Crytek je na tom údajně špatně, Ryse byl prý katastrofou

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
Ve čtvrtek proběhne prezentace CAPCOM Spotlight, zaměří se na hry jako Dragon's Dogma II: Dark Arisen a Onimusha
novinka
Několik nových informací o hororové hře OD
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Začátkem srpna proběhne prezentace THQ Nordic Digital Showcase
novinka
Vývojářka Warframe: Neslavíme ukončení podpory Destiny 2
novinka
Francouzské studio Douze Dixièmes končí, vytvořilo výbornou hru MIO: Memories In Orbit
novinka
First-person střílečka CULTIC konečně míří na konzole
Komentáře (110)
martaslj: no jo, mas dost, to souhlasim. Napsal jsem to uz jinde, ale klidne ti to sem jeste jednou pastnu:
Naopak, Crysis 3 je naopak nejlepsi dil serie, mel nejlepsi hratelnost. Prvni dil bylo spise technologicke demo, reklama na jejich engine, po herni strance to bylo slabota, zvlaste po te, co se objevili mimozemstani. Na PC jsem prvni dil ani nedohral, zahral jsem si ho az na PS3 s upravenym ovladanim, kde to uz bylo o neco zabavnejsi. Druhy dil byl vyrazny pokrok vpred, kdy uz se nekladl takovy duraz na engine, ale o to vic se myslelo na gameplay. Nicmene ten nebyl uplne vychytany a nektera designerska rozhodnuti tu hru potapela a neumoznovala vyuzit naplno jeji potencial. A prave tohle se dobre podarilo odladit pro treti dil, kterym se tento dil dostal na vrchol cele serie.
Ale umim si predstavit, ze nevyhovoval lidem, kteri maji radi predskriptovane linearni koridory, ktere hrace vedou za rucicku a predkladaji jim instantni a predem peclive naplanovane zazitky. Crysis 3 sice je linearni, coz muze nekoho mast, ale pritom nikoho za rucicku nevede. Je urcen pro hrace, kteri hry skutecne hraji, nikoliv kteri se nechavaji hrami vice ci mene pasivne bavit. Crysis 3 je ten typ hry, kde plati, jake si to udelas, takove to mas. Jestli to byla pro tebe nuda, tak proto, ze jsi ho nudne hral.
Nicmene komercne uspesny moc nebyl, coz sice nic nevypovida o kvalite te hry, ale zato o preferencich vetsiovych konzumnich hracu ano. A ti holt preferuji spis jednoduchy, linearni, naskriptovany tunel (typu Order nebo CoD), nez nejakou propracovanou komplexnejsi hru, ktera hrace nevede za ruku a nechava ho bavit se po svem tim, ze mu predlozi nejaky ukol a variabilitu moznosti (Crysis 3, Wolfenstain) nebo dokonce jen moznosti bez ukolu (Minecraft). Hodne lidi se totiz sama bavit neumi a potrebuji, aby nekdo bavil je.
Pepku fando Vyskoč: kdyby si aspoň trochu rozuměl elektronice a ne jen řízení kravského potahu, tak bys takovou blbost nenapsal, ale ty stejně nic jiného psát neumíš[s6]
to fanda: jdi si užit své sedmnácte halo a neotravuj ...
to danik_CZ: Crytek dojel nato, že peníze ktere místo do reklam a marketingu narval do noveho enginu a proto si to ovce nekupovaly, jinak co se týče hratelnosti tak nevidim rozdil pravě naopak přinesl spoustu novinek do FPS her (nano oblek) tedkom vyjde call for money recycled warfare kde bude taky nano oblek (exoskeleton) a ovečky jako ty se ztoho udělaji protože to bude přehopovane jak nevim jaka hra ale jinak to bude šajt ktery neprinese nic noveho a uplně stejnou hru s lepši grafikou než bude tohle + kde byl nano oblek novinka tedy crysis 1 jsem hral v roce 2007 ...
Vám konzolistom ide o grafiku len na začiatku, potom ako už grafika zaostáva vám odrazu už potom nejde o grafiku. Tak to v skutočnosti je.
