Driveclub dostal slíbený update 1.07, nabízí Photo režim a tři nové tratě
novinka•úterý 18. listopadu 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Sony Computer Entertainment
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
fórum
4K TV k PS4 PRO
Komentáře (28)
díky moc, vyzkouším....[s14]
Foto mod zapneš dotykem na pravé straně na té dotykové plošce na ovladači. Pak jen potvrdíš krížkem foto mód ,funkcema poladíš fotku a tlačítkem share fotíš.
ví někdo prosím jak se zapíná ten photo mode, protože když na něho najedu v té tabulce tak mi prostě negunguje ? nebo se to zapíná nějak při závodě jako že to vyfotím a pak se to dá upravit nějak ve photo modu, já prostě nevím včera mi to nejelo....nevím jak to spustit[s6], přitom tratě nové se mi stáhnuly....
Opakuji.az bude pocasi,fungujici MP/tzn. ze si budu moct zalozit hru a jezdit pouze s kamarady ktere pozvu/ tak tomu dam sanci.
Tak za mě trochu zklamání. Foto mod je v pohodě, ale přidané tratě jsou bez nápadu a spíš to vypadá, že tyhle tratě nejsou vůbec nové. Spíš to vypadá že v původním finálním výběru prostě tyhle tratě do hry k vydání vyřadili a teď se hodili, jako záplata za problémy při vydání. Každopádně ať tak nebo tak každá trať navíc je furt lepší než nic. Jinak u mě Challenge zatím nefungují.
photo mode mi nejede, nechápu proč nebo jak se do něho najíždí ???
jinak tratě se mi stáhnuly atd...může mi někdo poradit co s tím photo modem ?[s6]
Joo tak PHOTO MODE ten mi fakt cyběl úplně nejvíc, hlavně že nejde pořád MULTIPLAYER!!!!....hlavně, že můžu dělat fotky, co jsou mi úplně na hovno....nevim jestli se z toho mám smát, anebo brečet....no nic už mě to nebaví a jdu to prodat dokud to má ještě nějakou cenu. Až to dodělají výhledově do roka, tak to pak koupím znova....je to smutný vidět, jak takováhle ambiciozní hra jde do kelu. Závodní hra bez funkčního MP je mrtvá závodní hra
DC je prostě nářez,těším se na další a další obsah [s7][s4]
Já svá slova zpět nevezmu. Tohle jsou dávno slibované věci, které tam měly být už od začátku.
Čau, šlape někomu ten ignition, photo-finish nebo ty challenges?
Tady jsou pořádný fotečky z DC: link . A Cocouši, dokonce jsou umístěné na Tvém domácím webu [s6][s6][s16]
jdu skocit do zdi.... Lidi kde to stahujete ????
Aha,nj vlastně,no neva,dík...
Heymi_Koncem listopadu,podle novinky ze 14.11
Na storu ale ty nové eventy a auta asi budou až zítra,co? Ta Skotská trať je totální liga,náser.....:D
Jdu na to....
až je k nevíře, že to funguje [s16]
DRIVECLUB po grafický stránce rozcupuje GRAN TURISMO 6 na atomy a to i z tech "nic moc" DC fotek, který sem vložil Cocoflowa. Ale to není nic nepochopitelnýho, hardware v PS4 prece nebude vytváret horší grafiku, než x krát slabší hardware v PS3. Ach jo, pujcte mi nekdo DRIVECLUB, at' tomu našemu GT maniakovy ukážu, jak se fotí auta [s6]
Grafika DC je na takový úrovni, že stací vyfotit auto s okolím i cirou náhodou a GT šestce nepomuže ani hodinový lazení ve Photo módu [s14] Ale GRAN TURISMO 7 na PS4 se urcite vytáhne na vrchol, alespoñ teda v Photo módu, v in-game grafice asi ne...
A co ta moznost replay ?
cocoflowa, srovnáš fotky z DC od někoho, kdo neumí ani pořádně „zaostřit“ správný bod a vybrané fotky z GT, které dělal evidentně někdo jiný (více lidí)... Kravina ne? Věř že když se v tom někdo vyžije, tak ty z DC budou zcela někde jinde (zvláště okolí tratě..)
Dnes v noci se bude blbnout. Paráda.
Super, jen tak dál DC je bomba hra :-)
Je uz dodelany to pocasi? Prseni a snezeni?
Paráda, Omlouvám se Evolution Studio, že jsem je minule pohanil, tímto vše napravili.
rad by som tu hru vyskusal,demo nie je ?
Tratě jsou pecka,challenge už fungujou a jsou tam i new trofeje👍😉
Stahuju a po odpoledni se nato vrhnu [s14]
Vypadá to bombově, hned otestuji večer.