Konzolista.cz

Deep Down vyjde v příštím roce + nové gameplay video

novinkapátek 29. srpna 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Deep Down vyjde v příštím roce + nové gameplay video
V minulém roce oznámil Capcom ve spolupráci se Sony pro konzoli PlayStation 4 pěkně vypadající akční RPG Deep Down, běžící na zcela novém next-gen enginu. To se mělo letos dočkat betaverze, ale vývojáři dnes oznámili, že ta bude spuštěna až v příštím roce. Hra se stala během vývoje daleko ambicióznějším projektem, než jak tomu bylo na začátku, a aby mohli vývojáři dodat hráčům co nejlepší zážitek, potřebují více času na dokončení a přidání nových prvků, s nimiž se na začátku nepočítalo. Aby vývojáři alespoň potěšili fanoušky, kteří se na hru těšili, vydali dnes nové gameplay video se spoustou nádherných záběrů. Podívat se můžete níže, doporučujeme. Co na video říkáte? Líbí?
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Deep Down vyjde v příštím roce + nové gameplay video
Deep Down vyjde v příštím roce + nové gameplay video
Deep Down vyjde v příštím roce + nové gameplay video
Deep Down vyjde v příštím roce + nové gameplay video
Deep Down vyjde v příštím roce + nové gameplay video
Deep Down vyjde v příštím roce + nové gameplay video
Deep Down vyjde v příštím roce + nové gameplay video
Deep Down vyjde v příštím roce + nové gameplay video
Deep Down vyjde v příštím roce + nové gameplay video

Komentáře (9)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
the_edge
the_edge #dave3345

skoda ja uz cekal ze kazdy tyden sony oznami ze za mesic to vychazi.

InvalidDante
InvalidDante #PPPPPPP
👍1

xxmodlaxx: Jako by snad "obživlá bedna" byla výmysl Souls série. [s14]

Kostej-cz
Kostej-cz #HORIZON
👍1

Ja nevim proc furt katakomby ? Uz neverim ze budou lokace i venku a to je u me minus . Nemaj to nejhur udelane , ale nesedi mi ty teleporty do lokaci - jesi to bude ve stylu teleport katakomba a na konci boss a zas teleport jinam do katakomby - tak nic moc teda ....Bloodborne bude v jinem duchu a to ja raci [s7]

Pable
👍2

Bloodborn mě bere víc teda

Frenky7
Frenky7 #Kafe
👍1

Taky doufám, že dají ten f2p nesmysl pryč.

xxmodlaxx
👍1

No vypada to zajimave, porad se trochu bojim F2P a jak to cely dopadne. Obcas me to prijde hooodne kopirka souls serie (obzivla bedna atd..). No pristi rok bloodbourne a uvidime jaky pak budou nazory na deep down. Mimochodem prave hraju druhy DLC k Dark souls II a pecka :). Doporucuji vsem

Harnet
Harnet #SONY
👍2

Je nas vic, co v to doufaj [s6]

Lord_of_Angmar
👍1

martin - Presne v to dúfam aj ja:-)Vyzerá to parádne...

Tunings
Tunings #PS5+Switch+SD
👍2

Krása! [s16]

Související články

Nejčtenější články