Diablo 3: Ultimate Evil Edition na Xbox One v 1080p

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Fyzická edice hry Grand Theft Auto VI bude obsahovat pouze klíč ke stažení z digitálního obchodu, představena Ultimate edice hry
novinka
Nejlepší zážitek má Grand Theft Auto VI nabídnout na konzoli PS5
novinka
Lords of the Fallen II byl odložen na začátek příštího roku
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
novinka
Originální arkádová verze bojovky Tekken vyjde tento týden pro konzole
novinka
Akce Doom: The Dark Ages dostane začátkem července podporu nové verze PSSR
novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
First-person střílečka CULTIC konečně míří na konzole
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
fórum
Think before you sleep
Komentáře (19)
eeee... piš buď na začátek, nebo na konec úplně všeho co napíšeš "myslím si".... nebo "podle mě", aby tu tvojí pravdu někdo neznalej tebe nepovažoval za tu obecnou pravdu pls děkuji.
Kokotci co přišli provokovat mají aspoň o čem psát, když jim je trapně přiznat jejich tužby po RYSE... [s1]
Radost z toho, ze remake z oldgenu jede v 1080p mi prijde usmevna. Za prve je to zbytecne, za druhe se uvidi, jaky to bude mit vliv na framerate a kvalitu obrazu. Oboji je dulezitejsi nez rozliseni.
Tak to majitelům Xboxu One gratuluji!!! No vidíte, tak to nakonec ONE zvládne těch 1080p[s14]
Tak to dokázali, kupuji day one na PS4. Pokoj všem pařmenům dobré vůle ;)
Drogbazzzz tys toho tady napsal dost, kecas furt nesmysly, jako Jolanda link [s14]
Full hd diablo 3 nezachrání.. Na full hd jsem to rozjel v době vydání a jelikož jsem odkojeny na prvním a druhém díle tak k tomu třetímu můžu říct akorát [s15]
Dobrá práce.
Jenom aby nebyla nějaká textura trochu mázlá. To zas bude srovnávání
[s15][s15][s15]
soky: Mám sice osobně xbox one, ale tvůj comment mě výsostně pobavil :D (v dobrém) - na zdejších článcích jsou nejlepší diskuse, u kterých se člověk nemůže nesmát
Jako pardon, nechci tu začít nějakej flame, ale to by bylo dost trapný kdyby zrovna Diablo nejelo ve FHD/60f :D
Jak tu muze nejaky xbot vytahovat znicene konzole po updatu?: D Na zalobu je pro osvezeni xbob360 a jeho rrod. Miliony prodanych prehratych zmetku, to byko v poradku?: D Jinak je tragedie ze se nekdo chlubi tim, ze si xbone sahl na vykonove dno a udolal Diablo ve fullHD. Lol.
Neuvěřitelné!!! Tohle by na žádné jiné konzoli nebylo možné!! [s16]
Sláva xboxu!![s12]
MC pro osvěžení link
A čo akože? AC 4 tiež šlo na PS 4 najprv len 900p a 1080p až s patchom tak čo? Nejak to nedokážete predýchať ako vidím.
Pozor na to! Xbox zvládne 1 hru ve stejném rozlišení jak PS4 je to pro mě smutná zpráva jak už tady říkal fanda [s6] [s16]
hlavně, aby to bylo nativní, jinak bude zase průser na síti a na krku žaloby[s6]
A pak že to nejde... :)
To bude zase od kdejakeho blba zalob ...[s15]
a pak že to nejde ... [s16][s16][s16]