Konzolista.cz

Doom - E3 Teaser

novinkaúterý 10. června 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Doom - E3 Teaser
Doom 3 vyšel, no je tomu už nějaký ten pátek. Pěkných pár let se i mluví o novém dílu, ale ten zatím nikdy oficiálně oznámen nebyl. Až dnes Bethesda Softworks oznámila, že studio id Software připravuje nový Doom, který nebude mít žádnou číslovku. Zřejmě tak půjde jako v případě Wolfensteina o jakýsi restart značky. Plné odhalení nového Dooma proběhne letos na QuakeConu, zatím se můžete níže podívat na oznamující teaser, ukazující Cyberdemona.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (11)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
IvoryCZ
👍1

Ten zvuk tech dveri,snad uz z prvniho dilu.No neskutecna euforie,tesim se,tesim[s7]

Readdy_B
Readdy_B #GAME OVER
👍1

Kdo nedal raketovýho taťku granátometem, nemá nárok[s6]

RobotCZ
👍1

Princ děsu a král temnoty zpátky!!!!!....No co víc si přát, snad jen aby to neposrali a mělo to dechberoucí singl.....Tak tohle je pecka všech pecek

Vinnie
Vinnie #Hraju hry
👍1

Na kterou hru můžu mít hezčí vzpomínky, než na tu, kterou jsem si v 8mi letech přinesl na 6ti disketách do kompu v knihovně

lukasberoun
lukasberoun #ábíčko
👍2

Cas nakopat pekelnicky zadky [s7]

up_er
👍1

lol tak tohle je nejvetsi prekvapko E3 :D

jorici
👎1

Hm mne to pripada ako mix Quake a doom.

Pan T
Pan T #Drifter
👍6

Ohohóóó! Takhle vypadá HC pokémon. [s6][s7]

ΛNĐ3RLΛ
ΛNĐ3RLΛ #BLOOD RAIN
👍3

Král povstává z mrtvých! [s7][s7][s7]

sailog
👍2

Přesně tak! :D

FulcrumCZE
FulcrumCZE #WTisSH*T
👍3

holy sh.t [s7][s7][s7]

Související články

Nejčtenější články