Cuphead dostane krabicové vydání začátkem prosince

novinka  1
Martin Šmíd, 13. 10. 2022 19:12
Už nějakou dobu víme, že pět let stará hardcore plošinovka Cuphead dostane krabicové vydání. Nyní bylo upřesněno, že ve spolupráci s iam8bit vyjde už 6. prosince letošního roku, přičemž bude dostupná pro konzole PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.

„Na krabicovou edici hry Cuphead se těšíme už velmi dlouho,“ říká Maja Moldenhauer, ředitelka studia Studio MDHR. „Velká část nostalgie, která byla pohonem pro design hry Cuphead, se soustředí na báječný fyzický zážitek, kdy si můžete koupit svou zbožňovanou hru v regálu, otevřít krabičku a ponořit se do nových výzev či velkolepého dobrodružství. Tomuhle se nic nevyrovná a my máme velkou radost, že nám týmy z iam8bit a Skybound pomohli vložit Cuphead do rukou hráčů se stejnou péčí a řemeslným umem, se kterými jsme vyvíjeli samotnou hru. Nenapadá mě lepší způsob, jak zakončit ten nesmírně vzrušující rok tady ve Studio MDHR, než vydání této verze hry.“

Standardní krabicová verze hry Cuphead bude obsahovat DLC s rozšířením The Delicious Last Course, šest sběratelských zábavných karet Cuphead, členskou kartu klubu Cuphead a nádhernou grafiku pro vnitřek balení. Exkluzivně na oficiální stránce distributora iam8bit bude dostupná i speciální sběratelská edice, která bude kromě hry obsahovat i loutku hlavního hrdiny a funkční mechanickou hrací skřínku. Cena této sběratelské edice se má pohybovat kolem pěti tisíc korun. Pokud se ji rozhodnete objednat, musíte počítat i s dalšími náklady spojenými s dopravou.

Zdroj: TZ

Cuphead - The Delicious Last Course

ps4xonenswps5xsx
Studio MDHR, Studio MDHR
Datum vydání hry:
30. 6. 2022
KARTA HRY

Komentáře