Konzolista.cz

Dnes vyjde na PS4 a PSV free-to-play MOBA hra Invokers Tournament

novinkastředa 3. prosince 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Dnes vyjde na PS4 a PSV free-to-play MOBA hra Invokers Tournament
Vývojáři ze studia StormBASIC Games dnes trochu nečekaně oznámili vydání své free-to-play MOBA hry Invokers Tournament pro konzole PlayStation 4 a PlayStation Vita (verze pro PlayStation 3 bude následovat v dohledné době), kterou si budete moci stáhnout po dnešním updatu. Na začátku si vyberete některou z nabízených postav, nechybí mezi nimi klasický válečník nebo mág, a následně se vydáte bojovat ve 3 vs. 3 bitvách proti ostatním hráčům. Zajímavostí je, že hra bude podporovat cross-play napříč všemi konzolemi PlayStation. Níže v novince se můžete podívat na dnešní oznamující trailer Invokers Tournament
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Dnes vyjde na PS4 a PSV free-to-play MOBA hra Invokers Tournament
Dnes vyjde na PS4 a PSV free-to-play MOBA hra Invokers Tournament
Dnes vyjde na PS4 a PSV free-to-play MOBA hra Invokers Tournament
Dnes vyjde na PS4 a PSV free-to-play MOBA hra Invokers Tournament
Dnes vyjde na PS4 a PSV free-to-play MOBA hra Invokers Tournament
Dnes vyjde na PS4 a PSV free-to-play MOBA hra Invokers Tournament
Dnes vyjde na PS4 a PSV free-to-play MOBA hra Invokers Tournament
Dnes vyjde na PS4 a PSV free-to-play MOBA hra Invokers Tournament
Dnes vyjde na PS4 a PSV free-to-play MOBA hra Invokers Tournament
Dnes vyjde na PS4 a PSV free-to-play MOBA hra Invokers Tournament

Komentáře (11)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Zz3r0o-CZ-
Zz3r0o-CZ- #Zz3r0o-CZ-

ja to zkousel a da se to zadne problemy nebyly...

POciSEM
POciSEM #DooM 3

Už to někdo hrál?Včera sem to chtěl zkusit ale pokaždý to skončilo u přihlašování do psn

petricak
petricak #rageplayer

eh... po zkusenostech s DOTA, HoN, DOTA II a Heroes of the Storm se mi tohle vubec nelibi ale asi vyzkousim...az nebudu vedet co

Predator

Tak za vyzkoušení nic nedám a snad hra bude stát alespoň za něco. A pokud to vyloženě nutí k nákupu, jak zde píše Konsty_ml tak je to prasárna, ale mě už přestávají tyhle „nenucené věci“ (bez kterých jste vyložené hovno) udivovat. Všichni chtějí prostě vydělat stůj co stůj.

lukasholak
lukasholak #CHELSEA

zdimat co se da no

Konsty_ml
Konsty_ml #ZONE 2
👍2

MOBA hry miluju, pokud to nebude totální slátanina, tak to budu hrát furt :)

EDIT: Kouknul jsem na store a se-u jim na to, protože dávat třeba 300 za champa a ještě si platit 100 na měsíc, abych měl přednost u matchmakingu, dostával slevy na itemy a zvednul se mi invetnář na 99? Nem dík.

Robitus
Robitus #$Jednu Rybu!!$

Vita Rulezz!!!! kurnik odešla mi nabíječka:-D

Seth123

příští týden bych měl mít vitu doma tož zkusím :)

lada zeleny

tak správně za ty prachy to stáhnu vyzkouším a bud u toho chvíly zůstanu nebo smažu a zapařím něco jinýho

eeeee
eeeee #můj názor

Proc to vypada nic moc? Ja tenhle zanr nehraju, ale nevidim na tím nic spatneho. Imho pujde hlavne o hloubku hernich mechanismu a o odladenosti a vyvazenosti jednotlivych postav a take jak moc to bude pay to win. A to bez vyzkouseni nepoznas. Kazdopadne za zkousku nic nedas, ne?

CaJTeeKaNee

vypadá to nic moc myslíte že to bude mít smysl vyzkoušet.