Konzolista.cz

Déšť a sníh vyjde do Driveclubu ještě letos

novinkapondělí 24. listopadu 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Déšť a sníh vyjde do Driveclubu ještě letos
Vývojáři z Evolution Studios se pomalu mohou věnovat novému obsahu své závodní hry Driveclub. Tři tratě vyšly už v minulém týdnu, tento pak vyjde první větší DLCčko, které bude pro všechny zdarma. Během léta vývojáři slíbili, že po vydání přidají do hry i systém počasí, tedy déšť a sníh. Protože byly problémy se servery, byla otázka, jestli stihnou počasí do hry dokončit ještě letos. Nyní ale na facebooku napsali, že počasí je stále ve vývoji a vyjde ještě v letošním roce, přesné datum ale zatím nevědí. Třeba se více dozvíme příští měsíc na velké PlayStation akci.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (37)

Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Wenca_88

V první ředě je potřeba si uvědomit, že vývojáři/programátoři nejsou CEO ani majitelé daných studií. V drtivé většině jde o a.s. a ty mají účetní uzávěrky a podle toho jaký zisk v daném období vygenerují se vypočítávají dividendy... Akcionáři chtějí svoje peníze -> CEO si chce samozřejmě udržet křeslo a tak dá pokyn k vydání hry... Bohužel je to tak. A stejně tak day one patche -> ono to chvilku trvá, než se hra vylisuje a rozveze do světa... Mezitím holt vývojáři pracují na opravách, které to nestihli do lisovny...

jarda90
jarda90 #JK90

Eeeee: Copak já napadám přidávání obsahu do her zdarma? Stejně tak nikomu nenadávám. Pouze poukazuji na situaci, která se tím standardem stává. A opět, přečti si všechny mé příspěvky a uvidíš jak to myslím. A ano, souhlasím s tebou, taky multiplayer u většiny her vynechávám. Tebou uvedený příklad by byl v pořádku, když by to takto bylo. Jenže to tak není, nebo je snad v současnosti standardem, že si koupím novou hru za 800 korun a v případě zájmu si dokoupím multiplayer za 400 korun? Takové hry na konzole neznám. A důležitá věc na závěr, moje příspěvky zde nejsou napadání nikoho ani ničeho, pouze konstatuji jakým směrem se herní svět vyvíjí.

Lloyd.Irving
Lloyd.Irving #1-2 Sniff

cooo [s6][s6][s6]

Spratekk_CZ

Stinky: jen vysvětluju nižší formě, jak to u tý vyšší chodí.

MontanaCZ81
MontanaCZ81 #Buldok

MitsuCZ: naprostej souhlas! Az tam bude vsechno fungovat jak ma a bude moznost zalozit si private jizdu s kamosema tak to ma cenu koupit.A nerikejte mi ze to tam nemelo uz byt v zakladu.Nedodelky = next gen.

Tunings
Tunings #PS5+Switch+SD
👍1

Tak na to počasí se moooooc těším!!! To bude bomba!! Season Pass mám taky zacvakaný, takže se těším i na další věci :-)

eeeee
eeeee #můj názor
👍1

Jarda90: a co je spatneho na tom, ze si k zakladni hre muzes dokoupit doplnky? To by se naopak melo stat standardem. Proc mam u rady her platit napr. za multiplayer, ktery nehraju? A pokud se nekdo rozhodne podporovat svou hru i po vydani a poskytuje k ni doplnky zdarma, proc bych mu za to mel nadavat.

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP
👍4

Spratek je hezké, že máte v Jedličkárně vynikajícího zahradníka, ale co to má společného s DC?

Slim Jim

KazisvetCze: až si to koupíš :-D

Heymi9615
Heymi9615 ##nolife
👍1

Mlha už tam je....

Arrozo
Arrozo #PS5

A pridaj taky mlhu?

bf333
bf333 #Ravens
👍4

maslo[s6][s6]

Spratekk_CZ
👎3

bf: možná tě to překvapí, ale jediná tráva, co mi na zahradě doma roste, je krásnej trávník, jakej můžeš vídat v americkejch filmech o bohatýrech. V takovejch co lidi jako ty nosí čaj na stříbrným tácu a říkají Váš čaj, lorde. Budete si ještě něco přát, lorde? atd...

jarda90
jarda90 #JK90
👍2
👎2

GaMbLeRcz: Ano, právě, že nekoupim, stejně jako bych si v současné chvíli nekoupil DC. Místo toho si koupim něco jiného, co bude v "pořádku". Takže přirovnání naprosto v pořádku. Ale to není důležité, tobě uniká podstata mého úplně prvního příspěvku. Vyjadřuji se tu v globálu, ne pouze o DC. Já tu "nebleju" nad DC, ani na něj neplivu a už vůbec si nedovoluji hodnotit práci autorů v rámci samotné hry.

