Codemasters oznámil hru Onrush
novinka•pondělí 30. října 2017•Martin Šmíd•

Zdroj: Codemasters
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama























novinka
Microsoft zveřejnil svoji finanční zprávu, tržby Xboxu meziročně klesly
novinka
Kingdom Come: Deliverance pro konzole současné generace je pravděpodobně realitou
novinka
Vyšla demoverze na akční RPG hru Nioh 3
novinka
Oznámena lednová nabídka PlayStation Plus Essential - Ace Combat 7: Skies Unknown nebo Subnautica: Below Zero
novinka
Akční RPG hra Crimson Desert se představuje v 15 minut dlouhém videu
novinka
Čtyři minuty dlouhý trailer na nadějnou akční hru A Whisper of Fall: Jinyiwei
novinka
Tony Dalton: Něco jako Intergalactic: The Heretic Prophet jsem v životě nedělal
novinka
Nová aktualizace pro Gran Turismo 7 přidá 3 nové vozy a 3 závody
fórum
Nintendo Switch 2
recenze
Code Vein II
Komentáře (11)
Proč to do prkýnka nemůže být jako Motorstorm, všichni jsme ho milovali?....dle mýho lepší volba je GRAVEL od Milestone games. To si myslím se bude legendárnímu Motostormu sto pro víc blížit. Tohle od Cody je s prominutím fakt ujetá bejkárna.
Damnation se jim povedl, steampunk ale není pro všechny stejné jako Flashpoint nebo starej dobrej i. G. I.
El_Scorpio: Dělali přece poslední 2 díly Operation Flashpoint a žádná výhra to teda nebyla.
Celkom by ma zaujímalo, ako by vyzerala hra od Codies bez áut... Už toho majú celkom dosť, neláka ich malá zmena?
Pure byl super, tohle by mohlo bejt něco mezi nim a motostormem
Mně to připomíná Trackmanii říznutou Flatoutem
A co novej Grid?Nebyl by?
Jako adrenalinu tam nešetří tohle by dobře fungovalo pro 2 hráče na jedné obrazovce jako třeba GTS,jinak někdy v budoucnu bych se nebál koupě
no tak spousta lidí z Evo Studio přešlo právě pod Cody, takže tohle je zřejmě výsledek. Po motorstormech zbylo na trhu pusto prázdno. Tohle je sice připomíná, ale je to ještě bláznivější a mně se na Motorstormech líbila právě ta reálnější stránka :(
Cmucham, cmucham Motorstormy... Ale to nemusi byt na skodu, kdyz uz zavreli Evolution a nenapada me, kdo by se mohl Motorstormu dal uchytit. Zrovna nedavno jsem dostal chut si to znova zahrat... Na PSP jsem tam proparil dost hodin.
Vypadá to hodně střeleně a to se mi líbí. :)