Konzolista.cz

Dnes vychází Dragon Fin Soup, pro PS+ majitele zdarma

novinkaúterý 3. listopadu 2015Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Dnes vychází Dragon Fin Soup, pro PS+ majitele zdarma
Vývojáři z malého studia Grimm Bros dnes oznámili, že právě vydali pro konzole PlayStation 4, PlayStation 3 a PlayStation Vita svoji akční RPG hru Dragon Fin Soup, kterou si navíc majitelé členství PlayStation Plus mohou stáhnout zcela zdarma. Dragon Fin Soup je 2D top-down akční RPGčko s tahovými souboji. Hlavním hrdinou je lovkyně Red Robin, která chce odhalit velké tajemství světa Asura. Vývojáři slibují desítky hodin dobré zábavy napříč příběhovým, ale také Survival nebo Labyrinth režimem. Níže v novince se můžete podívat na dnešní trailer. Jak se vám hra Dragon Fin Soup líbí?
YouTube video: YouTube video player
Zdroj: Tisková zpráva
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Dnes vychází Dragon Fin Soup, pro PS+ majitele zdarma
Dnes vychází Dragon Fin Soup, pro PS+ majitele zdarma
Dnes vychází Dragon Fin Soup, pro PS+ majitele zdarma
Dnes vychází Dragon Fin Soup, pro PS+ majitele zdarma
Dnes vychází Dragon Fin Soup, pro PS+ majitele zdarma
Dnes vychází Dragon Fin Soup, pro PS+ majitele zdarma
Dnes vychází Dragon Fin Soup, pro PS+ majitele zdarma
Dnes vychází Dragon Fin Soup, pro PS+ majitele zdarma
Dnes vychází Dragon Fin Soup, pro PS+ majitele zdarma
Dnes vychází Dragon Fin Soup, pro PS+ majitele zdarma
Dnes vychází Dragon Fin Soup, pro PS+ majitele zdarma
Dnes vychází Dragon Fin Soup, pro PS+ majitele zdarma

Komentáře (9)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Readdy_B
Readdy_B #GAME OVER

tenhle styl nemusím, takhle se před lety dělaly hry, protože to jinak nešlo, preferuji FPS nebo TPS, tohle je na mě moc malý...jó, kdyby to vypadalo jako ty filmečky, to by byla jiná...

MontanaCZ81
MontanaCZ81 #Buldok
👍1

Na vitaka uz sosam...:)

Hráč123
Hráč123 #GameCave
👍1

Na vitu sosnu...

Konsty_ml
Konsty_ml #ZONE 2

Hezké :)

Unholyu
👍1

no rekl bych ze to je dost pekne na pocet lidi ktery hru tvori

CRU5T
👍1

Unholyu mám rád top-downovky s 3D modely už třeba jen díky světelným efektům, které se pak dají implementovat... prostě to vypadá graficky lépe tak proto...

Temp27
Temp27 #^ *,.,* ^
👍2

To vypadá suprově, mám hodně rád hry takového typu a rozhodně to vyzkouším. Myslím, že na Vitu to může být slušná pařba.

Unholyu
👍2

3D a standard proc?????

CRU5T
👎2
👍1

V PS+ mám jiné favority.. Zkusím to, ale video mi nic neříká, také škoda toho 2D... 3D by měl být standard... Třeba to překvapí po jiných stránkách...