Konzolista.cz

Disney Infinity: Marvel Super Heroes dostane na PlayStationu limitovanou edici

novinkastředa 23. července 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Disney Infinity: Marvel Super Heroes dostane na PlayStationu limitovanou edici
První Disney Infinity se stal mezi hráči docela oblíbený, přičemž o dost více se čeká na pokračování Disney Infinity: Marvel Super Heroes, které vyjde letos během podzimu. Dnes Disney ve spolupráci se Sony oznámil, že na konzolích PlayStaton si budou moci hráči koupit exkluzivní limitovanou edici, která nabídne Disney Infinity: Marvel Super Heroes Starter Pack, všechny Avengers postavy (Iron Man, Hulk, Captain America, Black Widow, Hawkeye a Thora), a speciální podstavec s ledovým monstrem. Na balení se můžete podívat níže v novince. Cena zatím oznámena nebyla, ale pro fanoušky jistě povinnost.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (18)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
inmax

kdybych byl marvel pozitivní, tak si asi teď stříknu do trikotu a hledám, kde objednat, ale takhle furt nevím. marvel mě nebere a pokud bude dvojka DI o tom stejnym co jednička, tak to asi pro mě nemá cenu kupovat. snad bude časem i jiný obsah a figurky.. nemarvelovské

valis1
valis1 #klobáska
👍1

škoda že jsem nepřišel dřív [s6]

alex33cz

Tohle nemuzu synovi ukazat jinak zase budu o 2litry lehci.....

lopataQ7
lopataQ7 #lopataQ7
👍1

jééé, já se chtěl pobavit u čtení diskuze, tak to pěkně začalo, ale zbytek je uzamknutý. [s16][s16][s16][s16][s16][s16]

Jinak Disney Infinity je parádní, syn ji miluje ....

Predicktor soky
Predicktor soky #Old shatterhand
👍1

Tady muselo bejt doslova tříbodové zelené peklo :) jinak Sony válí i v limitkách, kde na to berou pořád prachy, to je zajímavé..

Pavlicek09
Pavlicek09 #B.O.R.E.C.

sem se nechal kapku unést [s14][s14]

Kachlo
Kachlo #BOSS
👍2

Takže se zase uklidníme, další příspěvky už prosím jen ke hře.

Pavlicek09
Pavlicek09 #B.O.R.E.C.

Komentář byl uzamčen

Příspěvek porušuje pravidla komunity.

Pavlicek09
Pavlicek09 #B.O.R.E.C.

Komentář byl uzamčen

Příspěvek porušuje pravidla komunity.

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP

Komentář byl uzamčen

Příspěvek porušuje pravidla komunity.

Pavlicek09
Pavlicek09 #B.O.R.E.C.

Komentář byl uzamčen

Příspěvek porušuje pravidla komunity.

Pavlicek09
Pavlicek09 #B.O.R.E.C.

Komentář byl uzamčen

Příspěvek porušuje pravidla komunity.

Pavlicek09
Pavlicek09 #B.O.R.E.C.
👍1

Komentář byl uzamčen

Příspěvek porušuje pravidla komunity.

Pavlicek09
Pavlicek09 #B.O.R.E.C.
👍2

Komentář byl uzamčen

Příspěvek porušuje pravidla komunity.

Predicktor soky
Predicktor soky #Old shatterhand
👍7

trojbodka zase jakoby napsal nenápadně vsuvku :D Má trolovací xbone den, to zas bude...

geobbu
geobbu #WHO CARES
👍5

právě že čtu :D napsat "milujem tuto hru takze na XO berem urciteeeeeee" pod novinku o exkluzivní PS edici se ani jinak vyložit nedá :D Takže to nezkoušej obrátit.

BenjaminL
BenjaminL #Fuck off
👍5

...: já tvůj příspěvek asi také nechápu. Toto je článek o limitované edici na PS a ty k tomu napíšeš "jooo, beru na XO" a pak ještě vynadáš geobbovi, že neumí číst. [s16]

geobbu
geobbu #WHO CARES
👍4

hezkej trolling :D ale na XO tahle edice nebude. Jen klasika, stejně tak zbývající platformy :)

Související články

Nejčtenější články