Konzolista.cz

Capcom přiblížil Raid režim Resident Evil: Revelations 2 + obrázky

novinkaúterý 23. prosince 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Capcom přiblížil Raid režim Resident Evil: Revelations 2 + obrázky
Epizodická akční hra Resident Evil: Revelations 2 bude obsahovat jako předchozí díl raid režim (možný hrát v kooperaci na jedné konzoli nebo online), který dnes Capcom více přiblížil. V něm se hráči budou snažit ubránit vlnám nepřátel, přičemž cílem bude vždy získat lepší zbraně a další vybavení, které bude možné různě upravit, a připravit je tak pro boje s lepšími protivníky. Přizpůsobit bude možné i postavy, které se budou postupně odemykat, jak ukazují nové obrázky níže v novince.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (7)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Speedyredy
Speedyredy #SpeedyRedy
👍1

Dle obrázků vypadá tento level jako pasáž z Evil Within XD Také se mi zdá, že ten obličej Claire není tak líbivý, jako tomu bylo v případě Resident Evil: Code Veronica, už z dob SEGA Dreamcast. Dobrý obličej je ale i u verze Darkside Chronicles z Nintenda Wii případně PS3. Co se grafiky týče, tak si myslím, že je dostačující a navíc, od této hry neočekávám žádný zázrak, spíše jen dobrou hru s "duálním" příběhem daných postav, tak jak to v některých RE her bylo zvykem viz RE 2, RE CV, RE4 případně RE6 a RE Revelations :-)

Edit: všimněte si pozadí prvních dovu obrázků. Že by nás ve hře čekalo i nějaké to "residentovské" sídlo, či místnost? [s7]

RadarKKK
👍3

Harnet: ja jsem pred 10 roky vypadal taky lip asi starnem no :)

Harnet
Harnet #SONY
👍1
👎1

Hrozne špatnej ma claire ten ksixt [s13] to ve Veronica X vypadala lip [s14]

Heymi9615
Heymi9615 ##nolife

JJ,přesně ten,já na něj nečekám,až vyjde tak vyjde.....Zatím jsem neměl čas dohrát ani na PS4,takže jsem v klidu. MMJ vyšel vcelku dobrý Oddworld Munch Odysee na Vitu.

senator

Heymi9615: myslíš cross-buy jako u Oddworld: New N' Tasty!, na kterej už čekáme půl roku?[s6]

Heymi9615
Heymi9615 ##nolife
👍1

Na tohle se dost těším,jen váhám,jestli PS4 nebo PSVita....Ale třeba bude cross-buy.[s3]

LuboDante
LuboDante #LuboDante
👍2

na raid mod se moc tesim u prvniho dilu jsem u nej stravil hodne casu byl nekonecne hratelny da se hrat porad navic to funguje tak ze silnejsi pomahaji slabsim a ti az se stanou silnimi tak zase pomahaji dalsim a ti zase dalsim je to fak super rezim, a vypada to ze tu bude pres deset postav na vyber snad tam bude i Jill a Leon

Související články

Nejčtenější články