Konzolista.cz

Deep Silver oznámí během E3 hned dvě nové hry

novinkastředa 7. května 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Deep Silver oznámí během E3 hned dvě nové hry
Herní vydavatel Deep Silver dnes potvrdil svoji účast na herní výstavě E3, která se bude konat už za měsíc v Los Angeles. Během potvrzení nám navíc bylo řečeno, že má hned dvě hry, které bude na výstavě oznamovat. Jednou z nich je zřejmě Metro: Redux, což je vlastně kolekce prvních dvou dílů Metro série pro konzole nové generace PlayStation 4 a Xbox One, která by mohla obsahovat ještě nějaké ty bonusy. Druhá hra je zatím záhadou, ale při troše štěstí by to mohlo být i nové Saints Row. Možností je ale více.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (4)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
GaMbLeRcz
👍1

fulcrum: teď nevím co máš na mysli? jak pojede líp? metro 2033 byl jen na x box a metro last light jel na 1920.1080 a grafika luxus nevím co víc by sis přál

FulcrumCZE
FulcrumCZE #WTisSH*T

MARTASLJ:jo snad na nových konzolích pojede líp

MARTASLJ

No skôr staronové, keďže chudátka konzoly ledva Metro rozbehli v low kvalite [s6]

Vinnie
Vinnie #Hraju hry
👍1

Metro! Konečně si zahraju 2033. Už se těším

Související články

Nejčtenější články