Capcom oznamuje Resident Evil HD Remaster

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Fyzická edice hry Grand Theft Auto VI bude obsahovat pouze klíč ke stažení z digitálního obchodu, představena Ultimate edice hry
novinka
Nejlepší zážitek má Grand Theft Auto VI nabídnout na konzoli PS5
novinka
Lords of the Fallen II byl odložen na začátek příštího roku
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
novinka
Originální arkádová verze bojovky Tekken vyjde tento týden pro konzole
novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Akce Doom: The Dark Ages dostane začátkem července podporu nové verze PSSR
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
First-person střílečka CULTIC konečně míří na konzole
novinka
Francouzské studio Douze Dixièmes končí, vytvořilo výbornou hru MIO: Memories In Orbit
Komentáře (36)
jeees[s6]
yes
peciáš těším se [s14]
Nejlepší díl RE! Už na gamecube je to bomba, natož v HD... porno!
Proč ne [s6] Resident Evil je serie, ktera si to rozhodne zaslouži [s6] ...uvital bych taky novej dil [s12]
KONEČNĚ!!
Parada,Re-remake jsem si vzdycky pral zahrat.Snad to dopadne dobre.Tesim se.
V dobe vydani jsem RE nehral a v dnesni dobe se mi ta hra zda prezita, hlavne skrz ovladani, to jsem nedokazal prekousnout. Takze jsem opravdu zvedavy, jak si ten remake povede u novych nenostalgickych hracu a zda maji pravdu fanousci, kdyz volaji po starem provedeni, nebo capcom, kdyz se snazi hru delat modernejsi. Je jasne, ze capcom v budoucnu pujde za vetsim vydelkem.
MADRFÁK to je šupa, jen se modlím ať tu hru Capcom nezeshituje jak to poslední dobou dělá.
jo
JENIK182 - fakt? a to je tvůj první životní výron, že to hned musíš drásat do fora?
good news, na tom snad nemůžou nic zkazit :D
super jen doufam ze to nepodelaji nejakym coopem a bude to stary dobry resident evil 1 se statickyma kamerama .
Kua jo!!! Asi jsem se udělal! Toto sem dycky si chtěl zahrát :)
Klidně za litr v den vydání. [s7][s7][s7] už se těším na trofeje. Na GC mám dojeto na 100% všechny obtížnosti.
Guru: v zbierke to budes mat tazko kedze to vyjde iba digitalne...
tohle me tak potesilo ze si du rovnou zahrat nejakej starej dil..
Kolik z vas to bere po litru nebo kolik bude stat ta zhava "novinka" od capcomu?[s6]
a ještě by mohli udělat Metal Gear Solid [s6]
naprostá spokojenost sice až skoro po 20letch, ale je to tu !!
.... beru hned v den vydání !!!
Tady o tom mluví a jsou tam i nějaké obrázky. link
Teda radeji bych remake druheho dilu, tohle me moc neohromilo.
Tak to som necakal. :D Potesi, aj ked by som radsej videl remake 2 alebo 3 dielu, ktorym by to pomohlo ovela viac... Capcom zase isiel cestou najmensieho odporu. :D
Ty woe, tak pekne lacna prerabka... Prehodit GC verziu do vyssieho rozlisenia. Ked uz tak som cakal, ze uplne od prkna to spravia nanovo. Predpokladam ze to bude digital only.
No lepší by bylo kdyby udělali remake z PS1 nic proti RE na Gamecube ale trochu ho pozměnili a nejsem si zcela jist jestli k lepšímu.
Tohle koupí povinně každý, kdo má RE alespoň trochu rád. Čím víc kopií, tím menší choutky Capcomu vytvářet další frenetický chaos.
hmm, nic moc. Mohli by udělat spíš pokračování RE6 a ne se zdržovat nějakým starým brakem [s16] Do it!
Super, konečně si po RE Revel. srovnám žaludek ...
Oficiální stránky mluví o začátku příštího roku na PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360 a PC. link
Je tam i porovnání původního remaku a remasteru, včetně spousty dalších detailů jako scrollování obrazu nebo nového ovládání analogy.
tohle si dam libit ale ze to trvalo! koupil jsem si tenkrat game cube abych to mohl hrat