Delší ukázka z hraní hry Indiana Jones and the Great Circle


Tvoje reakce na článek
Galerie





































novinka
Tomb Raider: Catalyst se bude odehrávat několik let po událostech z Tomb Raider: Underworld
recenze
Terminator 2D: NO FATE
novinka
Bruce Straley oznámil svoji novou hru, logickou dobrodružnou hru Coven of the Chicken Foot
novinka
Jonathan Blow oznámil novou logickou hru Order of the Sinking Star
novinka
Oznámena dobrodružná hra The Free Shepherd, v hlavní roli je pastevecký pes
novinka
Kooperativní akce John Carpenter’s Toxic Commando se připomněla novým trailerem, víme datum vydání
novinka
Porovnání hry Tomb Raider: Legacy of Atlantis s originálem z roku 1996
novinka
Hra Clair Obscur: Expedition 33 si odnesla rekordní počet ocenění, včetně toho pro nejlepší hru letošního roku
novinka
Star Wars: Fate of the Old Republic není přímé pokračování Knights of the Old Republic
novinka
Oznámena akční hra Gang of Dragon od tvůrce série Yakuza
Komentáře (30)
Na Pročku to získá ještě dodatečný lesk, těším. 😎
no to lezení po zdech vypadá fakt nehezky,hlavně jak mu tam mizej ruce a prsty když se něčeho drží…a některý fight animace sou taky zvláštní.Nebo nesedáni do lodi jak se divní proste portne…
Na hru se trochu těším,ale neni to nic co bych fakt očekával po tehle ukázkách,netrefilo se mi to do vkusu tak jak sem cekal….
@czDante92: no vsak pisu vlastne to same, ne? :)
Me prijde, ze Jozinator porad vychazi z toho, ze vetsina hracu ma o hrach povedomi stejne jako my tady. A to urcite ne :)
Nevím no. Nemám moc radost z toho ,že to bude v game passu. Většina her se mi tím prostě zhnusí a nehraju je. Platím si jen core kvůli mp. A to mám Indiho fakt rád i ty přiblblý novější filmy.
@🦹🏼♂️📝🏚️💵: no když pominu trailery jak nových tak i dřív představených her, za což si Džof účtuje majlant, tak je TGA a připadné ceny podle mě cílené jako "reklama" na takový ten mezistupeň mezi hráči jako my co tady sledujeme každou novinku a příležitostnými hráči co si koupí FIFU, NHL, CoD a občas nějaký ten blockbuster jako Spider Man. Pařani se u toho akorát pohádají protože už dávno svoje výherce mají a k příležitostným se to ani nedostane, ale tihleti uvidí hry které jsou, nebo by aspoň mely být, tím nejlepším co se za rok urodilo, tak pokud to nehráli tak by to měli napravit. No a pak samozřejmě je to takový herní circlejerk, zvlášť když přijde Kojima :D
@PlayStation je mrtvý a to je dobře: jéééé, ahoj Hanzza ♥ Já už myslel že tě Playstation Derangement Syndrome (PDS) konečně dostal a teď někde sedíš ve vypolstrované místnosti, pojídáš vlastní výkaly a telepaticky se snažíš zabít Heřmena Hulsta a ty ses jenom přejmenoval a jedeš dál! O tebe bych nerad přišel, v celém tom panoptiku xbotů jsi ty ten nejimpozantnější!
Už mi chyběly ty naše sáhodlouhé slovní přestřelky, připomínající filozofické dialogy mezi Sokratem a Platonem, běžnými smrtelníky jen těžko chápané. Vidím že si zpět v plné síle a náš verbální šachový mač si započal klasicky, takzvaným Hanzzovým gambitem, na což mi nezbývá než zvolit protiúder podobného kalibru:
Debile.
@Jakub Andreas: Blbecku
@czDante92: ty seš starej dobrej blbecek
@Jonizátor 3000: to se hodne pletes, protoze pro spoustu hracu bylo bg3 prvni bg co kdy hrali. Navic je to uplne jine, nez puvodni baldury.
Jen at se nechapem spatne, ja netvrdim, ze si nekdo vybira hry podle "nalepky", ja jen tvrdim, ze to spouste hracum tak nejak muze pomoc v rozhodovani, neno to par novych prilakat o vubec povedomi o te hre. Navic takovi ti hraci nehraci (coz je vetsina majitelu konzoli), nemaj vubec sajn, co jake hry jsou atd., pak ale vidi hezkej obrazek, nalepku "hra roku" a kdyz si zajdou do obchodu pro nejakou hru pro sebe, pro deti, cokoliv, tak muze sahnout prave po tom, co ma tuhle nalepku. To fakt musim vysvetlovat? Takhle to funguje ve vsech produktech. Stara vas posle pro machadlo, uvidite machadlo s nalepkou nejlepsi machadlo roku a berete.... (s nadsazkou)
Mega se na tohle těšim. Vypadá to úžasně. Kdysi jsem byl takhle vypleskanej z ukázek na tu zrušenou ps3 hru, tak doufam že tuhle nepostihne stejnej osud. Už se to blíží.
