Konzolista.cz

CD Projekt RED: Cyberpunk 2077 je v pořádku, jeho čas přijde

novinkapátek 23. ledna 2015Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: CD Projekt RED: Cyberpunk 2077 je v pořádku, jeho čas přijde
Vývojáři z polského studia CD Project RED před několika lety oznámili akční sci-fi RPG Cyberpunk 2077. Pak ale nastalo ticho a prakticky o hře toho moc nevíme. Situaci nyní vysvětlil Michal Platkow, který se stará o marketing v CD Project RED. „První pravidlo Cyberpunk 2077 je, že nemluvíme o Cyberpunk 2077. Nyní ale na serióznější notu. V současnosti se soustředíme jen na Zaklínač 3: Divoký hon. Každý pracuje tvrdě, aby vzniklo RPGčko, které si budete pamatovat hodně dlouho. Nebojte se, Cyberpunk 2077 je v pořádku. Jeho čas přijde,“ říká Michal Platkow
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (9)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
kusleaui
👍1

To je zpožděné kvůli konzolím, to je jasné jako facka. Nechce to na nich chodit. Kravské stroje, kazí PC hry. Nikdo chytrý si je nemůže kupovat, hry jsou na tom nejhorší a přitom nejdražší. Hahahahahaha.

Swarm23
Swarm23 #△○✕◻

Už jsem myslel, že se zapomnělo. Jako u ostatních, teaser se mi vryl do paměti, takže necháme se mile překvapit....[s1]

pedrox

Vyzera to fajnovo! Teaser mam od vydania v zivej pamati doteraz...

Devilbringer
👍2

CD project ma perfektni PR, stejne tak celkove chovani k hracum.

lukasberoun
lukasberoun #ábíčko

mohlo by to byt něco jako Deus Ex.....jsem zvedavej

adusa
👍2

Pred nedavnom som videla ukazku na tuto hru, a sa mi velmi pacila, asi najlepsi triler na hru za posledne roky aky som videla. Vyzera o na vaznu vec.

Fenix

Bude to skvělí, stejně jako série Zaklinač. Už aby byl jeho čas a něco konečně ukázali. A ne hrom ten povedený render :)

man004
man004 #man004
👍1

som zvedavy ako to bude vypadat [s6][s11]

ApsidalTill
ApsidalTill #One/U/PS4
👍2

O tom nepochybujem

Související články

Nejčtenější články