novinkaEA Gamesps4xone
Dnes večer EA ukáže záběry z DLC Battle of Jakku pro akci Star Wars: Battlefront
Martin Šmíd
Akční hra Star Wars: Battlefront už tento týden dostane první rozšíření s názvem Battle of Jakku. To nabídne hned dvě nové mapy zasazené na planetu Jakku a nový režim s názvem Turning Point. „Děj rozšíření The Battle of Jakku je časově zasazen do období před událostmi (přesně je to 29 let) filmu Star Wars: Síla se probouzí po vítězství rebelů v bitvě o Endor. Jde o klíčový moment, kdy jednotky Nové republiky napadly hlavní opěrné body Impéria na odlehlé pouštní planetě,“ píše se v tiskové zprávě. Pokud se vám hra Star Wars: Battlefront líbí, budete se moci dnes od 20:00 podívat na stream, během něhož bude obsah Battle of Jakku ukázán. Stream naleznete níže v novince.
ZdrojTisková zpráva
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie
15 obrázků
Hra v článku
- Vývojář
- DICE
- Vydavatel
- EA Games
- Vydání
- 17. listopadu 2015
Reklama


Komentáře (10)
viděl jsem přenos a moc se mi líbila mapa...opravdové bojiště. Nový herní režim vypadá taky dobře s větším důrazem na taktiku. Jsem zvědavý jak bude vypadat ta menší mapa a jak se bude hrát Walker na této planetě...
Pan T: Neznamená, že to je od Disney, tak to bude pohádka. Ve hře by neměla být žádná customizace postav protože aby byl Stormtrooper bez helmy? Really? Hned by ho vyhodily z Imperia nebo na místě zastřelily. No a ty zbraně v Battlefrontu. Oh boy! Zase jsme u toho. Všichni si vezmou DL-44 která je, tak SUPER CASUAL až to bolí. A nic na tom není naprostá věrnost předloze. Tohle prostě není Star Wars ale jen Wars.
Cisi14: Však ani film není černobílé psychologické drama z Pákistánu, ale vesmírná pohádka. Ten easy to play styl tomu naopak moc pasuje. V hodně recenzích co jsem četl, se třeba vyčítá malá možnost customizace postav a zbraní. To je právě ale to, co je na hře dobře. Každý stormtrooper má prostě vypadat stejně, a střílet z blasteru. Díky bohu že tam neběhají růžoví stormtrupíci s punk účesem na hlavě, a rotačákem v ruce.Právě ta naprostá věrnost předloze je největší síla téhle hry. Je to dýchající SW. Akorát je toho málo, to nepopírá nikdo. Budu za ovci, ale víš co? K čertu s penězi, tady se neohlížím. Pamatuji dobu kdy jsem denně ze školy hned zamířil do herny, kde jsem si sedl za automat s kniplem, a dohrál celé SW na jednu vhozenou minci, pač jsem to znal nazpaměť. A u tohoto si připadám jako přenesený do té doby.(Prostě jako ten kulinářský kritik z filmu Ratatouille. Dostal obyčejné prosté jídlo, a jak si labužil.)
Prostě správná odreagovačka kde člověk nemusí moc přemejšlet, HC MP bude OverWatch tam se budu nervovat a vztekat :D A to že to není Star Wars je asi to jediný co se tomu nedá upřít, ta atmoška z toho přímo vyzařuje.
Lidi, lidi. Nechápu , že tomu říkáte Star Wars. A už vůbec nechápu, že to chcete hrát. Ta hra je , tak CASUAL.
Kdyz jsem predobjednaval digital tak se to stahne automaticky??? Ja jen ze mi pak nedosel zadnej kod ...
Jiz zííítra 😃
Jako kulisa mají prý všude na pozadí a nad našimi hlavami probíhat epické souboje, a máme být údajně i svědky pádu Star destroyeru. ( pro nezasvěcené: to je to hodně moc velké letadlo. )
dr_chaos: co není může být....trpělivost je výsadá Jediů. Ale tohle bude masakr, v kině, až uvidím planetu po této bitvě, tak si budu moct oddechnou a zavzpomínat jako válečný veterán "tady jsem bojoval" :-D
nemůžu uvěřit tomu, že ta hra nemá Space Battles...
Napsat komentář
Chceš se zapojit do diskuze?
S účtem můžeš komentovat a hodnotit, sledovat hry ve wishlistu, sbírat achievementy a psát do fóra.