Diablo III: Reaper of Souls Ultimate Evil Edition vyjde v srpnu

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
CD Projekt RED: Ještě jsme se nevykoupili, snad si získáme fanoušky zpět se Zaklínačem 4
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
Závodní hru The Crew Motorfest si zahrálo přes 10 milionů hráčů
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
fórum
Think before you sleep
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
Komentáře (17)
Super tak snad "Reaper of souls" bude na PSN ke koupi samostatně a má spokojenost bude dokonalá.[s7]
3x hura, tohle beru jako samozrejmost a beru [s6]
na vetsine obchodu stoji PS4/XBONe hry 1500-1700 KČ a ty tady řvete ohledne 60 eček a doted to nikomu nevadilo :DDD je čas rozbehnout se proti zdi a pokud se vam nerosviti tak vas to aspon zabije a bude od shit talku klid ...
no, mě by spíš zajímalo, jestli tam budou zase možný takový prasárny, jako modovaný zbraně, atd. tím byla celá hra na PS3 zkažená. za chvíli nikdo nevěděl, která zbraň do hry patří a která je upravená. šířilo se to jak mor.
Honza: i na xboxu one...?
+- 20h na jedno dohrání nebo desítky až stovky hodin, když vás to chytne. Nevidím v tom problém, dát za takovou hru 60 éček. Už se těším až to zahraaju s přítelkyní na jedné konzoli (obtížnost normal) :)
Tak jsem se konečně dočkal :D
doporučená cena je 69,99€ za PS4/X1 viz link
No to je ještě dlouhá doba no,když si vemu že už měla původně hra být na začátku roku no co hold počkám
dost me zajima jak to je kdyz mam ps3 verzi uz... doufam ze ten datac pujde dokoupit (koupovat kvuli tomu ps4 jeste nechci zrovna d3 jede na ps3 krasne :-) porad cekam na nejakej pro me killer titul na 4ku a idealne model s vetsim diskem )
než se začnu ohánět to že hra stojí na PC málo, tak těch 900 je pouze a jenom za datáč bez základní hry :D
Slava DIABLU .. [s7] 3x Hurrraaa [s12]
do hry bych šel kdyby vyšla tedkom nebo v lete at mam co hrat v coopu takhle? nasrat, budu si pekně hrat destiny a tohle mně obejde velikym obloukem
Na tohle čekám :)
Sakra chybí tu to nejdůležitější a to v jakém rozlišení to na nových konzolích poběží..
Pfúúú, tak to mi odľahlo že som to ešte neobjednal. Počkám na túto verziu. Kto si počká ten sa dočká (a dostane viac za menej[s6])
Hlavne ze to bude zacatkem roku,trapny ! :D .. Navic v sprnu budou lepsi hry jak tahle koridorovka :D