Dnes proběhne nová prezentace hry Cyberpunk 2077
novinka•úterý 15. února 2022•Martin Šmíd•

Zdroj: Comgad
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
fórum
4K TV k PS4 PRO
Komentáře (43)
A kde je ono slíbené shrnutí? :)
Stahujte 😎🤘
Takže to důležitý kromě hromady malých vylepšení.Město vypadá zalidněně.4k60fpsNebo 4k30fps ray tracingVyužití Dualsense.
Pecka.
Hrál jsem při vydání na základní PS4. Až nebude co hrát na PS5 tak asi zahraju znova někdy v létě/na podzim.
Strašný, jestli tímhle chtěli napravit svoji reputaci, tak se leda zahrabali ještě víc do sraček
Já nechápu co to je za trend označovat “Dlc” to, že přidaj oblečky a zbraň. To je jako totálně na hlavu.
@mnaca: je to pronájem bytu jestli posloucháš
Cyberpunk 2077 mě neoslovil před vydáním a nic se na tom nezměnilo ani s next-gen updatem. Dufám že jejich další hra bude úplně něco jiného.
Pane bože, tímhle ztráceli čas? Na tomhle pracovali celou dobu?
Takovou dobu čekám na nex-gen Cyberpunku, a teď výjde když mám rozehraný DL2, na pátek stažený Horizon F.W. Takže asi fakt nebudu vědět co hrát dřív.
A kdy že to teda vyjde? Dnes, za rok? Já na to nekoukám, na to není čas....
co to doprdele je? to chce CD projekt definitivně nasrat všechny svoje zbylé hráče? tohle je totální výsměch všem...na tomhle dělali rok???
@Beast of Yharnam: to ovšem nemění nic na tom, že to pořád působí dost prázdně :)
Hmmm... tak tohle je pecka
tam dělaj bordel a cajti nikde a to jsem doufal, že vylepší hlavně to + agresivnější AI...no, třeba se k tomu ještě dostanou
Pšonci se zase vyznamenali :) nedal bych jim za to ani korunu
jako tohle je fakt výsměch :D To město je naprosto mrtvý... V Zaklínačovi uprostřed pole bylo víc živo
No, tak to rozhodně znovu instalovat nebudu :D Myslím že tohle radši měli tiše vydat a ne kolem toho ještě dělat stream.
tak na to koukám a jestli je tohle TEN update na nextgen, tak mi je z toho teda dost smutno. Protože to dle mě, vypadá pořád dost strašně
Tak si to po roce a půl konečně zahraju
Doufám, že oznámení neskončí jenom s nextgen verzí, ale rovnou se dočkáme pořádného DLCčka.
@Michal Šimon: Za mě jenom jeden režim 60fps má smysl,otázkou je kolik bude rozlišení u toho režimu.
Ty spekulace o Gamepassu by mohly být pravdivé. Jestli se nepletu, tak je to pár měsíců, kdy se objevily záběry z CP v reklamě na Gamepass.
Prej 3 režimy zobrazení klasikaA jeden s rateracingem Uvidime no
Na tohle čekám já Somálci na veceri 😂
No prodali toho dost, nějakých 16 mega, tak už je tohle asi netrápí.
Půl roku čekám na next-gen verzi. Doufám, že jí pak nebudou další rok opravovat a optimalizovat
Jsem zvědav jestli mě přesvědčí přeci jen pořád budu u Cyberpunku opatrný.
@Mark Gordon: díky
tak konečne muzu zahrat, čekal jsem az na fix :)