Capcom oznámil Resident Evil: Revelations 2 - UPDATE: Platformy a teaser

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
novinka
Marathon dostane příští měsíc další důležitý update, v září odstartuje třetí sezóna
novinka
Podívejte se na video z hraní nadějné akční RPG hry Beast of Reincarnation
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Nová multiplayerová hra Empulse vyšla v předběžném přístupu na PC a Xbox Series X/S, PS5 verze se opozdí
novinka
Fyzická edice hry Grand Theft Auto VI bude obsahovat pouze klíč ke stažení z digitálního obchodu, představena Ultimate edice hry
Komentáře (18)
Jo melo tam bejt D ne smajlik sakra[s3]
Kdyz se podívate na zacátek traileru tak zjistite ze je tam typek z tryckem na kterym je napsny Terrasave coz je organyzace do ktery patrila Claire ve filmu Resident Evil:Degradation takze mozna o tak prímy pokracovaní 2 nepujde ale Claire tam urcite uvidíme reklbych.
No nechtěl bych tam být na tom místě té holčičky[s16]
Uvidíme, doufám, že to bude ten starý klasický RE v novém kabátu[s14]
Je to fajn ale i tak jsou Capcom nehorázní DICKS and PRICKS in bad Matrix.. Na 3DSko to mohli udělat [s8]
Tak to me sakra nejak uteklo, že by to melo bejt pokračovani re2, no tak to sem s tim [s6]
Přímé pokračování RE2? Tak to musím mít! [s7][s7]
Neni ten nazev nahodou spatne? Resident Evil: Revelations 2 je spis pokracovani pro Resident Evil Revelations. Ale kdyz to ma byt primy pokracovani pro Resident Evil 2, tak logicky by to melo byt Resident Evil 2: Revelations. Myslim si, ze box art tomu celkem napovida.
Že by konečně "návrat ke kořenům"? Doufám, že nezopakují "uspěch" šestého dílu.
Doufám, že tam bude Claire Redfield, nové postavy každopádně nechci, a chlapy typu Leon, Chris, ty tu byli v šestce, Chris pak také pětce, ve čtyřce pro změnu Leon, fakt by to chtělo vrátit do hry Claire, a vzhledem k tomu, že bylo někde kdysi napsáno Code Veronica Enhanced, mám dojem, že se skutečně Claire vrátí. Nicméně, hra bude patrně v nějakém žaláři, vězení, či blázinci, asi po vzoru Outlast, což nezní špatně, ale mě osobně ty "cvokáče" moc neberou, tak uvidíme. Už aby byl čtvrtek 18.9. a Tokyo Game Show :-)
takovy trl umi jen japonec. parada'
El_Scorpio: Na 3DS ani Wii U nebude.
No hlavně ať se do série vrátěj ty normální tupí potácející se zombáci!!
El_Scorpio: RE2 skončila výbuchem, ale mimo Raccoon City. To se zničilo až V RE3 jadernou střelou.. :D
Kachlo writnul, ze MS leaknul RE a bol announcnuty na PS4? Cize to meanuje, ze na 3DS to Capcom nereleasne??
K veci, ak je to pokracovanie RE2 preco sa to vlastne vola Revelations? Dufam, ze nazov este zmenia. A nad 3DS by mohli pouvazovat... Aj tak to bude v rovnakom engine. Inak uz davnejsie som pisal, ze to chce navrat zombikov a popripade aj Raccoon City. Len 2jka sa skoncila vybuchom tak uvidime...
Super,stejne nejlepší je RE 4. a RE 5.
Přímé pokračování RE2? No to by mohlo znamenat, že se konečně vrátí normální zombie. [s14]
Tak to jsem zvedavej,jak to dopadne.Prvni Relavation byk bobry,ale pokud se chteji inspirovat Resident Evil 6 tak to at radeji ani nevudavaji.Na PS4 by razem byla mezi nejhorsima.
Ja jsem velky fanda serie a radeji bych vydel Resident Evil 2 a 3 remake,nez dalsi experimenty.
Pecička jsem rád a těším se, bral bych to i na přenosnou konzolku od Nintenda, stejně jako první RE.R. :)