Konzolista.cz

Deep Down je dokončeno teprve z 60%

novinkasobota 13. září 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Deep Down je dokončeno teprve z 60%
V minulém roce Capcom oznámil pro konzoli PlayStation 4 docela ambiciózní akční RPG Deep Down, běžící na zcela novém enginu. Letos měla startovat betaverze, ale ta nakonec byla odložena až na příští rok. Poslední číslo magazínu Famitsu odhalilo, že v současnosti je hra dokončena zhruba z 60%, což je možná méně, než by každý čekal. Producent Kazunori Sugiura ovšem podotkl, že když hru prezentovali v minulém roce na Tokyo Games Show, byla dokončena zhruba z 5%, takže za rok udělali velký kus práce, a v příštím roce by tedy mělo být vše dokončeno.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Deep Down je dokončeno teprve z 60%
Deep Down je dokončeno teprve z 60%
Deep Down je dokončeno teprve z 60%
Deep Down je dokončeno teprve z 60%
Deep Down je dokončeno teprve z 60%
Deep Down je dokončeno teprve z 60%
Deep Down je dokončeno teprve z 60%
Deep Down je dokončeno teprve z 60%
Deep Down je dokončeno teprve z 60%

Komentáře (25)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Metal Power
Metal Power #only Ps4

Kdo by zavidel free to play shit? :D

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP
👍1

soky je srandovní, že ti nadává do dítěte, někdo jako Kazisvět[s6]

Predicktor soky
Predicktor soky #Old shatterhand
👍1

Kazisvet: Až ti zůstane jen zaprášený xbone s prázdným diskem a oči pro pláč, tak já budu spokojeně hrát tuhle gamesku s velkou chutí :)

Predicktor soky
Predicktor soky #Old shatterhand

Omezený xbot tiše závidí tohle dílo co vyjde na PS4 a čeká na update xbone..

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP
👍2

soky: tak to jo, to to se ti omlouvám, jsou to lumpové[s6]

Predicktor soky
Predicktor soky #Old shatterhand
👍2

Stinky: Bacha to psaly zase multinicky, asi drogbaz a ... nebo tak někdo :D

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP
👍2

Soky: Já už jsem teda fest senilák, ale jednou to stačí, zatím[s6]

Metal Power
Metal Power #only Ps4

Stínky: všiml a je to strašně divné :)

Predicktor soky
Predicktor soky #Old shatterhand
👍1

Stínky: všiml a je to strašně divné :)

bf333
bf333 #Ravens

Stinky_Ty multaky uz pozoruju delsi dobu a zajimave,ze jen u PS.Jinak by me zajimal jaky mel DD presny datum vydani,kdyz uz o tom pratele basni.Nejlepe s linkem.Dekuji[s6]

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP
👍5

Soky: všimnul si si, kolik je tu najednou nových nicků, všichni jsou level zhruba 4, chytří jsou jak rádia, když na ně klikneš, tak nehrají na ničem a vesměs jsou antiplejky[s6]

Predicktor soky
Predicktor soky #Old shatterhand
👍5

Plejky se maj aspoň na co těšit, zatímco zelená lůza na tom bude pořád stejně. Tam není na co čekat..

Metal Power
Metal Power #only Ps4
👍2
👎1

Ani nahodou nechci hajit mistni zelenou luzu, ale vypadly oci pod stolem mely leda zblbly Plejky. Gameplay je od toho uvodniho target renderu vzdalelej svetelny roky a tak o 400% horsi.

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP
👍1

KazisvetCze: navrhuji za trest zastřelit Hiraiho a jeho mrtvolu vystavit v Tokiu na náměstí.

One
One #☯☯☯

Je to FTP, takze me to nejak extra nestve. A s tou zasobou PS4 her jsem na DD zapomnel.

Metal Power
Metal Power #only Ps4
👍2
👎1

Je to porad stejny Sony oznamuje Last Guardiany, Agenty a Deep Downy na SVEJCH vlastnich konferencich. Nikdo je k tomu nenuti. Takze nema cenu je hajit. Pro me to je nefer praktika a hry by se mely oznamovat az ve finalnejsi fazi vyvoje. Este porad si vzpominam na nekonecny cekani vytouzeny Killzony. De videt, ze Capcom sam nevi co s tim, pro me to je zatim pay to win free to play shit. Tak to proste cejtim i kdyz bych byl samo raci za nejakekou pecku ve stylu Solus her :( :(

DoomedVítek
👍5
👎3

Samozrejme o tom v Sony věděli ale museli přece ovečky nalákat, aby si hned běželi koupit ps4. Sony umí pouze dvě věci a to slibovat něco čeho se bud nikdy nedočkáme nebo to na co si počkáme hoooodně dlouho.

Jen tak předem, PS4 mám doma od 14.12.13 takže to není jen hloupej hate xbota.

Peace

iCEl0l
👍5
👎1

jj může za to Sony, ty jsi fakt nahlavu.

Metal Power
Metal Power #only Ps4
👎6
👍4

Waitstation! Nic se za 10 let nezmenilo! :(

FreeGoro
FreeGoro #M1TV ytube
👍1

[s8]

Predicktor soky
Predicktor soky #Old shatterhand
👍3

No nic, budu čekat dál :D link

the_edge
the_edge #dave3345

nemelo to nahodou puvodne vyjit na lounch ps4?

miky20
miky20 #One& only
👍1

O.o

Devilbringer

Taky úžasný PR

TombRaider
TombRaider #Legenda
👍2

:D 5% bolo urobene keď to ukazovali ? :D

Související články

Nejčtenější články