Další dojmy z akční hry The Order: 1886
novinka•středa 11. února 2015•Martin Šmíd•

Zdroj: SCEE
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Rockstar Games v současnosti neplánuje diskovou edici hry Grand Theft Auto VI
novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Studio Airship Syndicate oznámilo sci-fi akční hru DUST: Origins
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
fórum
Think before you sleep
fórum
4K TV k PS4 PRO
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
fórum
Nintendo Switch 2
Komentáře (46)
step: asi si ju kupil za 1Kc v JRC a chce zarobit. :D
Určite by som za to nedal 50-60€....Po tomto sa v bazare len zapráši tak určite lepšie si počkať. Treba si počkať aká bude skutočnosť u tejto hry. Tá krátka herná doba ešte môže byť realitou...Nenechal by som sa tuto len tak oklamať a počkal by som na ohlasy hráčov - nie nejakých zabednencov čo to už hrali...
Ty pruhy...[s15][s15][s15]
Smileface: tem tag je krásnou připomínkou toho, jak si ejakuloval při slově Vita a jak ji převálcovalo Nintendo 3DS a následně i 3DS XL. Zůstane tam do dalšího handheldu od Nintenda.
Kostej: rozumím, ty máš dost :D
Ja The Order 1886 už hral a okamžite po testovani jsem udelal predobjednavku pred 150dnama [s7] Diky levnejšim kreditum me osobne bude stat tenhle klenot 1250kč [s6] Už aby to bylo [s7]
Tak som sklamana, cakala som tych 5 hodin hracej doby [s6]
Pretoze ludia ako VulcanR si hru planuju zahrat, ale neni su nekriticke ovecky. [s15]
Moments : Jj Order mel desivy vyvoj psalo se o tom i v Blesku [s6] Nechapu proc se furt do Orderu serou lidi jako VulcanR a spol ... [s15]
Tak to jsem rád, další dojmy a další spokojenost. Vypadá to že to doopravdy bude přinejmenším taková pecka jakou čekáme, či ještě větší :)
Moments ty by sis konečně mel změnit ten tag [s6]
Kostej: hra se odkládala link a byly tu známky o hodně problematickém vývoji link
Tak přestaň žvanit
Vulcane: Předlož argumenty a fakta! LOOOOOOOOOOOOOOL
20.2 Vim kde bydlim:-)Londyn
Ano ano takhle se mají utrácet peníze . Zdravím Tomb Raider:).
opl: moja rec, tiez idem 99,99 percenta casu single, ale bojim sa, ze pre priemerneho joudu dnes hra bez mp proste neni dost atraktivna.
Vzhladom na mnoziace sa pozitivne spravy o tejto hre sa vobec necudujem, ze Xboti to nevedia zniest, nakolko nim pride ste pokracovanie oblubenej serie az za dobreho tri stvrte roka?... No proste... maju to teraz tazke nom... :( :D
Kazdopadne nenechte sa odradit zavistou, zatial co oni budu smutne pozerat na youtube, 12h denne hatovat na konzolistovi, popripade budu cakat tyzdne na zmilovanie az sa im do ruky dostane bazarova pouzita kopia o 10 evro lacnejsia nez z obchodu.... Tak v tom case si my, uz od 20.februara, roztocime kvalitnu zalezitost v nasom nad-plastovom Souny stroji :P a proste budeme si uzivat.
Youtube, hate alebo bazar z radostou prenecham inym, mentalne Microsoft milujucim ludom ;)
Vulcan bez hrát hopkajici princezny v houbovem raji a neres The Order kterej beztak nikdy nebudeš hrát.
Uvidíme,jsem na to moc zvedavej
Fakty k comu? :D K tomu ze je to cisto single hra a plno ludi ju po dohrati da do bazaru? :D
Tak zrovna u tejto hry plnu cenu nedam ani nahodou, o tyzden toho budu plne bazare a aj normalne shopy pojdu s cenou pekne dole. :D
Tak zrovna u téhle hry plnou cenu dám a vím že rozhodně neprohloupím..nechápu jak může ještě někdo pochybovat..prostě vemena..
Jeste chybi ta o bazaru a bude to zase komplet...
PS3fanboy je fakt kretén to jinak říct nejde.
Ostatním natěšenejm přeju spousty zábavy s Orderem. Rozhodně to bude dobrá hra. Proč by nebyla. 18hodin na nejtěžší je za předpokladu, že hru dohrajete předtím už na lehčí pořád super, ale doporučuju nejtěžší hned na první pokud naopak. Pak člověk docení kvalitu hry nejvíc a na herní době se může zvednout čas klidně i o 4-5hodin víc. Navíc ten první moment kdy s hraje se těžko dostaví podruhý na nižší obtížnosti
No podle me si Order povede v recenzich skvele . Sony si exkluzini hry hlida - borci na ni makaji roky a jak se zda vse bezelo podle planu . Hra se neodkladala a ani se nepsalo ze by byl nejaky problem . Hra je dokoncena a ceka na datum vydani . To znamene vse je v poradku Sony je s hrou spokojena a pousti ji do sveta . Tim padam vubec nepochybuju o tom , ze v patek budem valit cocky - na Sony exkluzini hry je proste spoleh ...[s11][s14][s7]
Těším se jako malej. Tohle bude vizuální bomba a hráčské dojmy mi daly velkou naději i na vybalancovanou hratelnost někde mezi filmem a hrou. Ať už je 20.2.
JEDImfp: Resident 6 je sr*nec ale hraje se v kooperaci super [s16][s16][s16]
Narazis na jrc? :-D za 2 hry menit nebudu :-D
teď vyjde zrovna hra nejlevněji v nejdražším obchodě :D
Wickett: ja mam predobjednavku na originalky.cz,jednoznacne jeden z nejlevnejsich shopu
JJ blbost,pro ty co nemaji ps4 a nebo prachy na hru[s6] Jasna koupe 1 den[s16]
PS3Fanboy:hlavne ze hrajes resident evil 6,to vubec neni tunel.navic je to pekna sra*ka.splachni se i s ni