Konzolista.cz

Deníček hry Assassin's Creed Mirage o Bagdádu

novinkasobota 19. srpna 2023Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Deníček hry Assassin's Creed Mirage o Bagdádu
Pomalu se blíží vydání akční hry Assassin's Creed Mirage, jenž se odehrává v devátém století v Bagdádu. Pro sérii půjde o návrat ke svým kořenům, kdy se kladl velký důraz na parkour, stealth prvky a daleko lineárnější postup. Pokud se na hru těšíte, můžete si pustit nový deníček vývojářů, v němž se více rozpovídali právě o Bagdádu, kde se bude vše odehrávat. V době, kdy se v něm hra odehrává, se značně rozrostlo a šlo o jedno z nejbohatších a nejvyspělejších měst na světě. „Je to také doba vědeckých objevů, které měly velký dopad na naší moderní kulturu,“ padne hned na začátku deníčku, přičemž následně dojde i na to, jak vývojáři prováděli výzkum, aby mohli město oživit v takové podobě, v jaké kdysi existovalo.
YouTube video: YouTube video player


Zdroj: TZ
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (8)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
johnyital
johnyital #Au Rat

Jj,taky ruzny dema, jasně, spis si pamatuju ty dema, ale určitě to nemelo takovy grady jako teď. Co hra, deset deníčků.🤮

Yasuke
Yasuke #woke
👍1

@johnyital: si žil v nějakým uzavřeným světě kamaráde, ve score a levelu byli tyhle deníčky v originále na CD/DVD

Starky
Starky #NaughtyGod
👍1

Hry jsou nakladne, konkurence velka. Neuspech muze klidne znamenat krach studia. Proto je PR stale agresivnejsi. Clovek se to proste musi naucit ignorovat, neni potreba klikat na vsechno. :-)

johnyital
johnyital #Au Rat

Dovedete si představit, že by třeba tvůrci prvního filmu Vetřelec, měsíce před uvedením, dojatě rozechvěle blili první poslední o tom filmu? Jak dělali kostýmek, kdo v něm byl, jak vlastně chodil čůrat, jak přesně dosáhli toho, jak ten vetřelec rozrazil žebra toho astronauta a jak to celé kurva vlastně mysleli a podobně? Později ano, ale nikdy ne před. Proč? Protože veškerý wau efekt by byl dokonale v řiti a kina by neřvala zděšením a překvapením. A to je právě normální. Nějaký film o filmu později po uvedení, stejně jako třeba to, že úspěšný spisovatel, po dokončení díla, objíždí přednášky a donekonečna se vykecáva, jak ten román vytvářel, nebo jak se natáčel nějaký seriál a podobně. Tohle je staré a jistě mnohdy velice zajímavé. Ale až potom, co to člověk viděl, četl, nebo hrál.

Naopak trend, blít všechno dopředu, aby proboha cílovka bombardovaná mraky podnětů na tu věc do uvedení nezapoměla a udržela se patřičně nahypovaná, je relativně mladý.

Pak jsou pak i pochopitelné ty hromady zklamaných postů potom, co si to zahrajou.🙂

Přeci daleko lepší je, když člověk k těmhle věcem přichází s "čistou hlavou", doporučení kamaráda, známého, recka, to je tak rozumné maximum.

Ale co naděláme, doba si to žádá, tak tu máme "před deníčky", stejně tak jako si asi doba žádá NPC streamy, tak máme NPC streamy.🙂

strejda 🙋‍♂️
strejda 🙋‍♂️ #SONY jo? Aha
👍2
😁1

@johnyital: ser na něho na vocasa.

johnyital
johnyital #Au Rat
👍3
❤️1
👎1

Dvacet let normální, jo? To bylo 2003, ještě éra PS2 a papírových časáků, kriste. Tam se s deníčkama neflexilo do bezvědomí. Maximálně článek o tom, že něco má vyjít, kdy tak asi a jeden dva obrázky. Pak recenze.

To ještě neexistoval ani web Konzolista.:-) Dokonce nebylo ještě ani Youtube.

Yasuke
Yasuke #woke
🤦2

@strejda999: úplně normální věc, když jsou PŘED vydáním a je to tak už 20 let, tak se uklidni

Jen pacienti s Ragnarokem a Aloy s nima otravovali po vydání

strejda 🙋‍♂️
strejda 🙋‍♂️ #SONY jo? Aha
👍1
👎1

Deníčky ❤️😍😍 komón men

Související články

REKLAMA

Nejčtenější články