novinkaMicrosoft Game Studiosxone
Cliff Bleszinski by rád vydal svoji novou hru Radical Heights na Xbox One
Martin Šmíd
Je tomu pár týdnů, co studio Boss Key Productions oznámilo svoji novou hru, Battle Royale akci Radical Heights. Ta je v současnosti dostupná na PC v opravdu hodně rozpracované verzi, která navíc moc hráčů zatím nezaujala. Vývojáři se ale nevzdávají a věří, že jak budou hru vylepšovat, bude postupně růst i základna hráčů. Cliff Bleszinski nyní navíc na twitteru zmínil, že by byl moc rád, pokud by mohl hru vydat i na konzoli Xbox One, a to skrze Xbox Game Preview program. Uvidíme tedy, jestli se tak v budoucnu stane. Nejprve by se ale měli vývojáři zaměřit na samotnou hru, která zatím nenabízí oproti konkurenci nic, proč byste jí měli dát přednost.
Zdrojwccftech.com
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Hra v článku
- Vývojář
- Microsoft
- Vydavatel
- Microsoft Game Studios
- Vydání
- 23. listopadu 2013
Reklama


Komentáře (15)
Leco- jo to chápu, ale jemu to prostě nejde.
A dostal patricne na twitteri peknu strohu odpoved :) link netusim co cakal... :)
Maxo: No však to píšu, že nikde jinde se dobrovolně placený beta (a někdy spíše alfa) testing nevede:-)
Lebo už nato nemá
Ja jen nechápu proč se pořád snaží dělat čistě On-line hry když mu očividně vůbec nejdou. Proč prostě neudělá nějakou super single hru... jakoukoli.
BL: plati ale min,treba conan byl za 750,- a ted bude za plnou.dneska jsem ho zkousel a je predelany soubojovy system,docela dobry.kopacka,heavy a light attack.interface je taky jiny a uz tam jsou ty novy dve lokace.v singlu zmizelo cheat menu takze tu silenost nedodelam co jsem mel rozdelanou,kua.the long dark jsem kupoval kolem tri stovek,........vsechny hry jsou levnejsi a vetsina ma 1h trial.je to proste pro fanousky ty hry,muzou si ji zahrat driv a muzou jit na forum a reportovat bugy pokud chteji prispet k vyvoji.ja uz se tesim na DayZ.game preview je skvela vec
PS: pokud neco reportujete a mate odezvu primo od vyvojaru a zmeni se to je to skvely pocit.treba ja jsem pred 4 lety reportoval spatny zvuk u magnumu (a nejen to) link a hned to bylo vsude a opraveno v dalsim updatu.reportuji se horsi veci bez zvuky.to je proste early access a nektery hry ho potrebuji.kez by to melo i KCD ktery je jeden velky bug,mozna by toho v plny verzi bylo min protoze na nektery veci vyvojari nestaci
Tenhle chlapik zacina pusobit hodne zoufale.
Poluxi a tobě podobným, tak od toho ten Xbox Game Preview Program je ne?
Ale klyyyfeeee ty nestastniku...
Za ty nehotové věci v preview programu se platí?
Hmm tak rozdělaná hra z pc chce na konzole jo? No tak to kam jinam než na xbox že:-)
Díky Cliffe, ale nemáme zájem :D Tvoje zlatý časy skončily s Gears of War. Klidně zůstaň s exkluzivitama u Sony :D
Na psku neuspel tak skúša xbotov lenže battleroyal ma xbox už plnú prdel a lepšie ako toto co vyprodukoval
Zase nedodelana hra :(
No nevím. Nejblíže je tato hra Fortnite, ale co jsem to chvilku zkoušel, tak nic moc. Hrozně rozpracovaný, nezábavný. Fakt nevím, proč by měl někdo hrát toto místo Fortnite. Bleszinskiměl už po Lawbreakeru skončit, ale on přijde s naprosto generickou battle royale hrou a chce se svést na úspěchu. Tohle skončí dříve, než se na nějaké xbox verzi vůbec začne pracovat.
Napsat komentář
Chceš se zapojit do diskuze?
S účtem můžeš komentovat a hodnotit, sledovat hry ve wishlistu, sbírat achievementy a psát do fóra.