TimeSplitter: :D:D:D sám si čurák:D
fanda: ačkoliv je sony krachujici tak pořád vydava do světa lepší exkluzivity (můj názor, nemyšleno jako flame) něž ostatní konzole a to same crytek takže soudě podle všeho vše co je dobré tak je ponecháno záhubě jinak opravdu nevím co se to s dnešním světem děje :D
Oplan -> Tak ty jsi čurák novýho kalibru [s6][s6] Hru nemusím ani hrát, abych věděl, že to je klišoidní sračka, bla bla bla.... No jasný ty kokote, já PS4 taky mít nemusím, abych věděl, že to je sračka... No ty vole... Hodnotit věc (jakoukoli), se kterou ses v životě nesetkal a víš o ní hovno... [s15] Jedna věc je klasickej, nudnej flame war, do kterýho se občas asi zapojil každej... Ale když tyhle srance někdo myslí naprosto vážně a připadá mu to úplně v pořádku... To nechápu ani já.
Tak ako som prečítal komentáár od "eeeeee" že prvý diel bol najhorší tak mám dosť [s6] Práveže prvý diel aj s datadiskom Warhead boli najlepšie, pretože neboli robené na X360 a PS 3 - čím nebol Crytek obmedzený nedostastkovým výkonom konzol. Dalo sa s nanosuitom doslova poblázniť v pekne otvorenejších úrovniach, kým nastúpili emzáci. Crysis 2 už bol riadny koridor ako COD - proste už to nebolo ono a Crysis 3 bol na tom podobne. Veď X360 tú hru ledva rozdýchaval, keď som to tam hral. Na PC až som si to pustil to bolo iné kafé.
Fando, to bylo dobrý, ty by si s tím mohl vystupovat v televizi na silvestra[s6]
to gorerated: AAAAAAAAAAAAAHA! takže hra ktera neni přehypovana nema všude reklamy neboť studio ktere ji děla prostě nema 500 mil dolaru na marketing tak je to automaticky nefungujici nemastny neslany titul? okay teď už chapu tvou logiku ...
nechapem toto hadanie medzi hracmi sony a ms...budte radi ze si tieto firmy konkuruju...mal som ps1 potom som presiel na pc lebo som hral len cs a lineage 2 potom som presiel na xbox360(vyhral gamepad ktory je lepsi ako na ps3 .moj nazor.) a teraz mam ps4(nad nicim inym som nerozmylsla ked som videl ten gamepad a to ze ms si vybralo konzolu pre vsetko a ja som chcel konzolu len na hry) a nikdy som nepochopil tieto detinske hadky medzi pc-xbox a ps...
K teme: neviem co sa vam nepacilo na crysis 2,3, podla mna super hry, jednotku som nehral neviem posudit. Ja len dufam ze homefront nesklame...
hmm, celkem pěkné počtení u pondělní ranní kávy v práci [s16][s16][s16]
.... některé komentáře jsou neuvěřitelné [s15][s15][s15][s15] až jsem se málem utopil v "kafi"
Far Cry byl prumernej do doby nez se objevili ty monstra, pak to bylo jeste hosrsi. Nehlede na to že styl ztroskotaného američana v havajské košili kosící stovky nepřátel fakt neni muj styl... Teda klidne by mohle, ale to by se ta hra nesmela tvářit kdoví jak vážně viz třeba Serious Sam. Jediny co ta hra měla dobrý byla tehdá grafika a to že to byl open world což do té doby u FPS nebylo moc vídávané.
Beny: Far Cry 1 byla dobrá a originalní hra.
Ještě aby nebylo vždyt za celou dobu své existenc neudělali dobrou hru.
Stinky Johnny a martin.cernuska : Přesně tak[s6]
Já nechápu proč si tak MS brání když s něma akorát pěkně vydupávaj[s6] Já MS nepřeju nic špatnýho, jen at se oboum konzolím daří, jedině pro nás hráče dobrý, ale vadí mi, když se někdo nesmyslně naváží do SONY, KazisvětCze : At si MS raději zamete před svým prahem.
Jak píše martin.cernuska, hlavně to pojdme zničit SONY, to at se na mě nikdo nezlobí, ale tohle je to nejtrapnější co MS vůbec mohlo prohlásit. Kdyby se MS opravdu dařilo, tak držím hubu, ale tímhle se Amíci pěkně ztrapnili a nikdo jím už nic nežere, možná tak zaslepený hoši ze zeleného ůdolí[s6]
Já SONY nejsem posedlý, ale nikdy jsem s touto značkou neměl jediný problém, tak nechápu proč bych nemohl Playstationu důvěřovat nadále. VITA mě nezajíma, stejně už bych na to neměl čas a na PSP jsem si užil spousty skvělých her. Tak, že by byla PS3 přímo drcená Xboxem si nemyslím, ale pokud ty herní scénu sleduješ, tak na PS3 vyšli krom exkluzivních her stejné hry jak na Xbox360. A takové hry jako The Last of US, Uncharted ti nic neříká?
