Konzolista.cz

Col Rodgers o svém nečekaném odchodu z Evolution Studios

novinkapátek 28. března 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Col Rodgers o svém nečekaném odchodu z Evolution Studios
V předchozích dnech jsme vás informovali, že v Evolution Studios došlo k menšímu propouštění, přičemž ze studia odešel i Col Rodgers, který na pozici vedoucího vývoje pracoval na závodní hře Driveclub. Dnes se na internetu objevila spekulace, podle níž byl vyhozen, protože nedodával Sony nové verze a vývoj hry se neustále táhnul. Na takové spekulace je samozřejmě těžké nereagovat, zvláště když se vás týkají a poškozují. Col Rodgers proto před několika minutami napsal, že ze Sony odešel na vlastní žádost. Důvodem ochodu je jeho čtyřletý syn, jemuž byla diagnostikována nemoc, která ho ohrožuje na životě (Nefrotický syndrom). Protože byl nyní přes týden v práci a domů to měl 4 hodiny jízdy autem, rozhodl se odejít a být se svoji rodinou. Na hře Driveclub by se jeho odchod neměl projevit, Sony už dříve oznámila, že brzy bude jeho pozice znovu obsazena a vývoj pokračuje podle plánu.
Zdroj: neogaf.com
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (6)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
bf333
bf333 #Ravens
👍7

Vega a podobni demen.i nemaji brzdu pred nicim...

Heymi9615
Heymi9615 ##nolife
👍6

Vega:Teď ses projevil...

Smileface
👍6

Sega:Jedine o cem se vi je zrušení jednoho projektu ve SCE Santa Monica. Pak je tu odchod dvou lidi z ND kteri na 90% neustali stret o směřování studia s tvurci TLOU.Tyhle dva případy spolu očividně nesouvisejí. A to je vsechno, zbytek jsou ty rumory typu tohohle chlápka ze byl vyhozenej a blabla, to bude zřejmě to predpokladane propouštění v ES :-) Proste troll si da dohromady A+B a udělá z toho C které se mu hodi do krámu tj. konspirační teorie ze se Sony rozpadá.

Smileface
👍11

Idioti a trollové a jejich kecy typu "sony se rozpadá" znevažují lidi kteri odcházejí mnohdy z osobních duvodu i cele tymy které roky na hře pracuji. Prosně není nad blbce s právem vkládat příspěvky do diskuse.

Vinnie
Vinnie #Hraju hry
👍7

To potvrzuje mou doměnku, že v herních studiích pracují lidé a ne roboti

PS3Fanboy
PS3Fanboy #Ni no kuni

Tak jsem si o té nemoci něco přečetl a musím říct že je pěkně složitá. link

Související články

Nejčtenější články