DOOM 4 vyjde jen na next-gen konzole
novinka•pátek 4. dubna 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: id Software
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
fórum
Think before you sleep
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
novinka
Závodní hru The Crew Motorfest si zahrálo přes 10 milionů hráčů
novinka
Rockstar Games zveřejnil oficiální cover art akce Grand Theft Auto VI
novinka
SEGA oznámila kolekci Two Point Hospital: Full Health Collection pro současné konzole
novinka
Capcom v současnosti neplánuje remake hry Resident Evil 5
Komentáře (14)
half, doom, wolf a duke .... come to papa my boy :)
Beru na PC...[s7][s7]
No, tak na novy DOOM 4 jsem taky zvedavej, tak uvidíme co z toho vzejde [s14]
Jinak umíte si nekdo predstavit ten poprask na PC webech a na maximum zvysenou protikonzolovou nenávist (od zarytych "PC bijcu", kterych jsou po svete mraky), kdyz by DOOM 4 vysel skutecne jen na novogeneracnich konzolích? To by byl internet zaplavenej nadávkama od sklepa az po pudu....hrozná predstava [s14]
Hrozně bych si přál coop, ten mi u BFG hrozně chyběl. Ale asi se mi to nesplní. V tom případě doufám že tam nenacpou ubohej online multiplayer, běhat po mapě a střílet se v hromadách, to přece jen jde ve spoustě jiných hrách a tady je hutný singl přece jen důležitější podle mě.
Nejradeji bych neukazoval vubec nic...az u recenzi a videa az par dni pred prodejem,to pak budou hraci nadrzeni a po prvnich ukazkach hry si reknou must have :)
Doufám že to bude alespoň tak dobrý jako 3 moc se těším
Moje krev uaa
Tak by mohly konecne taky ukazat aspon 1 obrazek a ne furt plkat jenom na cem to vyjde.Na hru sem ale neskutecne natesenej,treba to bude duvod pro porizeni nextgen konzole
No proste len informujú popredu, že kto si kúpi old gen verziu tak aby vedel, že potom bude prístup len na next-geny. A čo sa týka PC verzie tak tam bude takisto prístup, ono predsa Doom je hlavne PC záležitosť. Veď Doom 3 vyšiel len na PC v roku 2004 tuším a potom neskôr v orezanej verzií na Xboxe 360. Pochopiteľné, že Doom 4 bude len na nové konzoly, keďže grafika sa veru hodne posunie u tohto titulu.
[s7] tak to má byt.
co naplat xbox one pomalu ale jiste zapleveluje herni vyvojare a ti holt prechazeji na nove konzole......vivat X360 [s7][s7][s8]
Tak to je jen dobře :) těch half next gen her už by bylo dost.
Už se těším [s7] na pc nevím,ale myslím si,že se o ní nikdo nezmínil možná,že to bude jen konzolová záležizost
a PC... viem ze sme na konzolistovy ale takto je ten titulok hodne zavádzajúci
NICE-Doom je moja srdcovka od začiatku