No nevím. Hry si vybírám dle svého uvážení a preferencí, ne dle nějáké nálepky. Ale zas jako každému co jeho jest…
@Jonizátor 3000: nezapomen, ze vetsina hracu nejsou HC hraci jako my, co se tu schazi na hernich webech. Nelezou na metacritic protoze to ani neznaj apod. A na naprostou vetsinu lidi reklama proste funguje ve vsech odvetvich. Takze hej, nalepka "hra roku" stopro prilaka nemale mnozstvi hracu. Proto se to dela, proto se do toho cpou takove prachy. To nejake male minimum co to prilaka se tyka prave nas HC hracu, myslim si.
Nebavi te moc izometricke rpg? Vysel BG3, dobre recenze a navic hra roku. Urcite se najdou lide, co se rozhodli to proste prubnout i na zaklade toho a jinak by do toho treba ani nesli. To same Elden Ring a dalsi a dalsi.
Rdr2 to sice nevyhralo, ale to je extremne silna znacka sama o sobe. Staci ti "hej, to je od tech co delaj gtacko"..
Arnoste? Arnosteeee!!! Kde je kurva Arnost kdyz ho clovek potrebuje?😀
@Jonizátor 3000: samozrejme, ze spousta lidi slysi na to, ze nejaka znacka/produkt vyhral nejake oceneni, zvlast pak jako "hra roku"... uplne v klidu to muze zlakat i hrace, ktere ta hra moc nezajimala. Preci jen, "vyhralo to hru roku, tak to zkusim", nebude nic vyjimecneho :)
@Jonizátor 3000: Tak nam rekni co za mentala jsi at si te muzem zaradit, jednoduche jako facka xbotovi 😀
@dawe999: On se díval na rozbor od Rotha Welldena. Stejný exprd jako on 🤧😆
@Jonizátor 3000: No jestli ty tvoje postřehy z PS5 Pro budou stejně kvalitní, jak tvoje komentáře, tak si je nech pro sebe 😀.
Tady je to samá náplava z Indianku fakt, ze se nestydite 😁
K tématu, na Indyho se tesim, vypadá to fakt dobre, pohled z prvni osoby me porad trosku dela divne v brisku ale treba to bude okay 👌🩵
@czDante92: já už byl taky označen za někoho z Indiana 🤣 přitom jsem tam nikdy nenapsal ani čárku 😀
Edit :podle mě to je RegeKar z rezervace 😀
@mnaca: to víš, zatímco on mě o tři novinky níže už napodruhé osočoval že jsem jakýsi Dante z Indiána a teď už i jistý PulseCZ tak já přišel na to že je to náš starý dobrý zelený bojovník Michal Burak pod novým nickem, tak je z toho teď celý rozhozený a kope nožičkama :D
Samozřejmě Cyberpunku nevěřili, dobře věděli, že ta hra je nedokončená a je to past na zákazníky. Tobě to fakt nepálí, co? 😁 Můžeme si myslet o TGA cokoliv, ovšem sledovanost je přes 100 milionů, takže věř, že tam herní firmy chtějí uspět.
Jinak tvůj mentální breakdown a veřejné sebe ztrapňovaní je politováníhodné, takže od mě máš poslední reakci, přenechám tě kolegům 🙂.
@czDante92: nezamává, ta hra vychází až po nominacích, trošku zvláštní rozhodnutí od MS, se takhle odstřelit, jako by tomu moc nevěřili.
Vypadá to super, i když ten pohled z první osoby se mi pořád nezdá, k tomuhle žánru prostě patří osoba třetí. Ale Indy mi zní o něco líp než minule, to jsem kritizoval že zní až moc jako Troy Baker a teď ho tam skoro neslyším? Tak jako tak tohle může ještě na poslední chvíli zamávat s GOTY.
@FreeGoro: Xbox hra?
Na vánoce bude co hrát.
Asi nejlepsi xbox hra za poslednich 10 let....?
To bude jízda těším se
přiznám se, že při oznámení mě to nechávalo celkem chladným, ale teď to vypadá furt líp a líp a asi koupím day one
Za celkovy pristup vyvojaru ke znacce a k tomu, co podle me Indi ma hlavne delat jsem strasne rad. Je mi asi i jedno jak moc blbe bude fungovat bičík, jak moc trapně bude vypadat pěstička v nazi xichtu, ale to zamereni na stealth a reseni hadanek na trochu sofistikovanejsi urovni je krok spravnym smerem. Dalsi filmovou adventuru fakt nepotrebujeme.
Super
Tak to je paráda👍😋