Dnes vyjde na PS4 a PSV free-to-play MOBA hra Invokers Tournament
novinka•středa 3. prosince 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: StormBASIC Games
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie










Reklama











novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
fórum
4K TV k PS4 PRO
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
novinka
Nový trailer na animovaný film Sekiro: No Defeat
Komentáře (11)
ja to zkousel a da se to zadne problemy nebyly...
Už to někdo hrál?Včera sem to chtěl zkusit ale pokaždý to skončilo u přihlašování do psn
eh... po zkusenostech s DOTA, HoN, DOTA II a Heroes of the Storm se mi tohle vubec nelibi ale asi vyzkousim...az nebudu vedet co
Tak za vyzkoušení nic nedám a snad hra bude stát alespoň za něco. A pokud to vyloženě nutí k nákupu, jak zde píše Konsty_ml tak je to prasárna, ale mě už přestávají tyhle „nenucené věci“ (bez kterých jste vyložené hovno) udivovat. Všichni chtějí prostě vydělat stůj co stůj.
zdimat co se da no
MOBA hry miluju, pokud to nebude totální slátanina, tak to budu hrát furt :)
EDIT: Kouknul jsem na store a se-u jim na to, protože dávat třeba 300 za champa a ještě si platit 100 na měsíc, abych měl přednost u matchmakingu, dostával slevy na itemy a zvednul se mi invetnář na 99? Nem dík.
Vita Rulezz!!!! kurnik odešla mi nabíječka:-D
příští týden bych měl mít vitu doma tož zkusím :)
tak správně za ty prachy to stáhnu vyzkouším a bud u toho chvíly zůstanu nebo smažu a zapařím něco jinýho
Proc to vypada nic moc? Ja tenhle zanr nehraju, ale nevidim na tím nic spatneho. Imho pujde hlavne o hloubku hernich mechanismu a o odladenosti a vyvazenosti jednotlivych postav a take jak moc to bude pay to win. A to bez vyzkouseni nepoznas. Kazdopadne za zkousku nic nedas, ne?
vypadá to nic moc myslíte že to bude mít smysl vyzkoušet.