Konzolista.cz

Deep Silver potvrzuje Metro: Redux

novinkapondělí 31. března 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Deep Silver potvrzuje Metro: Redux
O víkendu jsme vás informovali o kolekci Metro: Redux, která má přinést hry Metro 2033 a Metro: Last Light na nové konzole PlayStation 4 a Xbox One. Dnes se k tomuto úniku vyjádřil vydavatel Deep Silver, který zatím nehodlá nic oznamovat oficiální formou, ale potvrdil, že se na Metro: Redux skutečně pracuje. „Mohli bychom vydat prohlášení, že nechceme komentovat spekulace, a předstírat, že k úniku nikdy nedošlo. Je to ale docela nuda číst a nuda psát. Je tedy Metro: Redux skutečné? Ano. Nikdy jsme netajili, že chceme přinést Metro od 4A Games na nové konzole. To, co jste viděli, bylo pořízeno ze starších prezentací. Zatím nejsme zcela připraveni projekt odhalit, ale více se dozvíte před E3. Myslíme si, že realita bude daleko vzrušující, než starší materiály, které se dostaly ven. Nemůžeme se dočkat, až se s vámi budeme moci podělit o informace,“ stojí v dnešním oznámení.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (8)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Mihau

Like

the_edge
the_edge #dave3345
👎2

at uz dou do hajz.u s tema staryma hrama kdyby misto 5 predelavek udelali 1 novou hru,nevadilo by me kdyby to zacali delat za 3,4 roky kdy uz si ty hry lidi nebudou pamatovat,ted by se meli soustredit na nove hry na ty stare hry a indie hricky nikoho nenalakaji,proc bych si mel kupovat novou konzoli za 12 000 kdyz si ty hry muzu zahrat na te stare co uz mam.

Redjous75
Redjous75 #Redjous75
👍3

No konečně smysluplný vyjádření nějakého studia ze jejich hra se pozdeji na PS4 skutečně dostane Takhle by to melo fungovat.Prosté když to praskne, tak jdu a řeknu OK makame na tom.Nebo ne je to kachna nic nebude .U TLOU pořádně  dodnes vlastně nevím zda li si mám hru koupit na PS3 a nebo počkat až na PS4.

FulcrumCZE
FulcrumCZE #WTisSH*T

hell yeah !!!!!!!! [s14]

valis1
valis1 #klobáska
👍7

byla by paráda kdyby tam byla naše lokalizace

miky20
miky20 #One& only
👍1

Budu sledovat. Jednoho dne třeba koupím, Metro na x360 mě úplně minulo. :)

Fenix
👍3
👎2

Nechci , já chci Metro 2035 v nextgen enginu a novým příběhem. Tohle jsem už hrál :D

Heymi9615
Heymi9615 ##nolife
👍3

SUPEEEEER,chtěl jsem dohrát na PS3,počkám na kompletní edici pro PS4...[s6]

Související články

Nejčtenější články