Do akce Paragon se dostane SerathnovinkaEpic Games
ps4

Do akce Paragon se dostane Serath

Martin Šmíd
Vývojáři ze studia Epic Games neustále obohacují svoji docela úspěšnou akční MOBA hru Paragon o nový obsah. Dnes bylo oznámeno, že už 10. Ledna se do hry dostane nová postava, přesněji Serath, která si libuje hlavně v útocích na krátkou vzdálenost. Níže v novince se můžete podívat na oznamující trailer.
YouTube video: YouTube video player
<span id="selection-marker-1" class="redactor-selection-marker"></span>

ZdrojTisková zpráva

REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Hra v článku

Paragon
ps4Paragon

Střílečka, Real Time Strategie (RTS), RPG, Strategie, Hack and slash/Beat 'em up, Pinball

Vývojář
Epic Games
Vydavatel
Epic Games
Vydání
7. června 2016

Komentáře (6)

  • RencMan
    RencMan

    Nechápu proč není na výběr z jedné, nebo druhé mapy...

  • Valhalla
    Valhalla仁王2

    Jako jo no ten jejich hlavní záměr zmenšit čas utkání moc nevyšel. Když se sejdou dva dobré týmy co hrajou opatrně tak se to furt odehrává i přes hodinu. Jinak ta změna gameplaye mi už nevadí možná se mi to i líbí víc. Hlavně Twinblast je už znovu použitelnej a řekl bych že ještě silnější než byl v early acces, ale jelikož je to můj main tak mi to nevadí :D Tahle nová postava vypadá fakt libově možná to zruší metu s Greystonem. Ale už to chce range carry takhle je to furt jen Twin/Murdock.

  • RencMan
    RencMan
    1

    Dřív jsem hrál hodně ale co je ta nova mapa, tak me to neláká. Nová mapa nemastná neslaná, prostě betonové město. A čas utkání se podle mě vubec nezměnil, stale okolo 50 min.

  • Nero_CZ
    Nero_CZtvoje máma

    Já jsem zase za tenhle styl rád :)

  • Banan
    Banan
    1

    Paragon jsem hral hodne, ale po updatu co dali novou mapu, zrychlili tempo hry, zemnili staty u itemu jsem to prestal hrat, protoze to je uplne jina hra, nez jsem mel rad.

  • .Raew.
    .Raew.tv/RAEW_CZ
    1

    Serath na to...

Napsat komentář

Chceš se zapojit do diskuze?

S účtem můžeš komentovat a hodnotit, sledovat hry ve wishlistu, sbírat achievementy a psát do fóra.