Chystá se hra pro PC a konzole podle filmu Jan Žižka

Trailer EN s CZ titulky
Trailer s českým dabingem

Trailer EN s CZ titulky
Trailer s českým dabingem
novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
fórum
Think before you sleep
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
Rockstar Games zveřejnil oficiální cover art akce Grand Theft Auto VI
novinka
Capcom v současnosti neplánuje remake hry Resident Evil 5
novinka
Sony chce zvýšit hodnotu PS5, i proto končí s vydáváním singleplayerových her na PC
special
Historie série Metroid: Zrod legendy jménem Samus Aran
novinka
SEGA oznámila kolekci Two Point Hospital: Full Health Collection pro současné konzole
Komentáře (27)
Dej filmu má byt z obdobi, kdy se o Janu Žižkovi ví kulové plus povědomí zahraničí o nasi historii nula, takze tam dějově muze byt v podstatě cokoliv a pokud to nějak poplatně dnešní době nepřeakcentujou a ve zbytku se pridrzí tak nėjak dobově mozného, tak by to treba průser nemusel být. Treba nás čeká druhé Statečné srdce, co vime.Ke hre nemá valny smysl se asi vyjadrovat, to bude někde v ranku "doprovodných akčních figurek". Tam někde.
@Nebýt Banik: O první oko přišel už v dětství, Žižka není rodové jméno, ale přízvisko, které označovalo jednookého člověka a s tím je v pramenech uveden již roku 1378. Film se bude odehrávat koncem 14. století v nespecifikovaném roce, protože to bude kombinovat dobové reálie z různých desetiletí vlády Václava IV. Bitva u Grunwaldu tam nebude, ale co jsem četl ten původní scénář (určitě to mohli mezitím desetkrát změnit), tak na začátku či na konci filmu uvidíme bitvu na Vítkově 1420 a to, co bude ve filmu, má být flashback, abychom poznali, kde se v něm vzala ta síla, odvaha a geniální strategický úsudek...
@Heymi9615: Tohle studio ale začalo dělat hry už před 25 lety 😅
Měli času dost na to se vypracovat...
Každý studio nějak začínalo. A že před tím měli špatné hry neznamená, že každá další od nich bude průser.
Cele je to nake divne a ke konci jde videt ze prisel o oko ale pochybuju ze tam bude bitva u Grunwaldu kde o to oko prisel tak nevim no.
Takze to bude nic moc. Hry podle filmu nikdy nedopadnou dobre. 😅
@CERMI1985: jasně, to ty nasmlouvany smakulady jako vylejem do kanálu? To by bylo aby nas na podzim zase aspon na mesic všechny nezavreli doma pod hrozbou strašlivé mutace omegakron.
Trailer vypadá na laciné levné béčko a tak to i kvalitou dopadne,zázrak nečekám a kino ani náhodou!
Film bude relativně v pohodě, ale hra bude 🤮
Film asi neurazí. Píšou, že to má být inspired by a ne based on, takže od toho nesmíme čekat historickou přesnost. Taky nejsem expert na středověký brnění, takže vůbec nepoznám, jestli vojáci nosí brnění z 17. století a takhle to bude mít asi 99% lidí. Hlavně aby film nebyl tuctový z hlediska obsahu. Formu zdá se mají pohlídanou.
Trailer na film vypadá v pohodě.Hru neřeším,jelikož jsem nic neviděl.Proč bych měl něco odsoudit předem.Žádni draci tak to jsem se zasmál.
No a ten gulomet se pak zmeni v transformera a polonaha Liba pak bude vestit o meste, jehoz slava hvezd se bude dotykat a nazve ho BRNO!!!!!...jo a Zikmund ten bude vypadat jak He-Man o tom neni pochyb a mec Greyskullu bude mit s podpisem a venovanim od Saurona...ten film bude naprosta pecka...
Radši bych film Edvard Beneš : Z pekla a zpět 😆
V té době muselo být na lukách a polích spousta hnědásků, žluťásků a dalších tvorů. Snad se scénárista nespletl a nezakomponoval to jako rasu.
Proč ho nehraje občan načernale pleťi? Není to rasismus
Ona bude startovat covidová sezóna?Jdete už s těmahle prognózama do prdele prosím
Film Žižka, co na to říct? Jeden významný český historik, který napsal o Žižkovi nedávno úspěšnou knihu, se svěřil s tím, že se na něj obrátil produkční tým se scénářem a žádal jej o vyšší posvěcení. Po přečtení scénáře s díky odmítl, aby další vcelku známý historik pověstný bulvarizací historie po tomto projektu doslova skočil. I na mně se v počátcích obrátili s "Otázkami pro historiky", kde jsem nevěřil vlastním očím, že se ptají na otázky typu kolik bylo papežů v roce 1402 nebo zda mohli lidé nosit do kostela zbraň. Jejich příprava a historická rešerše nebyla v počátcích vůbec dobrá. To bylo ještě předtím, než Petr Jákl získal americký hollywoodský produkční aparát, se kterým kompletně zdědil americké kostými a kulisy, které jsou samozřejmě jaksi pseudo-středověké a s českými reáliemi mají velmi málo společného.
Nicméně trailer potvrdil, že Jákl točit filmy umí a jeho film bude mít skvělé herce, střih, kameru i velkolepou výpravu. Navíc sehnal vynikající české dabéry, takže to může být vcelku dobrý historický film. Avšak je točený pro zahraniční publikum, tudíž bude u nás vyvolávat svou schématickou, ahistorickou a naivní strukturou mírně řečeno rozpaky. čeho se bojím, je nenávratnost investice. Film jde do kin v září, kdy startuje covidová sezóna a bude vrcholit finanční a světová krize, tudíž na takový film se do kina moc nepůjde. Dopadne to asi jako nedávno "Poslední souboj" od Ridleyho Scotta.
Hra bude jen podpůrná berlička pro marketing, takže neočekávám nic smysluplného a kvalitního.
Nechci dělat předčasné závěry ale obávám se že komunistický film s Žiškou který je zprzňený komunistickou propagandou bude ve finále lepší jak tenhle nový film.
@BarackObama: Protože i když je to z historie naší země, pořád je to hra podle filmové licence, a ty se až na vyjímky velkým studiím moc nedávají
Marty-😂😂😂Tys to zabil 😂😂😂
@BarackObama: no.. jako by jedno nejmenované studio s koníčkem v logu i jméně byla nějaká zaruka kvality, spíše naopak.. tohle snad nebude větší průser než KCD
žádní draci?
Nechci tady hanit naše sousedy ze Slovenska, ale proč zrovna tohle studio bude dělat herní adaptaci? Vždyť jejich hry jsou sotva průměr (spíš podprůměr). Asi vyhrála cena za provedení nad kvalitou...
doufám že bude i Jan Roháč z Dubé DLC
@Zafik: Kristovanoho koho? Otroka?
Sem zvědav !!Jak na film tak hru..
Budou tam i černoši a nebinární osoby? Jinak by to v dnešní době mohlo působit dost blbě 🤔