GaMbLeRcz
👍5

Jardo90: když půjdeš do kauflaundu a budou tam nedozrálý pomeranče tak si je přece nekoupíš ne?blbý přirovnání. taky si nekoupíš hru o které víš že tam nejsou dveře nebo stromy ale koupíš jen takouvou hru která ti připadne pro tebe kvalitně dostačující abys tu nemusel blejt nad tím že budou dodávat postupně celej svět:-)tím jsem chtěl říct že chlapy ku...sky odvádí dobrou práci a my jako spolek hráčů na ně budeme plivat za blbý počasí?

Speedyredy
Speedyredy #SpeedyRedy

argokib: ono se není čemu divit. Tyto věci, které byly oznámeny předem měli za úkol hru prodat. Pak ale takovéto zklamání. Je to klasický domino efekt, který vznikl velkou propagandou. Hrá má ale také velký škraloup za online nestabilitu. Mě osobně tahle hra po detailnějším zahrání připadá fakt tak trochu jako "tech-demo" [s8]

Plejstik3
Plejstik3 #NEŘEŠ :-)
👍6

I když by letos na Vánoce zase nebyl venku sníh, tak nás "plejky" to trápit nemusí. My si, díky aktualizaci v DRIVECLUBu, užijeme o Vánocích opravdu pořádnou sněhovou nadílku [s6]

Sněhule a sněhový řetězy sebou, bando [s16]

bf333
bf333 #Ravens
👍4

Tak snad spratkum a spol. do te doby zacne rust trava...

jarda90
jarda90 #JK90
👍6
👎1

GaMbLeRcz - můžeš mi prosím vysvětlit tvou argumentaci? Chceš mi říct, že když půjdu do kauflaundu pro pomeranče a budu nespokojen s tím, že jsou nedozrálý, tak ty mi na to odpovíš, ať si jdu ty pomeranče pěstovat sám?? Já tu nehaním hru, já se pozastavuji nad přístupem vývojářů.

Spratekk_CZ

Soky: mělo od začátku, ale playlisty přidávali postupně. Takže hrát šlo MP, ale taky ne stoprocentně.

GaMbLeRcz
👍3
👎2

zkuste si tu hru vytvořit vy rádoby chytrolíni a pak se tady bavte o tom co nám budou do hry dávat.myslím si že vydavají dost dodělaný hry viz. driveclub, gta remake, far cry 4 a další pecky co budou hratelný a pěkný

argokib
argokib #PS space
👍5

A přitom stačilo kdyby to počasí vývojáři před vydáním prostě vůbec nezminovaly,,protože už tak ta hra vypadá excelentě a ted to mohli s velkou parádou oznámit a byly by oslavovaný,,takhle jsou linčovaný[s6]

Predicktor soky
Predicktor soky #Old shatterhand
👍4

A remaster Halo kolekce už má spuštěný MP? Už jsem o tom dlouho nečet, nevíte někdo?

oldman

A já si tak nějak myslím,že bysme jako tak nějak měli vzpomenout na těch 16.000 plameňáků s vlastní inteligencí,bo je to super,ne asi?

Starky
Starky #NaughtyGod
👍12

Tak treba Forza 5 se pocasi asi jen tak nedocka, takze lepe pozdeji nez vubec.Kazdopadne konecne uvidime jak ma vypadat next-gen pocasi.

jarda90
jarda90 #JK90
👍2
👎1

Ano nemuselo, to samozřejmě. Já to teď beru trošku obšírněji, bohužel mne teď zaujalo právě DC s touto novinkou. Bavme se o tom, že oni moc dobře věděli, že to v té hře bude, neoddiskutovatelně s tím při vývoji počítali, nebuďme naivní. Mluvim o situaci, kdy studia ví, že to v té hře bude, ale aby splnili datum vydání, tak vydají "polotovar" co nejdříve a pak věci, s kterými počítají od začátku do hry vloží formou updatů nebo placených DLC. To je to, co mi na tom všem přijde komické, a to jsem si jistý, že to bude horší a horší. Viz vydávání trailerů na extra, super, nadpřirozené DLC, když hra jako taková ještě není ani venku.

Spratekk_CZ
👍2
👎1

Jenže je to pravda. Prostě za chvíli dostaneme za 2000 hru kde bude jen engine a příštích pár let bude season pass za 2000 dávat postavy, budovy, vozidla, faunu, zbraně, obluhu, pak příběh... je to až absurdní, ale přesně takhle se to brzo bude blížit realitě.

oldman
👍2
👎1

Jarda90:Máš recht a toto se nezmění,dokud jim to budeme"žrát".A argumenty typu"že můžeme být nakonec rádi,že se o hru starají"nebudu komentovat...

etj
etj #etj
👍3

Pecka, uz se tesim :)

Heymi9615
Heymi9615 ##nolife
👍7
👎1

jarda90,no ono to tam taky nemuselo být vůbec....lepší hru dolaďovat a rozšiřovat za chodu,než vůbec....[s6]

Související články

Nejčtenější články