Konzolista.cz

Capcom oznámil Resident Evil: Revelations 2 - UPDATE: Platformy a teaser

novinkapondělí 1. září 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Capcom oznámil Resident Evil: Revelations 2 - UPDATE: Platformy a teaser
Minulý měsíc Microsoft omylem leaknul hru Resident Evil: Revelations 2, takže dnes nebylo překvapením, když ji Capcom oficiálně oznámil pro PlayStation 4, ale dá se předpokládat, že se dostane i na další platformy, minimálně tedy ty od Microsoftu. Vývojáři slíbili, že hra bude mít kompletně nové zasazení a příběh, dokonce bylo zmíněno, že půjde o přímé pokračování hry Resident Evil 2, přičemž hlavními hrdiny nebude populární duo Chris a Jill. Více se máme o hře dozvědět za dva týdny na Tokyo Game Show, kde nebude chybět hratelná ukázka. Vydání je naplánováno na příští rok. UPDATE: Hra vyjde začátkem příštího roku v Evropě pro PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (18)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
papirus20

Jo melo tam bejt D ne smajlik sakra[s3]

papirus20

Kdyz se podívate na zacátek traileru tak zjistite ze je tam typek z tryckem na kterym je napsny Terrasave coz je organyzace do ktery patrila Claire ve filmu Resident Evil:Degradation takze mozna o tak prímy pokracovaní 2 nepujde ale Claire tam urcite uvidíme reklbych.

Tunings
Tunings #PS5+Switch+SD
👍2

No nechtěl bych tam být na tom místě té holčičky[s16]

Uvidíme, doufám, že to bude ten starý klasický RE v novém kabátu[s14]

Lloyd.Irving
Lloyd.Irving #1-2 Sniff
👍2

Je to fajn ale i tak jsou Capcom nehorázní DICKS and PRICKS in bad Matrix.. Na 3DSko to mohli udělat [s8]

Harnet
Harnet #SONY
👍1

Tak to me sakra nejak uteklo, že by to melo bejt pokračovani re2, no tak to sem s tim [s6]

Arrozo
Arrozo #PS5
👍1

Přímé pokračování RE2? Tak to musím mít! [s7][s7]

xRay
xRay #Really?
👍2

Neni ten nazev nahodou spatne? Resident Evil: Revelations 2 je spis pokracovani pro Resident Evil Revelations. Ale kdyz to ma byt primy pokracovani pro Resident Evil 2, tak logicky by to melo byt Resident Evil 2: Revelations. Myslim si, ze box art tomu celkem napovida.

Frenky7
Frenky7 #Kafe
👍3

Že by konečně "návrat ke kořenům"? Doufám, že nezopakují "uspěch" šestého dílu.

Speedyredy
Speedyredy #SpeedyRedy
👍1

Doufám, že tam bude Claire Redfield, nové postavy každopádně nechci, a chlapy typu Leon, Chris, ty tu byli v šestce, Chris pak také pětce, ve čtyřce pro změnu Leon, fakt by to chtělo vrátit do hry Claire, a vzhledem k tomu, že bylo někde kdysi napsáno Code Veronica Enhanced, mám dojem, že se skutečně Claire vrátí. Nicméně, hra bude patrně v nějakém žaláři, vězení, či blázinci, asi po vzoru Outlast, což nezní špatně, ale mě osobně ty "cvokáče" moc neberou, tak uvidíme. Už aby byl čtvrtek 18.9. a Tokyo Game Show :-)

godycz
godycz #katana-san
👍1

takovy trl umi jen japonec. parada'

Kachlo
Kachlo #BOSS

El_Scorpio: Na 3DS ani Wii U nebude.

senator
👍6

No hlavně ať se do série vrátěj ty normální tupí potácející se zombáci!!

BoromirCZE
BoromirCZE #Xbox ONE
👍3

El_Scorpio: RE2 skončila výbuchem, ale mimo Raccoon City. To se zničilo až V RE3 jadernou střelou.. :D

El_Scorpio
El_Scorpio #PS3 4ever
👍4

Kachlo writnul, ze MS leaknul RE a bol announcnuty na PS4? Cize to meanuje, ze na 3DS to Capcom nereleasne??

K veci, ak je to pokracovanie RE2 preco sa to vlastne vola Revelations? Dufam, ze nazov este zmenia. A nad 3DS by mohli pouvazovat... Aj tak to bude v rovnakom engine. Inak uz davnejsie som pisal, ze to chce navrat zombikov a popripade aj Raccoon City. Len 2jka sa skoncila vybuchom tak uvidime...

ft5678877uy5
👎2
👍1

Super,stejne nejlepší je RE 4. a RE 5.

Jackie
👍8

Přímé pokračování RE2? No to by mohlo znamenat, že se konečně vrátí normální zombie. [s14]

jiridvorak515
👍3

Tak to jsem zvedavej,jak to dopadne.Prvni Relavation byk bobry,ale pokud se chteji inspirovat Resident Evil 6 tak to at radeji ani nevudavaji.Na PS4 by razem byla mezi nejhorsima.

Ja jsem velky fanda serie a radeji bych vydel Resident Evil 2 a 3 remake,nez dalsi experimenty.

ConanVJ
ConanVJ #P3D BEST!!
👍6

Pecička jsem rád a těším se, bral bych to i na přenosnou konzolku od Nintenda, stejně jako první RE.R. :)

Související články

Nejčtenější články