... Lidi kde to stahujete ????

Heymi9615
Heymi9615 ##nolife

Aha,nj vlastně,no neva,dík...

bf333
bf333 #Ravens

Heymi_Koncem listopadu,podle novinky ze 14.11

Heymi9615
Heymi9615 ##nolife

Na storu ale ty nové eventy a auta asi budou až zítra,co? Ta Skotská trať je totální liga,náser.....:D

Sparco R1

Jdu na to....

mechtuar
mechtuar #chro

až je k nevíře, že to funguje [s16]

Plejstik3
Plejstik3 #NEŘEŠ :-)
👍3

DRIVECLUB po grafický stránce rozcupuje GRAN TURISMO 6 na atomy a to i z tech "nic moc" DC fotek, který sem vložil Cocoflowa. Ale to není nic nepochopitelnýho, hardware v PS4 prece nebude vytváret horší grafiku, než x krát slabší hardware v PS3. Ach jo, pujcte mi nekdo DRIVECLUB, at' tomu našemu GT maniakovy ukážu, jak se fotí auta [s6]

Grafika DC je na takový úrovni, že stací vyfotit auto s okolím i cirou náhodou a GT šestce nepomuže ani hodinový lazení ve Photo módu [s14] Ale GRAN TURISMO 7 na PS4 se urcite vytáhne na vrchol, alespoñ teda v Photo módu, v in-game grafice asi ne...

bezatom99
👍2

A co ta moznost replay ?

426kahemi
👍6

cocoflowa, srovnáš fotky z DC od někoho, kdo neumí ani pořádně „zaostřit“ správný bod a vybrané fotky z GT, které dělal evidentně někdo jiný (více lidí)... Kravina ne? Věř že když se v tom někdo vyžije, tak ty z DC budou zcela někde jinde (zvláště okolí tratě..)

Redjous75
Redjous75 #Redjous75
👍3

Dnes v noci se bude blbnout. Paráda.

Tunings
Tunings #PS5+Switch+SD
👍1

Super, jen tak dál DC je bomba hra :-)

Hanyss22
👍2

Je uz dodelany to pocasi? Prseni a snezeni?

Zajestochlebem

Paráda, Omlouvám se Evolution Studio, že jsem je minule pohanil, tímto vše napravili.

hakiba

rad by som tu hru vyskusal,demo nie je ?

The Tomáš
👍2

Tratě jsou pecka,challenge už fungujou a jsou tam i new trofeje👍😉

Harnet
Harnet #SONY
👍2

Stahuju a po odpoledni se nato vrhnu [s14]

426kahemi
👍2

Vypadá to bombově, hned otestuji večer.

Související články

Nejčtenější články