Další díl série Forza Motorsport se pravděpodobně dostane i na Xbox One
novinka•pondělí 2. května 2022•Martin Šmíd•

Zdroj: Microsoft Game Studios

REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama

























novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
fórum
Think before you sleep
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
novinka
Rockstar Games zveřejnil oficiální cover art akce Grand Theft Auto VI
novinka
Capcom v současnosti neplánuje remake hry Resident Evil 5
novinka
Sony chce zvýšit hodnotu PS5, i proto končí s vydáváním singleplayerových her na PC
special
Historie série Metroid: Zrod legendy jménem Samus Aran
novinka
SEGA oznámila kolekci Two Point Hospital: Full Health Collection pro současné konzole
Komentáře (19)
@Lukáš Mahr: Jj, byla to reakce na Marka. Sry, moje chyba.
A víc než pravděpodobně se dostane i na mobilní telefony.
Heymi si plete pojmy s dojmy...stává se, nemějme mu to za zlé :) a Elite dostal ban? taková událost roku,mohl by o tom vzniknout samostatný článek....nadpis by byl....Elite...kam vítr,tam plášť
Pri každej novinke o závodnej hre spozorniem... každá nová závodka je pre mňa vzácna .. Hlavne ak sa približuje simulátorom ... Verím, že aj toto bude kvalitka no pravdepodobne ma obíde . Neviem či je šanca na VR podporu, ktorá by mi dala nádej zažiť ten pocit jazdy, ako u závodkach, ktoré ju majú . Každopádne budem sledovať rovnako, ako GT7, F1 22, ktoré mi nádeje na to dávajú ...
@Piro: Tak on to není clickbait jen tady. Internet je toho celkem plnej. Co mě zaráží je ale rychlost a jistota, s jakou to všechny tamtamy šíří. Na fotce je vidět celkem prd a všechny spekulace se točí jen kolem velmi obecné informace spojené s tím screenshotem - že v červenci 2021 proběhl nějaký test něčeho spojeného s novou Forzou na Xbox One. Na tom se opravdu nedá moc stavět
@Lukáš Mahr: No neporazila ani GT Sport, ale dobrý pokus.
Já teda četl včera trochu něco jiného. A to že to pouze někdo testoval na začátku doby prodeje nextgen konzolích i na starém xo. Ale že to vůbec nemusí znamenat, že to bude crossgen. To je zase takovej clickbait tady, pravdepodobně :-)
@Beast of Yharnam: "o tom někdo něco psal?" Napíšu jen toto "We believe in generations" @Jim Ryan
Navíc tady to stále není potvrzené, tak bych nedělal závěry ;-)
Hodnotil bych až na základě oficiálních informací. Z fotek ani není jasné na čem to opravdu běží. Možná na XO opravdu nějakou verzi testovali, ale čert ví, kde je pravda. Věřím že v červnu se dočkáme nějakých bližších informací přímo od zdroje
@Beast of Yharnam GT7 po graficke strance porazila i 5 let stara FM 7 na One X
Myslím, že je to velký problém FM mohla využít plný potenciál rychlého CPU a propustnosti sběrnicí nové generace.
Místo toho zase brzda skrz CPU o výkonu mobilní platformy (a to ještě zastaralé).
Jestli se to potvrdí tak velké zklamání.
Leda, že by to byl cloud... To by smysl mělo. Ale zatím je to velká bída i na 100mbit internetu (ten cloud).
Bude to snad cloud, jinak to nemá smysl... I skrz ten dlouhý vývoj.
@Acemax67 Přesně to samý Redfall nebo Starfield teoreticky si tyhle next gen tituly skrz cloud mužeš zahrat na Xbox One :)
na XOne to pravdepodobne vyjde skrz xCloud, stejne jako Flight Simulator
@Pan Karlé: bohužel, když ten názor napíšes zrovna ty, tak ano.. musíš tady v diskuzích makat za dva co :P když je to tvoje Jelito pod rouškou banu
Takže napíšeš názor a si dement ? To jdou fakt opičí komentáře
vzhledem ktomu že se konzole Xbox One už nevyrabí a Series S je dostupnější konzolí tak si doopravdy nemyslím že hra vyjde na starou generaci :). Navíc je hra ve vyvoji déle než je zvykem a na Xboxu One se mohla testovat kvuli serverum nebo možná právě nedostatku konzolí. To ostatně potvrzují a smějí se tomu i samotný insideři link
Koukám že po zabanovaném jElitu převzal roli dementa webu pan Varle, gratuluji
@Pan Karlé: ty víš něco co my ostatní ne?
Forzu jsem měl vždycky rád ale nesedne každému kdo viděl vnitřím zrakem