Konzolista.cz

CGI reklama na Watch Dogs

novinkačtvrtek 15. května 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: CGI reklama na Watch Dogs
O akční hře Watch Dogs v následujících týdnech hodně uslyšíme. Ubisoft se chystá na velkou reklamní kampaň, aby se prodalo několik milionů kopií a zaplatil se tak dlouhý vývoj. Dnes vše odstartovala povedená CGI reklama, která nejprve zmiňuje nadšené reakce herních novinářů, aby následně zdůraznila, že hackování je ve Watch Dogs tou největší zbraní. Na reklamu se můžete podívat níže v novince. Watch Dogs vychází na nové i staré konzole.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (12)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Raulito7

eeeee: Nebudou, ale co jsem za tech x mesicu dokazal pochytit, tak tam ten rozdil nebude az tak velky. Pritom vykon obou konzoli je uplne o necem jinem. Uvidime az se zacne prodavat. Ja jeste zabery z x360 nevidel...

Tunings
Tunings #PS5+Switch+SD
👍1

Supr reklama[s16] Už se na hru nemůžu dočkat [s16]

eeeee
eeeee #můj názor
👍1

Raulito: a myslis si, ze ten rozdil je jen v rozliseni, ze ty hry jsou jinak totozne?

Raulito7

Ja nerikam, ze by meli pouzit primo 1080p ale vadi mi, ze ten rozdil oproti 360 je strasne maly...Nejsem clovek, ktery potrebuje co nejvetsi rozliseni, jen hold cekam vetsi rozdily mezi old gen a next gen...

sova655
sova655 #gabrda_9
👍1

upřímně.. je to ubisoft.. tam se vždy vyplatí s koupí počkat.. až vše doladí atd.. viz. nejnovější assassíni..

Ale reklama naprosto dokonalá.

eeeee
eeeee #můj názor
👍2
👎1

Raulito: Nepouzit 1080p je naopak rozumne a racionalni rozhodnuti, akorat nekteri lidi nechapou proc, no. Precti si to tady: link

Raulito7
👍2

Ja se taky tesim...I kdyz me mrzi posledni dobou same spatne zpravy. Chci si watch dogs koupit na X1, ale bez cestiny (mne osobne to nevadi, ale pritelkyne u toho nebude chtit byt, kdyz je to bez cestiny) a pak to rozliseni, ktere se skoro podoba starym konzolim. No nevim no...Ubisoft se moc nepredvedl. Tak snad bude tedy aspon ta hratelnost na vyborne urovni...

risix
👍4

Moc pěkný

pitrsone
pitrsone #Trololo
👍4

Strašně moc se těším. Jen není tolik času na hraní co bych si přál.

modjo75gajo
👍1

tak keď to bude také aspoň z polovičky bude to SUPER

Abe
👍5

Tohle má potenciál i na slušnej námět na biják. Na tohle bych já osobně šel do kina

kenji
👍1

slusne[s14][s14][s16]

Související články

Nejčtenější články