Capcom oznámí v lednu jednu velkou hru
novinka•sobota 27. prosince 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Capcom
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Rockstar Games v současnosti neplánuje diskovou edici hry Grand Theft Auto VI
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
fórum
4K TV k PS4 PRO
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
fórum
Nintendo Switch 2
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
Komentáře (18)
Tak jaký remaster ohlásí tentokrát?
Doufám v Dragon's dogma 2, hlavně ne Online.
Pokračováni Breath of Fire pro iPady. Tak jako minule.
Vždycky ,když Capcom mluví o "velké budoucí hře" je to nějaká Lost Planet, čili srak...
Uz zase tady blejou moudra borci co hani RE . Tak to nehrajte a nic nekomentujte a bude klid. Ja taky nemusim spoustu her,tak to zkratka hret nebudu a ani komentovat to nebudu.
captain commando 2 [s7][s16]
Kam1 : to sis asi spletl s preorderem.. pochybuji že tam je už ke stažení !
doufám že Megaman
Resident evil 1.2.3 a code veronika byli pravé resident hororové hry ten zbytek je odpad. Už se nemužu dočkat na RE 1 HD remake na US store už je na EU furt ne [s13]
mh4u na wiiu
Na 7 bych se těšil hodně, ale nej resident je 5 s nepřekonatelnym modem mercenaries!!!
Co takto oprasit Dino crisis seriu,ale nie tu xboxovu odnož
Me by z capcom znacek potesilo akorat dragons dogma. Ale spokojil bych se i s 60 fps remake prvniho dilu pro nextgen konzole.
RE7 bude jen další sranec.. jedinej pravej Resident vyjde pro brzdy v US a EU 20.1. kterej mám naštěstí jako pravej fanoušek už měsíc doma i na placce na PS3 včetně platinové trofeje. link
Co jineho nez brak Resident Evil 7 by to mohlo byt? [s6][s6][s6]
raději bych nové DMC, ale jsem rád aspon i za tu Definitive edici.
Tak na Resident Evil 7 jsem hodne zvedavej, teda jestli bude [s14]
Resident Evil Zero Remastered :)