Crytek popírá informaci o problémech, soustředí se na vývoj oznámených her

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
Ve čtvrtek proběhne prezentace CAPCOM Spotlight, zaměří se na hry jako Dragon's Dogma II: Dark Arisen a Onimusha
novinka
Několik nových informací o hororové hře OD
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Začátkem srpna proběhne prezentace THQ Nordic Digital Showcase
novinka
Vývojářka Warframe: Neslavíme ukončení podpory Destiny 2
novinka
Francouzské studio Douze Dixièmes končí, vytvořilo výbornou hru MIO: Memories In Orbit
novinka
First-person střílečka CULTIC konečně míří na konzole
Komentáře (8)
to miky20: můžes mi prosimtě napsat něake ty tvé stranky kde se objevuji jenom potvrzene informace? to by mně zajímalo.
A proto už beru članky tady s velikou rezervou, je to tu jak na Novinky.cz. Tento rok je to každou chvíli, nejvíc mě dostaly asi 4 články po sobě o rozlišení WD... Už mám jen pár stránek, kde píšou jen potvrzené věci a ne články pro lidi, co se nudí v práci a chtějí si pohatovat.
všechny jejich oznamene hry hodlam koupit, arena of fate- jsem fanda MOBA her, co se týče horors of gilded age tak tuhle hru budu jeste sledovat zatim mně uplně nepresvedcila a homefront urcite koupim crytek děla kvalitni hry a jeste kvalitnějsi FPS hry takže homefront bude paradička :P
Takze stejna bleskovka,jako o Vite,X0,PS4.
Ja dúfam, že sa ešte niekedy dožijem od nich podobného titulu, akým bol prvý Crysis alebo Far Cry.
Ryse vypadá fantasticky, už se na něj těšim! Homefront je taky můj šálek kávy, tak už aby to bylo!
Je pravda, že bez vetra sa ani lístok nepohne, ale reči o bankrote sú podľa mňa predčasné. Na E3 odprezentovali niekoľko nádejných titulov na čele s Homefrontom 2, treba si počkať na ich obchodný úspech. Držím im palce, aby sa z problémov vylízali.
Z toho tiskoveho prohlaseni, ale neplyne, ze by to popreli. Rekli, ze to byla spekulace, o jejiz pravdivosti se tam ale dale nehovori. Takze si myslim, ze to je nejspis pravda. :)