Tak vyjmenuj mi ty hromady keců ohledně PS4. ty si spíše vyndej hlavu ze zadku MS, největším kecalům na téhle planetě[s6]
Ty jejich oblbovačky ohledně CLOUDU atd.. už jim nikdo nežere[s6]
Nechápu co vám na PSN furt nefunguje, no když se člověk dívá na některý Horyny, tak to chápu
Kazisvět: můžeš už někdy konečně napsat, v čem probíhá to drcení PS 3 od X 360.
Jediné v čem X 360 porazil PS 3 je počet sekáček a křovinořezů ke kterým byl přibalen jako dárek.
141 komentů? Tak to je hustý[s6] Tak snad se Crytek z toho schopí a budou konečně dělat pořádný hry.
KazisvětCze : Nechápu co máš proti PS4, já osobně jsem spokojený. O tom by jsme si mohli povídat, kdo lidem nakecal kraviny. To MS lidi oblbuje lhaním a prázdnýma slovama. Jako ten slavný Kinect bez kterého ONE nepojede a dalších xxx oblbovaček lidem[s6] V oblbování lidí jsou Amíci velmistři
A co se tyce Ryse, tu neumim posoudit, protoze jsem ji nehral. Ale co se tyce Crysis, tak tam je evidentni zlepsovani. Prvni dil byl nejhorsi, crytek se z toho poucil a druhy dil byl vyrazne lepsi a hratelnejsi, ale porad tam byly jeste nedostatky, ktere tu hratelnost kazily, melo to potencial, ale byl omezovany blbymi designerskymi rozhodnutimi. Crytek se z toho poucil a tredi dil se povedl ze vsech nejlip, u nej jsem v hratelnosti nemel zadnych namitek. U vsech dilu hodnotim jen singl. Jenze prodeje vzevstupne kvalite neodpovidaly, spis naopak. Imho to ma souvislost s klesajici PR cryteku, protoze oni PR proste neumi. A tim se jen potvrzuje, ze na kvalite her moc nezalezi, klicovy je marketing.
Ja tomu nerozumim. U exkluzivni hry od treti strany pro nejakou platformu bych ocekaval, ze majitel platformy uhradi treti vyznamnou cast nakladu na vyvoj hry, tak, aby se treti strana v zadnem pripade nedostala do ztraty. V opacnem pripade nechapu, co tu treti stranu vede k tomu, aby sama sobe vyraznym zpusobem omezila trh jen na jednu platformu.
Klasika to hry od Cry-teku. Grafika MEGA!!!!....zbytek už je to čistej průser. Už Crysis bylo jen o grafickým pozlátku pro PCčkáře a hratelnost byla ta tam, páč je to čistá nuda...hlavně že tam byly všude hi-res textury...jo jo
Stinky je holt věrným členem stáda... ;) on si svůj zvoneček z krku nesunda...
Klidně at' skrachujou, o nic moc nepříjdeme. Poslední léta vytváří samí shity na které se jen hezky kouká, ale hratelnost je mizerná.
..., je zvláštní, že syn hraje nějaký onlaj neustále a bez problému, ono to asi nebude vadou PSN [s6]
Time: už umíš mínuskovat, jako vega a jelikož on je fanoušek Sparty, no nebudu raději domýšlet.
Tak se zase uklidněte a zpět k tematu o nehře Ryse
trojbodka, že by si si odpustil bezdůvodně rýpnout do Sony, to rozhodně ani náhodou. První příspěvek, ve kterým jsem tě zaznamenal, je ´´ az to bude za normalnu cenu a pojde to aj u nas a bude to kvalitne nie ako PSN ktore je podla mna katastrofa tak preco nie.´´ Kdyby si si nechtěl mermomoci kopnout, tak se to dalo napsat jinak. Upřímně, na tu pičovinu o věčně nefungujícím PSN, jsem za ty roky tady, už alergický. Já nechápu co vám na tom neustále nefunguje, když nám Sony ovcím, to jede v pohodě.
to gorerated: nudne hry? ktere hry považuješ za zabavné? když si napsal, že to pohřbil crysis 2, hra která není linearní + maš tam různé druhy jak ji projet pomocí nano obleku a ještě když to srovnam s hrami které vychazi dnes bylo tam hodně slušně AIčko ... teď mi řekní co je na tehle hře nudne ...
a to jako chces aby hned v plusku byla hra na ps4 typu killzone,knack..... si upad na hlavu asi ne