Konzolista.cz

Diablo 3: Ultimate Evil Edition je ve vývoji i pro Xbox One

novinkapondělí 24. března 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Diablo 3: Ultimate Evil Edition je ve vývoji i pro Xbox One
Na konci minulého roku Blizzard oznámil, že letos vydá na konzoli PlayStation 4 hru Diablo 3 v Ultimate Evil edici, která bude obsahovat několik novinek i datadisk Reaper of Souls. O Xbox One verzi zatím nepadlo ani slovo, ani nebyla oficiálně oznámena, ale jak dnes řekl producent Alex Mayberry, rozhodně se na ní pracuje. Majitelé konzole Xbox One tak mohou být v klidu, ani oni o tuto hru nepřijdou, což je pro ně jistě skvělá zpráva. V brzké době bychom se měli o Diablo 3: Ultimate Evil Edition dozvědět více, takže vám dáme vědět.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (3)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
ConanVJ
ConanVJ #P3D BEST!!
👍1

Když je hra skvělá, zaslouží si být na každé platformě, která na to má. Spousta her by si zasloužila širší publikum, než jen jednu platformu. Např. MGS4, ten bych přál každému :)

nitratip
nitratip #ps power
👍1

Ok ok... asi do toho půjdu na xo.. ale už jen z povinnosti fanouška.. Mnohem lepší by byl remake dvojky.. Snad budoucnost diabla nebude degradovat jako jiné rpg série viz final fantasy...

Frenky7
Frenky7 #Kafe

Doufám, že bude ohlášená i na Xbox360/PS3 :)

Související články

Nejčtenější články