Konzolista.cz

Diablo III: Reaper of Souls Ultimate Evil Edition vyjde v srpnu

novinkapondělí 12. května 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Diablo III: Reaper of Souls Ultimate Evil Edition vyjde v srpnu
Společnost Blizzard před několika okamžiky potvrdila vydání hry Diablo III: Reaper of Souls Ultimate Evil Edition na 19. srpna, dostane se na konzole PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Tato edice bude obsahovat jednak celou původní hru se všemi aktualizacemi, ale také nedávný datadisk Reaper of Souls, který přinesl pátou kapitolu a další zajímavé novinky, po nichž fanoušci volali. Cena je stanovena pro next-gen konzole na 60 euro, na starých konzolích bude stát 40 euro. Jestli bude datadisk dostupný i samostatně na staré konzole pro hráče, kteří vlastní původní hru, jsme se nedozvěděli.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (17)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Chromboycz
Chromboycz #CombiCh

Super tak snad "Reaper of souls" bude na PSN ke koupi samostatně a má spokojenost bude dokonalá.[s7]

Harnet
Harnet #SONY

3x hura, tohle beru jako samozrejmost a beru [s6]

Krox
Krox #noping out
👍2

na vetsine obchodu stoji PS4/XBONe hry 1500-1700 KČ a ty tady řvete ohledne 60 eček a doted to nikomu nevadilo :DDD je čas rozbehnout se proti zdi a pokud se vam nerosviti tak vas to aspon zabije a bude od shit talku klid ...

worrymi

no, mě by spíš zajímalo, jestli tam budou zase možný takový prasárny, jako modovaný zbraně, atd. tím byla celá hra na PS3 zkažená. za chvíli nikdo nevěděl, která zbraň do hry patří a která je upravená. šířilo se to jak mor.

nitratip
nitratip #ps power

Honza: i na xboxu one...?

Banan
👍2

+- 20h na jedno dohrání nebo desítky až stovky hodin, když vás to chytne. Nevidím v tom problém, dát za takovou hru 60 éček. Už se těším až to zahraaju s přítelkyní na jedné konzoli (obtížnost normal) :)

Slim Jim

Tak jsem se konečně dočkal :D

Seth123

doporučená cena je 69,99€ za PS4/X1 viz link

SpawN
SpawN #Sony

No to je ještě dlouhá doba no,když si vemu že už měla původně hra být na začátku roku no co hold počkám

KoLi-xVx
KoLi-xVx #[cZ]

dost me zajima jak to je kdyz mam ps3 verzi uz... doufam ze ten datac pujde dokoupit (koupovat kvuli tomu ps4 jeste nechci zrovna d3 jede na ps3 krasne :-) porad cekam na nejakej pro me killer titul na 4ku a idealne model s vetsim diskem )

Seth123
👍2

než se začnu ohánět to že hra stojí na PC málo, tak těch 900 je pouze a jenom za datáč bez základní hry :D

kopcis
kopcis #P_L_A_Y
👍3

Slava DIABLU .. [s7] 3x Hurrraaa [s12]

Krox
Krox #noping out
👎3

do hry bych šel kdyby vyšla tedkom nebo v lete at mam co hrat v coopu takhle? nasrat, budu si pekně hrat destiny a tohle mně obejde velikym obloukem

MikeCZ
MikeCZ #PS5
👍2

Na tohle čekám :)

nitratip
nitratip #ps power
👍4

Sakra chybí tu to nejdůležitější a to v jakém rozlišení to na nových konzolích poběží..

El_Scorpio
El_Scorpio #PS3 4ever
👍2

Pfúúú, tak to mi odľahlo že som to ešte neobjednal. Počkám na túto verziu. Kto si počká ten sa dočká (a dostane viac za menej[s6])

jack210
jack210 #PS5
👎7

Hlavne ze to bude zacatkem roku,trapny ! :D .. Navic v sprnu budou lepsi hry jak tahle koridorovka :D

Související články

Nejčtenější články