CGI reklama na Watch Dogs
novinka•čtvrtek 15. května 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: UbiSoft
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
CD Projekt RED: Ještě jsme se nevykoupili, snad si získáme fanoušky zpět se Zaklínačem 4
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
Závodní hru The Crew Motorfest si zahrálo přes 10 milionů hráčů
novinka
Několik nových informací o hororové hře OD
fórum
Think before you sleep
Komentáře (12)
eeeee: Nebudou, ale co jsem za tech x mesicu dokazal pochytit, tak tam ten rozdil nebude az tak velky. Pritom vykon obou konzoli je uplne o necem jinem. Uvidime az se zacne prodavat. Ja jeste zabery z x360 nevidel...
Supr reklama[s16] Už se na hru nemůžu dočkat [s16]
Raulito: a myslis si, ze ten rozdil je jen v rozliseni, ze ty hry jsou jinak totozne?
Ja nerikam, ze by meli pouzit primo 1080p ale vadi mi, ze ten rozdil oproti 360 je strasne maly...Nejsem clovek, ktery potrebuje co nejvetsi rozliseni, jen hold cekam vetsi rozdily mezi old gen a next gen...
upřímně.. je to ubisoft.. tam se vždy vyplatí s koupí počkat.. až vše doladí atd.. viz. nejnovější assassíni..
Ale reklama naprosto dokonalá.
Raulito: Nepouzit 1080p je naopak rozumne a racionalni rozhodnuti, akorat nekteri lidi nechapou proc, no. Precti si to tady: link
Ja se taky tesim...I kdyz me mrzi posledni dobou same spatne zpravy. Chci si watch dogs koupit na X1, ale bez cestiny (mne osobne to nevadi, ale pritelkyne u toho nebude chtit byt, kdyz je to bez cestiny) a pak to rozliseni, ktere se skoro podoba starym konzolim. No nevim no...Ubisoft se moc nepredvedl. Tak snad bude tedy aspon ta hratelnost na vyborne urovni...
Moc pěkný
Strašně moc se těším. Jen není tolik času na hraní co bych si přál.
tak keď to bude také aspoň z polovičky bude to SUPER
Tohle má potenciál i na slušnej námět na biják. Na tohle bych já osobně šel do kina
slusne[s14][s14][s16]