Dragon’s Dogma Online připravuje Capcom ve spolupráci se Sony
novinka•úterý 27. ledna 2015•Martin Šmíd•

Zdroj: Capcom
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Reklama












novinka
Rockstar Games v současnosti neplánuje diskovou edici hry Grand Theft Auto VI
novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Studio Airship Syndicate oznámilo sci-fi akční hru DUST: Origins
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
fórum
4K TV k PS4 PRO
fórum
Nintendo Switch 2
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
fórum
Think before you sleep
Komentáře (16)
Netes se, na rychlých compech to ani nebude
Netěšte se, na pomalých konzolích to bude zoufale nekvalitní.
Dufam ze to bude ozaj model free to play a nie pay to advence in game :D
Po tomto oznámení svitla malinká naděje, že by se mohl Monster Hunter podívat na PS4.
Tak Capcom to muze videt ruzne, ale Sony to bude chtit dostat na zapad 100%, casem se to tu objevi.
Barrack
" Aspoň někdo, komu to myslí a vidí souvislosti objektivně. Je to právě "exkluzivita" titulů jako je Resident Evil nebo Devil May Cry, která Capcomu výrazně ublížila."
Ne to bylo to jednání Capcomu, jejich DLC obchodní postupy a hlavně sračky co posledních X let dělaj. Nic jinýho.
ďalšia oznámená hra čo je pekné len či výjde v dohľadnej dobe...ako je u Sony zvykom oni naoznamujú plno projektov a človek na niektoré čaká a čaká...
Jinak registrace na hru ochrannou známku v Evropě a Severní Americe neznamená vůbec nic. Je to jen taková "pojistka" pro vydavatele, kdyby náhodou nějaký jouda se rozhodl s tou značkou čachrovat. Stejně jako si nedávno Microsoft pojistil Battleloads či Valve Half-Life 3 (i když o tomhle se spekuluje, že šlo o hoax, leč 100% to nikdo vyvrátit nedokáže).
zda se ze sony se vraci na vrchol do casu ps2,porad se neco exkluzivne oznamuje.
No jen aby to neskoncilo jako s Deep down ktery nejspis nikdy nevyjde [s6]...ale jinak jo,zkusim
Chris Redfield: Aspoň někdo, komu to myslí a vidí souvislosti objektivně. Je to právě "exkluzivita" titulů jako je Resident Evil nebo Devil May Cry, která Capcomu výrazně ublížila.
Dragons Dogma online - jsem zvedavi spoluprace Capcomu a Sony to zni dobre ... 100% si stahnu, ale Dragons Dogma 2 ze by nebyla ? doufam casem ze bude ...
Nintendo je ale něco jinýho, to je mrtvá platforma už od začátku :D
Zda se, ze Sony Capcomu nejak financne pomohl v dobe nejvetsi krize. Snad se bude ve spolupraci poracovat. Nicmene si nemyslim, ze nejvetsi IP Capcomu bude nekdy exkluzivni na Sony platformu. Uz tu chybu jednou udelali s Nintendem.
coco: to by byl masaker, jeětě kdyby ho udělali víc survial horror. To by byl direct hit a žádnej Direct X by nepomohl.
uz je to tu xbox projel v japonsku = ps4 japonsky exlusivky