Konzolista.cz

DOOM 4 vyjde jen na next-gen konzole

novinkapátek 4. dubna 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: DOOM 4 vyjde jen na next-gen konzole
Bethesda nedávno potvrdila vývoj čtvrtého DOOMu, o němž se spekulovalo několik posledních let. Bylo nám navíc řečeno, že pokud si předobjednáme akci Wolfenstein: The New Order, získáme přístup do betaverze hry DOOM 4. Dnes bylo oznámeno, že betaverze se bude týkat pouze konzolí PlayStation 4 a Xbox One, na které DOOM 4 vyjde. Pokud si koupíte Wolfenstein: The New Order na PlayStation 3 a Xbox 360, přístup do betaverze získáte také, ale jen na PlayStationu 4 nebo Xbox One. Kdy betaverze bude dostupná, zatím potvrzeno není, ostatně ze čtvrtého DOOMu jsme tu neměli ani jeden jediný obrázek. E3 se blíží, tak třeba tam se poprvé ukáže.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (14)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
charvisan
👍1

half, doom, wolf a duke .... come to papa my boy :)

Arrozo
Arrozo #PS5

Beru na PC...[s7][s7]

Plejstik3
Plejstik3 #NEŘEŠ :-)

No, tak na novy DOOM 4 jsem taky zvedavej, tak uvidíme co z toho vzejde [s14]

Jinak umíte si nekdo predstavit ten poprask na PC webech a na maximum zvysenou protikonzolovou nenávist (od zarytych "PC bijcu", kterych jsou po svete mraky), kdyz by DOOM 4 vysel skutecne jen na novogeneracnich konzolích? To by byl internet zaplavenej nadávkama od sklepa az po pudu....hrozná predstava [s14]

Vinnie
Vinnie #Hraju hry

Hrozně bych si přál coop, ten mi u BFG hrozně chyběl. Ale asi se mi to nesplní. V tom případě doufám že tam nenacpou ubohej online multiplayer, běhat po mapě a střílet se v hromadách, to přece jen jde ve spoustě jiných hrách a tady je hutný singl přece jen důležitější podle mě.

FreeGoro
FreeGoro #M1TV ytube

Nejradeji bych neukazoval vubec nic...az u recenzi a videa az par dni pred prodejem,to pak budou hraci nadrzeni a po prvnich ukazkach hry si reknou must have :)

marek25
marek25 #marek25

Doufám že to bude alespoň tak dobrý jako 3 moc se těším

Moje krev uaa

POciSEM
POciSEM #DooM 3

Tak by mohly konecne taky ukazat aspon 1 obrazek a ne furt plkat jenom na cem to vyjde.Na hru sem ale neskutecne natesenej,treba to bude duvod pro porizeni nextgen konzole

MARTASLJ

No proste len informujú popredu, že kto si kúpi old gen verziu tak aby vedel, že potom bude prístup len na next-geny. A čo sa týka PC verzie tak tam bude takisto prístup, ono predsa Doom je hlavne PC záležitosť. Veď Doom 3 vyšiel len na PC v roku 2004 tuším a potom neskôr v orezanej verzií na Xboxe 360. Pochopiteľné, že Doom 4 bude len na nové konzoly, keďže grafika sa veru hodne posunie u tohto titulu.

miky20
miky20 #One& only

[s7] tak to má byt.

kenji

co naplat xbox one pomalu ale jiste zapleveluje herni vyvojare a ti holt prechazeji na nove konzole......vivat X360 [s7][s7][s8]

nitratip
nitratip #ps power
👍3

Tak to je jen dobře :) těch half next gen her už by bylo dost.

SpawN
SpawN #Sony

Už se těším [s7] na pc nevím,ale myslím si,že se o ní nikdo nezmínil možná,že to bude jen konzolová záležizost

dado20
👍8

a PC... viem ze sme na konzolistovy ale takto je ten titulok hodne zavádzajúci

zakalenezraky

NICE-Doom je moja srdcovka od začiatku

Související články

Nejčtenější články