Konzolista.cz

Deep Down se chlubí novým obrázkem

novinkapátek 1. srpna 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Deep Down se chlubí novým obrázkem
Akční RPG hra Deep Down pro PlayStation 4 byla oznámena před více jak rokem, přičemž před několika měsíci jsme se měli dočkat betaverze. Ta ale stále neběží. Producent hry, Kazunori Sugiura, dnes na oficiální facebookové stránce fanouškům oznámil, že už tento měsíc se konečně o Deep Down dozvíme nové informace, a bude stan termín betaverze (že by na GamesComu?). Jeho slova je ale nutné brát s rezervou, protože už začátkem minulého měsíce tvrdil to samé o červenci, a nakonec víme, jak to dopadlo. Každopádně níže se můžete podívat alespoň na nový obrázek.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Deep Down se chlubí novým obrázkem
Deep Down se chlubí novým obrázkem
Deep Down se chlubí novým obrázkem
Deep Down se chlubí novým obrázkem
Deep Down se chlubí novým obrázkem
Deep Down se chlubí novým obrázkem
Deep Down se chlubí novým obrázkem
Deep Down se chlubí novým obrázkem
Deep Down se chlubí novým obrázkem

Komentáře (11)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Harnet
Harnet #SONY
👍2

Vypada to na paradni titul [s12] ale jsou to zatim pouze obrazky, chce to ješte čas [s6]

Maverick_cz
Maverick_cz #G.B. club

freegoro.. ne ten sud tam právě dodali dodatečně.. jasná fotomontáž ve photoshopu.. za tim sudem něco je a někdo nechce!! aby jsme věděli co :o)

navíc to byl majstrhod od toho, kdo ten sud poslal, protože se do těch futer vešel tak tak .. asi nějakej kuželkář první ligy ;o)

Unholyu

Dalsi lhar sony by si melo hlidat co se ohlasuje a hlavne na kdy z lonske E3 teho vyslo opravdu hodne...

FreeGoro
FreeGoro #M1TV ytube
👍3

Maverick...nebo proste se ten sud vali na hrdinu :D

Maverick_cz
Maverick_cz #G.B. club
👍1

nějak mi nejde do hlavy ten rozmazanej sud, když je to ťípnutý ze hry.. tím pádem by to byl nějaký fotomod, kde se řeší závěrka a s grafikou se oproti gameplayi zřejmě ještě hejbe

FreeGoro
FreeGoro #M1TV ytube
👍4

Natesenost maximalni [s7]

Lord_of_Angmar

Mám obavy o ten F2P model.......

BlacksheepTNT
BlacksheepTNT #PS4 Only
👍1

Hodně pěkné.

bezatom99
👍1

Tesim se!

Pan T
Pan T #Drifter
👍5

Parakotoul doleva, ASAP!!!

Predicktor soky
Predicktor soky #Old shatterhand
👍7

Vypadá to, že se hra na nás už konečně valí .)

Související články

Nejčtenější články